facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Trudno bez wsparcia lidera

Wegrzcnka zagrała bez Marco Grandinettiego i straciła punkty w meczu ze spadkowiczem z III ligi. Mecz rozpoczął się od gola dla gości, gdy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego SzczurkaGórka skierował piłkę głową do bramki. Wynik podwyżzył Kowalik, który przejął piłkę w środku pola, podprowadził ją do okolic pola karnego, po czym oddał skuteczny strzał. 

Miejscowi przebudzili się po przerwie. Najpierw po faulu na Burkacie arbiter ukarał gości rzutem karnym, którego pewnym wykonawcą okazał się Filipowski, a potem znakomitą paradą popisał się Wróbekl, gdy uderzł z bliska Lewiński. Dwie próby uderzeń z dalszej odległosci Filipowskiego też nie dały oczekiwanego rezultatu, a w końcówce wynik ustalił Szczurek w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Węgrzcanka - MKS Trzebinia 1-3 (0-2)
Filipowski 54 - Górka 26, Kowalik 38, Szczurek 88.
Węgrzcanka; Jasowicz - Łatka (70 Barnaś), Grotkowski, Niane, Lewiński, Filipowski, Kalicki (46 Gaudyn), Stós, Prochwicz (75 Zapiór), Burkat, Dudzik (60 Wiśniewski).
Trzebinia; Wróbel - Kalinowski, Sawczuk, Szczurek (90 Jędrzejczyk), Skrzypek, Kowalik, Marszałek (54 Kukiełka, 76 Zybiński), Sochacki (89 Cząstka), Górka, Martyniak (63 Kurek), Jarosz.

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-09-30 23:30:02


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

IV liga zachód 

Komentarze