Przełamanie Liszczanki

Zespół Liszczanki w pełni zasłużenie pokonał drużynę ze Szczyglic aż 4:1. Od początku meczu to gospodarze rządzili na boisku, grając szybko, składnie, a ich kombinacyjne akcje raz po raz sprawiały kłopot obrońcom przyjezdnych. W 7 minucie Karpij uderzał z dystansu, lecz zbyt lekko by sprawić kłopot bramkarzowi. Dwie minuty później próba Moszumańskiego nieznacznie minęła lewy słupek bramki. W 14 minucie poprzeczka uratowała zespół gości przed stratą bramki po strzale Ptaka z rzutu wolnego. Wynik otworzył Sieniawski, głową kierując piłkę do siatki po wrzutce z kornera Moszumańskiego. Wynik do przerwy się nie zmienił choć gospodarze kilka razy byli bliscy zdobycia gola. W 33 minucie Ptak minął bramkarza, lecz jego strzał okazał się niecelny. Kilka minut później Moszumański nie wykorzystał sytuacji sam na sam, a w 41 minucie Ptak szczupakiem nie trafił w światło bramki po dośrodkowaniu Kopcia.

Druga odsłona przyniosła więcej bramek, na które czekali niecierpliwi kibice z Liszek. Chwilę po zmianie stron Ptak po świetnym podaniu Karpija nie trafił z bliskiej odległości. Na 2:0 podwyższył Moszumański, dobijając strzał Karpija obroniony przez bramkarza Dragona. Trzeciego gola dla zespołu z Liszek zdobył Karpij, który po perfekcyjnym prostopadłym podaniu od Moszumańskiego najpierw minął bramkarza, by następnie skierować piłkę do pustej bramki. Na 4:0 podwyższył Ptak, tym razem precyzyjnie dostawiając stopę do podania wzdłuż bramki wprowadzonego chwilę wcześniej Habera. Honorowe trafienie dla przyjezdnych zdobyte w samej końcówce z rzutu karnego zmniejszyło jedynie rozmiary porażki i komplet oczek zasłużenie zdobyła drużyna Liszczanki.