facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Mecz mógł się ułożyć inaczej

W 3 minicie konfrontacji między Wandą a Krakusem Swoszowice goście wywalczyli rzut karny. Pewny dotąd w takich sytuacjach Chwastowski pomylił się, a po chwili jeden z jego kolegów zmarnował sytuację sam na sam. W 10 minucie skuteczną akcję przeprowadziła Wanda i od tej pory przejęła całkowitą kontrolę nad meczem. Krakus, którego skłąd opiera się na młodzieży, nie był w stanie przeciwstawić się dobrze naoliwionej maszynie gospodarzy. W efekcie Wanda rozstrzygnęła mecz do przerwy.

Druga połowa rozpoczęła się, tak jak pierwsza, od karnego dla Krakusa. Tym razem nie pomylił się Dzięgiel, ale na więcej przyjezdnych nie było stać. Gospodarzom zaś już się nie spieszyło, grali spokojnie, czekali na kontrę, błąd rywala. Im bliżej końca, tym mecz tracił więc na atrakcyjności. Trzy punkty Wandy w pełni zasłużone, choć konia z rzędem temu, kto odpowie na pytanie, jaki byłby wynik, gdyby po 8  minutach to Krakus prowadził 2-0?

Wanda Kraków - Krakus Swoszowice 4-1 (4-0)
Zarzecki 10, Ogonek 15, Prusak 35, Miśkowiec 42 - Dzięgiel 51.
Wanda: Bartyzel (88 Soczyński) - Wiktorski, Zarzecki, Bobela, Suder, Błachut (60 Janik), Miśkowiec (85 Kłosiński), Ogonek (46 Maj), Świder, Śmietana (60 Żółciak), Prusak.
Krakus: Sajnóg - Nowak, Biłka (46 Dzięgiel), Mączeński, Krężołek (70 Kazek), Ruszil (75 Łętowski), Chwastowski, Gurne, Mółka, Moskała (46 Żurowski), Góra.

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-09-23 11:21:47


Zobacz też: Klasa A (Kraków III)

Klasa A Kraków 

Komentarze