facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zaproszenie na cykl turniejów w Kazimierzy Wielkiej

OFERTA TURNIEJOWA - młodzież
 
Kazimierski Ośrodek Sportowy, MLKS ,,Sparta” Kazimierza Wielka serdecznie zapraszają na coroczny cykl turniejów halowych piłki nożnej drużyn młodzieżowych.
Turnieje rozgrywane będą w hali Kazimierskiego Ośrodka Sportowego, ul. Tadeusza Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka w następujących terminach:
 
- 15.01.2019 (wtorek)     godz. 8:00- (rocznik 2012 i młodsi) - IV Halowy Turniej PN Skrzatów Starszych
- 16.01.2019 (środa)       godz. 8:00- (rocznik 2010 i młodsi) - VIII Halowy Turniej PN Żaków Starszych o Puchar Kazimierskiej Agencji Drukarskiej,
- 17.01.2019 (czwartek)  godz. 8:00- (rocznik 2008 i młodsi) - VIII Halowy Turniej PN Orlików Starszych o Puchar Prezesa Firmy ,,Rolmet'' w Kazimierzy Wielkiej
- 18.01.2019 (piątek)       godz. 8:00- (rocznik 2006 i młodsi) - V Halowy Turniej PN.Młodzików Starszych o Puchar Prezesa Kazimierskiego Ośrodka Sportowego,
- 22.01.2019 (wtorek)     godz. 8:00- (rocznik 2004 i młodsi) - XI Halowy Turniej PN Trampkarzy Starszych o Puchar Starosty Kazimierskiego,
- 23.01.2019 (środa)       godz. 8:00- (rocznik 2002 i młodsi) - XI Halowy Turniej PN Juniorów Młodszych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kazimierza Wielka,
- 24.01.2019 (czwartek)  godz. 8:00- (rocznik 2000 i młodsi) - XIV Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów Starszych o Puchar Prezesa Firmy ,,Mlek-Pol” w K. Wielkiej.
 
Opłata startowa- 300 zł od drużyny. 
 
Zgłoszenia do turnieju- kontakt: Piotr Paciuch- telefon komórkowy: 504 840 118, e-mail: piotrpaciuch@wp.pl.  Więcej informacji: www.kazimierzakos.pl, www.spartakw.futbolowo.pl.
 
 
OFERTA TURNIEJOWA- seniorzy

Kazimierski Ośrodek Sportowy, MLKS ,,Sparta” Kazimierza Wielka serdecznie zapraszają na XV Halowy Turniej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Prezesa MLKS ,,Sparta” Kazimierza Wielka.

Turniej rozgrywany będzie w hali Kazimierskiego Ośrodka Sportowego, ul. Tadeusza Kościuszki 13, 28-500 Kazimierza Wielka
 
12.01.2019 (sobota), początek godzina 8:00.

 

 

Źródło: jato

Dodano: 2018-09-18 17:00:00


Komentarze


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
0:4
Zagłębie Lubin
14.12.2018
20:30
Wisła Płock
1:2
Wisła Kraków
14.12.2018
18:00
Cracovia Kraków
2:1
Pogoń Szczecin
15.12.2018
15:30
Legia Warszawa
2:0
Piast Gliwice
15.12.2018
20:30
Górnik Zabrze
1:1
Arka Gdynia
15.12.2018
18:00
Śląsk Wrocław
1:1
Korona Kielce
16.12.2018
15:30
Zagłębie Sosnowiec
0:6
Lech Poznań
16.12.2018
18:00
Miedź Legnica
:
Lechia Gdańsk
17.12.2018
18:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (południe)

AZS UJ Kraków
3:0
ROW Rybnik
16.12.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
:
ISD-AJD Częstochowa
18.12.2018
18:30

I liga futsalu kobiet (południe)

Unia Opole
1:3
AZS UŚ Katowice
16.12.2018
18:00
Gwiazda Prószków
5:3
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2018
17:00

I liga futsalu (południe)

GST Gliwice
4:0
Odra Futsal Opole
16.12.2018
16:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
3:5
Opatkowianka Opatkowice
14.12.2018
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
14.12.2018
19:30
przełożony
Wanda Kraków
3:17
Wisła Kraków
14.12.2018
20:30
Wieczysta Kraków
6:13
Cracovia Kraków
14.12.2018
20:30
Clepardia Kraków
8:7
Garbarnia Kraków
14.12.2018
21:30
Dąbski
7:15
Hutnik Kraków
14.12.2018
21:30