facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

To byli prawdziwi Strzelcy

Dąbski miał przed tym meczem kłopot, bo choć ma liczną kadrę, to nie było za bardzo kogo wpisać do meczowego protokołu. "Papiery" udało sie wypełnić na kwadrans przed pierwszym gwizdkiem i zaczęto grę. Dąbskiemu brakowało pięciu graczy z podstawowego skłądu i szybko okazało się, że są oni niezbędni, by lider funkcjonował jak należy. Dwie pierwsze bramki padły po dośrodkowaniach z rzutów rożnych i strzałach z bliska Liszki i Wala. Odpowiedział świetnym strzałem Żychowski, a chwilę później Dąbski zmarnował idealną okazję, by doprowadzić do remisu. W efekcie Strzelcy, którzy imponowali w tym meczu skutecznością, podwyższyli rezultat.

Dąbski zagrał lepiej w drugiej połowie, musiał zaryzykować, ale osiagnął przewagę i kibice liczyli na gole. W 66 minuci Stachel wykończył kontrę i stało się jasne, że wygrają goście. Dąbski atakował, z gry nie widać było takiej różnicy, na jaką wskazuje wynik, jednak Strzelcy pokazali, że nazwa ich klubu zobowiązuje, wypracowali sześć okazji - zdobyli pięć bramek.

Dąbski Kraków - Strzelcy Kraków 1-5 (1-3)
Żychowski 28 - Liszka 11, Wal 17, M. Sarga 41, Stachel 66, S. Sarga 79.
Dąbski: Oleksy - Szot, Turbasa (58 Cynk), Cebula, Kozak, Jakubiec, Żychowski, Małota (65 Kinarz), Kwoka (65 Ziółek), Turczyk, Jędrysiak (46 Semper).
Strzelcy: Juszczyk - Liszka, Kuźniar, Kozera, M. Sarga, S. Sarga, Konieczny, Piórkowski (78 Krzywonos), Wal, Nazim (77 Chrzabąszcz).

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-09-23 10:52:56


Zobacz też: Klasa A (Kraków III)

Klasa A Kraków 

Komentarze