facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Dżoker Franaszek

Dżoker Franaszek

Niedzielne popołudnie, ładna słoneczna pogoda sprawiała, że aż chciało się grać. W Niedźwiedziu naprzeciwko siebie stanęły drużyny miejscowego LKS-u oraz beniaminek z Racławic - Kapitol. 
 
Goście, jak przyznał w krótkiej przedmeczowej rozmowie trener Kapitolu, dopiero uczą się gry w A-klasie a zespół opierają w głównej mierze na chłopakach z Racławic i okolic. Wydawać by się mogło, że faworyt jest tylko jeden, jednak pamiętać należy, że Kapitol w tym sezonie potrafił już sprawić małą niespodziankę pokonując przed własną publicznością Partyzanta Dojazdów aż 3:0. 
 
Spotkanie ułożyło się bardzo dobrze dla gospodarzy, którzy już w drugiej minucie objęli prowadzenie. Seria rzutów rożnych egzekwowanych przez Gałkowskiego przyniosła bramkę dopiero za trzecim razem. Dokładna centra na dalszy słupek a tam do piłki wyskoczył Marcin Burdacki i głową skierował futbolówkę do bramki obok interweniującego Wałacha. 
 
Wydawać by się mogło, że szybko strzelona bramka ustawiła mecz dla gospodarzy, którzy starali się narzucić swój styl gry i przejąć inicjatywę na boisku. Pomysł gości na to spotkanie był praktycznie jeden, dalekiego wykopy na połowę rywala i gra wysoko od bramki poprzez zagęszczanie środka pola. Ta taktyka powodowała, że miejscowi dość długo męczyli się w rozgrywaniu piłki i nie potrafili znaleźć recepty na tak zorganizowanych rywali. 
 
Tuż przed upływem pierwszego kwadransa gry goście wykonywali rzut wolny z okolic dwudziestego piątego metra. Do piłki podszedł Kamil Nowak i ładnym strzałem był bliski doprowadzenia do wyrównania. Piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki i wróciła na boisko, jednak żaden z piłkarzy Kapitolu nie był przygotowany na takie rozwiązanie. 
 
Odpowiedź gospodarzy mogła być natychmiastowa, o piłkę powalczył Robert Bucki, zagrał do Cieślika, ten w powietrzu przełożył piłkę na lewą nogę oddał mocny strzał, ale na posterunku był Jakub Wałach. 
 
Przez większość pierwszej połowy, goście umiejętnie wytrącali z równowagi gospodarzy, którzy mimo jedno bramkowego prowadzenia starali się jeszcze przed przerwą zdobyć kolejną bramkę. Ostatnie minuty pierwszej połowy to dwie groźne sytuację dla gości, w których główną rolę odegrał Michał Twardowski. Najpierw obrońca Kapitolu zdecydował się na rajd, po kolei mijając bezradnych piłkarzy Niedźwiedzia i zagrał piłkę do Patryka Bartosia, który zamiast pokusić się o uderzenie odegrał ją z powrotem do Twardowskiego, który uderzył ponad bramką Dominka Nowaka. 
 
W ostatniej akcji pierwszej połowy, piłka trafiła pod nogi Twardowskiego, ale obrońca gości nie miał dziś dobrego dnia i znowu przeniósł futbolówkę nad poprzeczką. 
 
Druga część spotkania rozpoczęła się od bardziej zdecydowanych ataków gości, którzy za wszelką cenę próbowali doprowadzić do wyrównania i sprawienia małej niespodzianki. Ta sztuka udał się im w pięćdziesiątej piątej minucie meczu, prawy skrzydłem odważnie ruszył Kamil Nowak i płasko dośrodkował w pole karne tam niefortunna interwencja Adriana Kolano i zaskoczony Dominik Nowak musiał wyciągać piłkę z siatki po samobójczym trafieniu.. 
Sensacja wisiała w powietrzu, ponieważ gospodarze ze wszystkich sił próbowali szybko odwrócić losy meczu i nie wiedząc, kiedy, wdali się w taką samą grę, jaką prezentował w pierwszej połowie zespół Kapitolu. Duża niedokładność podań, wykopywanie piłki i niemoc strzelecka sprawiły, że na dwadzieścia minut przed końcem wciąż utrzymywał się remisowy rezultat pojedynku. Taka gra była dla gości jak woda na młyn, również wykopywali piłki, nie starając się nawet wyprowadzać kontr. 
 
Sytuacja na boisku zmieniła się chwilę później, kiedy to w końcu ładna dwójkowa akcja Gałkowskiego i Cieślika przyniosła gospodarzom upragnioną bramkę. Autorem gola został wprowadzony chwilę wcześniej Piotr Franaszek, który w tym sezonie wyrasta na dżokera w talii Łukasza Lecha. 
 
Niedźwiedź zwietrzył swoją szansę i nie chcąc doprowadzić do powtórki poszedł za ciosem. W siedemdziesiątej czwartej minucie Sławomir Gałkowski otrzymuje dobre podanie na lewej stronie boiska, mimo asysty obrońcy decyduje się na strzał w stronę bramki widząc wychodzącego z niej Wałacha. Bramkarz gości złapany na wykroku odprowadza piłkę wzorkiem do własnej bramki i tym samym kapitan miejscowych podwyższa prowadzenie swojego zespołu. 
 
Gościom z Racławic zabrakło już sił, aby przeciwstawiać się gospodarzom, którzy tym razem nie czekali na ich odpowiedź tylko konsekwentnie dążyli do zdobycia kolejnej bramki w tym spotkaniu. 
 
Ta sztuka Niedźwiedziowi udała się na dziewięć minut przed końcem. Ładna zespołowa akcja i piłka znalazła się w polu karnym, tam ofiarnie na wślizgu zagrał Piotr Franaszek i po raz drugi mógł się cieszyć w tym meczu z bramki. 
 
To już drugi mecz z rzędu, kiedy Franaszek wchodząc z ławki rezerwowych zdobywa bramki. Trzeba przyznać, że bramka dająca prowadzenie w tym meczu okazała się przełomowa dla losów całego pojedynku, ponieważ gospodarze dość długo męczyli się z beniaminkiem i w pewnym momencie zanosiło się na sensacyjną stratę pierwszych punktów w sezonie. 
 
 
Klasa A (Kraków I), 30.09.2018
LKS Niedźwiedź - Kapitol Racławice 4:1 (1:0) 
Burdacki 2, Franaszek 71, 81, Gałkowski 74 - Kolano 55 (s)

Niedźwiedź: Nowak - Bucki, Burdacki, Kolano, Chorąży, Kawa (80 Kurzdym) - Zagrodzki (86 Mach), Wójcik (60 Franaszek), Gałkowski (86 Marek), Gorzkowski (74 Lech) - Cieślik 
Kapitol: Wałach - Pełka, Twardowski, Sarna, Walka (60 Klamka) - Piekarczyk (85 Tondos), Bednarczyk, Kamil Nowak, Smulski, Sokół (75 Krzysztof Nowak) - Bartoś 

 

 

Źródło: Michał Natkaniec; fot. archiwum

Dodano: 2018-10-01 22:29:19


Zobacz też: Klasa A (Kraków I)

Kapitol Racławice  Niedźwiedź  LKS Niedźwiedź 

Komentarze


Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
20.04.2019
15:30
Zagłębie Lubin
:
Pogoń Szczecin
20.04.2019
18:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
20.04.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Lech Poznań
20.04.2019
18:00
Wisła Kraków
:
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
:
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
:
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
:
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00

I liga

Stomil Olsztyn
0:2
Chrobry Głogów
18.04.2019
19:45
Bytovia Bytów
2:2
Raków Częstochowa
18.04.2019
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
3:3
Wigry Suwałki
18.04.2019
18:00
ŁKS Łódź
2:0
Sandecja Nowy Sącz
19.04.2019
20:30
Warta Poznań
:
GKS Jastrzębie
20.04.2019
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
GKS Katowice
20.04.2019
16:30
Garbarnia Kraków
:
Odra Opole
20.04.2019
13:00
Stal Mielec
:
Chojniczanka Chojnice
20.04.2019
17:30
GKS Tychy
:
Puszcza Niepołomice
20.04.2019
18:00

II liga

Rozwój Katowice
0:1
Górnik Łęczna
18.04.2019
16:00
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
20.04.2019
12:00
Pogoń Siedlce
:
Błękitni Stargard
20.04.2019
13:30
Siarka Tarnobrzeg
:
Widzew Łódź
20.04.2019
13:00
Olimpia Elbląg
:
Znicz Pruszków
20.04.2019
15:00
Ruch Chorzów
:
ROW Rybnik
20.04.2019
18:00
GKS Bełchatów
:
Gryf Wejherowo
20.04.2019
17:00
Radomiak Radom
:
Elana Toruń
20.04.2019
13:05
Olimpia Grudziądz
:
Stal Stalowa Wola
20.04.2019
18:00

III liga, gr. IV

Wiślanie Jaśkowice
:
Avia Świdnik
20.04.2019
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Czarni Połaniec
20.04.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Spartakus Daleszyce
20.04.2019
16:00
Stal Rzeszów
:
Wisła Puławy
20.04.2019
15:00
Motor Lublin
:
Hutnik Kraków
20.04.2019
15:00
Chełmianka Chełm
:
Podlasie Biała Podlaska
20.04.2019
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Soła Oświęcim
20.04.2019
13:00
Stal Kraśnik
:
Sokół Sieniawa
20.04.2019
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisła Sandomierz
20.04.2019
14:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
0:2
MKS Trzebinia
18.04.2019
17:30
Dalin Myślenice
:
Orzeł Piaski Wielkie
20.04.2019
13:00
Wiślanka Grabie
:
Jutrzenka Giebułtów
20.04.2019
12:00
Pcimianka Pcim
:
Clepardia Kraków
20.04.2019
13:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
LKS Jawiszowice
20.04.2019
12:00
Górnik Wieliczka
:
Beskid Andrychów
20.04.2019
13:00
Unia Oświęcim
:
KS Olkusz
20.04.2019
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Kaszowianka Kaszów
20.04.2019
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
:
LKS Szaflary
20.04.2019
 
BKS Bochnia
:
Unia Tarnów
20.04.2019
13:30
Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
20.04.2019
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Dunajec Zakliczyn
20.04.2019
13:00
Barciczanka Barcice
:
Sandecja II Nowy Sącz
20.04.2019
13:00
Lubań Maniowy
:
GKS Drwinia
20.04.2019
12:00
Poprad Muszyna
:
Orkan Szczyrzyc
20.04.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
LOT Balice
20.04.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
:
Przebój Wolbrom
20.04.2019
14:00
Prądnik Sułoszowa
:
Przemsza Klucze
20.04.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
20.04.2019
14:30
Pogoń Miechów
:
Bibiczanka Bibice
20.04.2019
15:00
Spójnia Osiek
:
Piliczanka Pilica
20.04.2019
16:00
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
20.04.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

TS Węgrzce
2:1
Bronowianka Kraków
18.04.2019
17:00
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
20.04.2019
13:00
Piast Wołowice
:
Świt Krzeszowice
20.04.2019
15:00
Skawinka Skawina
:
Wiślanie II Jaśkowice
20.04.2019
16:30
Borek Kraków
:
Garbarnia II Kraków
20.04.2019
11:00
Hutnik II Kraków
:
Błękitni Modlnica
20.04.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka Targowisko
:
Tempo Rzeszotary
20.04.2019
15:00
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
20.04.2019
12:00
Gościbia Sułkowice
:
Orzeł Myślenice
20.04.2019
17:00
LKS Śledziejowice
:
Karpaty Siepraw
20.04.2019
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Czarni Staniątki
20.04.2019
17:00
Raba Dobczyce
:
Dziecanovia Dziekanowice
20.04.2019
16:00
Pasternik Ochojno
:
Gdovia Gdów
22.04.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Garbarz Zembrzyce
:
LKS Rajsko
20.04.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Victoria Jaworzno
20.04.2019
12:00
KS Chełmek
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.04.2019
11:00
Niwa Nowa Wieś
:
Brzezina Osiek
20.04.2019
11:00
Zatorzanka Zator
:
Tempo Białka
20.04.2019
11:00
Arka Babice
:
Halniak Maków Podhalański
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Arkadia Olszyny
:
Orzeł Dębno
20.04.2019
13:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Kąty
20.04.2019
15:00
Raba Książnice
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.04.2019
11:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Strażak Mokrzyska
20.04.2019
17:00
Tarnavia
:
Rylovia Rylowa
20.04.2019
14:00
LKS Gnojnik
:
Olimpia B.
20.04.2019
15:00
Radłovia Radłów
:
Sokół Maszkienice
20.04.2019
11:30

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wisła Szczucin
:
Wola Radłowska
20.04.2019
14:00
Metal Tarnów
:
Zorza Zaczarnie
20.04.2019
13:30
KS US Śmigno
:
LKS Ładna
20.04.2019
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Dunajec Zbylitowska Góra
20.04.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
:
Pogórze
20.04.2019
12:00
LUKS Skrzyszów
:
Ciężkowianka Ciężkowice
20.04.2019
13:00
Polan Żabno
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
20.04.2019
15:00
Olimpia Wojnicz
:
GLKS Gromnik
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Jarmuta
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
20.04.2019
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Sokół Słopnice
20.04.2019
14:00
LKS Łużna
:
Orzeł Wojnarowa
20.04.2019
12:00
Zalesianka
:
Gród Podegrodzie
20.04.2019
13:30
LKS Rupniów
:
Kolejarz Stróże
20.04.2019
17:00
Huragan Waksmund
:
KS Tymbark
20.04.2019
11:00
Sokół Stary Sącz
:
Poprad Rytro
20.04.2019
14:00
Laskovia
:
Wierchy Rabka Zdrój
20.04.2019
14:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
:
Partyzant Dojazdów
20.04.2019
17:00
Szreniawa Koszyce
:
Juvenia Prandocin
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
:
Strażak Goszcza
20.04.2019
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Michałowianka Michałowice
20.04.2019
16:00
Kapitol Racławice
:
Spartak Wielkanoc
20.04.2019
11:00
Orzeł Bębło
:
Ekler Baranówka
20.04.2019
12:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Galicja Raciborowice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Kraków II)

Kmita Zabierzów
:
Dragon Szczyglice
20.04.2019
16:00
Strażak Rączna
:
Lotnik Kryspinów
20.04.2019
15:30
Górzanka Nawojowa Góra
:
JKS Zelków
20.04.2019
14:00
Nadwiślan Rusocice
:
Orlęta Rudawa
20.04.2019
14:00
Tęcza Piekary
:
Sportowiec Modlniczka
20.04.2019
15:00
Sokół Rybna
:
Wisła Czernichów
20.04.2019
12:00
Liszczanka Liszki
:
Wisła Jeziorzany
20.04.2019
11:00

Klasa A (Kraków III)

Radziszowianka II
:
Dąbski Kraków
20.04.2019
11:00
Płomień Kostrze
:
Wawel Kraków
20.04.2019
16:00
Krakus Swoszowice
:
Bieżanowianka Kraków
20.04.2019
11:00
Tramwaj Kraków
:
Wanda Nowa Huta
20.04.2019
11:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Podgórze Kraków
20.04.2019
14:00
Strzelcy Kraków
:
Iskra Krzęcin
20.04.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
:
Piłkarz Podłęże
20.04.2019
12:00
Czarnochowice
:
UKS Sygneczów
20.04.2019
13:00
Błękitni Bodzanów
:
Zieloni Niegowić
20.04.2019
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Strażak Kokotów
20.04.2019
12:30
Zryw Szarów
:
Wilga Koźmice Wielkie
20.04.2019
13:30
Złomex Branice
:
Wolni Kłaj
20.04.2019
13:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
LKS Rudnik
20.04.2019
15:30
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
20.04.2019
15:00
Lubomir Wiśniowa
:
Iskra Brzączowice
20.04.2019
14:30
LKS Trzebunia
:
Iskra Głogoczów
20.04.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Beskid Tokarnia
20.04.2019
14:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Hejnał Krzyszkowice
20.04.2019
14:00
Rokita Kornatka
:
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
:
Olimpia Łobzów
20.04.2019
12:30
Spartak Charsznica
:
Pilica Wierbka
20.04.2019
14:00
Promień Przeginia
:
Hetman Dłużec
20.04.2019
13:00
Bolesław Bukowno
:
Błysk Zederman
20.04.2019
16:00
Centuria Chechło
:
Trzy Korony Żarnowiec
20.04.2019
17:00
Orzeł K.
:
Wielmożanka Wielmoża
20.04.2019
13:00
Leśnik Gorenice
:
Legion Bydlin
20.04.2019
16:30
Unia Jaroszowiec
:
Strażak Przybysławice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Zagórzanka Zagórze
:
MKS Alwernia
20.04.2019
16:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Start Kamień
20.04.2019
16:00
Promyk Bolęcin
:
Wisła Jankowice
20.04.2019
14:00
Tęcza Tenczynek
:
Ciężkowianka Jaworzno
20.04.2019
16:00
Błyskawica Myślachowice
:
Fablok Chrzanów
20.04.2019
12:00
Victoria Zalas
:
UKS Dulowa
20.04.2019
16:00
SPRiN Regulice
:
MKS Libiąż
20.04.2019
16:00

Klasa B (Kraków I)

Novi Narama
:
Słomniczanka II Słomniki
20.04.2019
14:00
LKS Polanowice
:
Maszycanka Maszyce
20.04.2019
16:30
Płomień Kościelec
:
Milenium Radziemice
20.04.2019
15:00
Sparta Skrzeszowice
:
Olimpia Czaple Wielkie
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
:
Trątnowianka Trątnowice
20.04.2019
14:15

Klasa B (Kraków III)

Płomień Jerzmanowice
:
Błękitni II Modlnica
20.04.2019
17:00
Orzeł II Bębło
:
Grębałowianka II Kraków
20.04.2019
17:00
Zawisza Sulechów
:
Albertus Kraków
20.04.2019
16:00
MKS Skała 2004
:
Clepardia II Kraków
20.04.2019
14:00
Polonia Wilczkowice
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
20.04.2019
13:00

Klasa B (Kraków IV)

Grom Kraków
:
Trzebol Wielkie Drogi
20.04.2019
16:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Pychowianka Kraków
20.04.2019
16:00
Piast Skawina
:
Universum Kraków
20.04.2019
11:00
Rybitwy Kraków
:
TKKF Kliny Kraków
20.04.2019
17:00
Armatura Kraków
:
Pogoń Skotniki
20.04.2019
11:00

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
20.04.2019
15:00
Gryf Wiatowice
:
Gwiazda Brzegi
20.04.2019
17:30
Gdovia II Gdów
:
Iskra Zakrzów
20.04.2019
13:00
Wiarusy II
:
Start Brzezie
20.04.2019
17:00
Batory Wola Batorska
:
Tęcza Słomiróg
20.04.2019
17:00
Błyskawica Wyciąże
:
Rożnowa
20.04.2019
11:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Sokół Chorągwica
20.04.2019
17:30

Klasa B (Myślenice I)

Górki II Myślenice
:
Wicher Stróża
20.04.2019
13:00
Orzeł II Myślenice
:
Sęp Droginia
20.04.2019
12:00
Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

Klasa B (Myślenice II)

Cisy Harbutowice
:
Staw Polanka
20.04.2019
12:00
Dukla Bysina
:
Raba II Dobczyce
20.04.2019
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Zryw Przesławice
20.04.2019
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
20.04.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Promień Zakrzowiec
20.04.2019
15:00
Czarnochowice II
:
Górnik II Wieliczka
20.04.2019
11:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
2:0
Śląsk Wrocław
18.04.2019
16:00
Wisła Kraków
2:0
Escola Varsovia Warszawa
18.04.2019
11:00
Lech Poznań
1:3
Górnik Zabrze
18.04.2019
12:00
Pogoń Szczecin
3:3
Korona Kielce
18.04.2019
11:00
Motor Lublin
1:2
GKS Bełchatów
18.04.2019
13:00
Elana Toruń
2:2
Ruch Chorzów
18.04.2019
12:00
Jagiellonia
1:1
Arka G.
18.04.2019
10:30
Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
20.04.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Stal Mielec
1:0
Korona Kielce
18.04.2019
12:00
Motor Lublin
1:3
Wisła Kraków
18.04.2019
17:30
Cracovia Kraków
:
Podgórze Kraków
19.04.2019
11:00
BKS Lublin
:
Resovia Rzeszów
19.04.2019
13:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Górnik Ł.
1:1
KKP Korona
18.04.2019
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:3
Wisła Kraków
18.04.2019
11:00
AP 21 Kraków
:
Cracovia Kraków
20.04.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
2:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.04.2019
10:00
Limanovia Limanowa
5:2
BKS Bochnia
18.04.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
8:0
Zatorzanka Zator
18.04.2019
10:30
Dalin Myślenice
:
Okocimski Brzesko
19.04.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Dąb P.
2:4
Garbarnia Kraków
18.04.2019
11:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
20.04.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
20.04.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
20.04.2019
10:00
MUKS TAP Tarnów
:
Profi Zielonki
20.04.2019
11:30
Limanovia Limanowa
:
Unia Oświęcim
20.04.2019
13:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Tarnovia Tarnów
1:0
Unia Oświęcim
18.04.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Unia Tarnów
18.04.2019
17:00
AS Progres Kraków
:
Glinik
20.04.2019
16:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
1:2
Podhale Nowy Targ
18.04.2019
12:30
MKS Trzebinia
1:0
Górnik Wieliczka
18.04.2019
11:00
Krakus Nowa Huta
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.04.2019
10:00
Soła
:
Raba Dobczyce
20.04.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

AZS PWSZ Wałbrzych
1:1
Medyk Konin
18.04.2019
16:30
SMS Łódź
2:0
AZS PSW Biała Podlaska
18.04.2019
16:30
Olimpia Szczecin
0:4
AZS UJ Kraków
18.04.2019
16:00
AZS Wrocław
3:0
Mitech Żywiec
18.04.2019
15:00
Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
20.04.2019
11:30

I liga kobiet (południe)

Dargfil Tomaszów Mazowiecki
2:4
Tarnovia Tarnów
18.04.2019
16:00
Resovia Rzeszów
6:0
Wanda Nowa Huta
18.04.2019
12:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:2
Rolnik Głogówek
18.04.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
2:0
Respekt Myślenice
18.04.2019
16:00
ROW Rybnik
:
ISD-AJD Częstochowa
18.04.2019
17:00

II liga małopolska kobiet

Widok Lublin
:
Sparta Daleszyce
20.04.2019
14:30
Naprzód Sobolów
:
Prądniczanka Kraków
20.04.2019
13:00
KSP Kielce
:
Starówka Nowy Sącz
20.04.2019
 
LKS Wierzchowiska
:
UKS Staszkówka Jelna
20.04.2019
 
Łysica Bodzentyn
:
Resovia II Rzeszów
20.04.2019
11:00
GKS Majdan Sieniawski
:
Potok Sitno
20.04.2019
12:00