facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Przepiękny gol z wolnego

Piłkarze Wierzbowianki liczyli na przełamanie złej passy, tymczasem są tylko do przodu pod wzgledem finansowym. Otóż organizowali trzy mecze, na dwa nie dotarli sędziowie, na ten z Galicją stawiło się zaledwie dwóch. Przyjezdni szybko zdobyli bramkę, konkretnie T. Kusia, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową posłał piłkę do bramki. Wkrótce miejscowi doprowadzili do wyrównania, gdy Makuła po mistrzowsku wykonał rzut wolny. Po tak imponującym początku meczu gra trochę się uspokoiła i miała wyrównany przebieg. W 60 minucie po strzale jednego z zawodników Galicji bramkarz odbił piłkę, a do siatki dobił ją Radomski. Wierzbowianka dążyła do zmiany niekorzystnego wyniku, miała kilka okazji, ale znów schodziła z boiska pokonana.

Wierzbowianka - Galicja Raciborowice 1-2 (1-1)
Makuła 8 - T. Kusia 5, Radomski 60.

Wierzbowianka: Baranowski - Dziubla, Głąbicki, Gąsiorek, Sobczyk, Makuła, Przeniosło, Sowa, Kutela, N. Wyjadłowski, K. Wyjadłowski oraz Hardyn, Gajoch, Hajduk, Pokorniak.
Galicja: D. Kusia - Cichy, T. Kusia, Siwiec, K. Karpierz, Sikora, Raźny, Radomski, Marczyk, Lis, Misiak oraz Karaś, Siwek, M. Karpierz, Kowaliński.

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-09-17 11:22:36


Zobacz też: Klasa A (Kraków I)

Klasa A Kraków 

Komentarze