facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Z beniaminków lepsza Słomniczanka

W Słomnikach skończyła się znakomita passa Węgrzcanki, która odniosła sześć kolejnych zwycięstw. Trzeba przyznać, że gospodarze zasłużyli na zwycięstwo, bo przypilnowali bacznie Marco Grandinettiego i goście w ciągu 90 minut nie stworzyli żadnej groźnej sytuacji. Słomniczanka też nie miała ich zbyt wiele, ale te, które wypracowała, to wykorzystała. Zaczęło sie od strzału Saroty z 20 metrów, po którym nie popisał się bramkarz gości i miejscowi objęli prowadzenie. Potem arbiter przyznał gospodarzom rzut karny za rękę Stósa i choć goście mocno protestowali, to decyzji nie zmienił, a Kozieł zdobył drugą bramkę. Goście postawili wszystko na jedną karte i zapłacili za to stratą trzeciego gola, gdy po zagraniu Wątroby Kozieł ustalił wynik.

Słomniczanka - Węgrzcanka 3-0 (1-0)
Kozieł 70, 81, Sarota 32.
Słomniczanka: Widawski - Wszołek, Dębowski, Kozicki, Nowak (60 Wątroba), Bieszczanin, Sarota (70 Grzyb), Warchoł, Filipek, Rojek (85 Jaworski), Kozieł (85 Strona).
Węgrzcanka: Siwiecki - Łatka (71 Barnaś), Grotkowski, Niane, Lewiński, Filipowski (46 Dudzik), Kalicki (71 Drame, 84 Zapiór), Stós, Burkat, Wiśniewski (46 Prochwicz), Grandinetti.

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-09-23 13:23:04


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

IV liga zachód 

Komentarze