facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

W końcu dopięły swego

Piłkarski respektu Myślenice zdobyły pierwsze punkty na zapleczu ekstraklasy. Beniaminkowi nie szło, przegrał trzy pierwsze mecze, ale w każdym znich prezentował się coraz lepiej, stąd wygrana w końcu musiała nadejść.

- W końcu wygrywamy i zdobywamy komplet punktów. Od początku narzuciliśmy swój styl gry. Stworzyliśmy w pierwszej połowie trzy bardzo dobre sytuacje, ale nie udało się ich zamienić na gola. Po przerwie mecz się wyrównał, było sporo walki w środkowej części boiska. Było widać, że to trzecie spotkanie w przeciągu tygodnia. Mimo tego stworzyliśmy kolejne sytuacje i po jednej z nich i strzale Soni Jurki zdobywamy bramkę. Pod koniec meczu było trochę nerwowo, chcieliśmy utrzymać wynik a przeciwnik za wszelka cenę chciał wyrównać. Udało się i odnosimy pierwsze historyczne zwycięstwo na poziomie pierwszej ligi. Gratuluje drużynie postawy i tego, że po trzech porażkach z rzędu pokazały charakter i bardzo chciały wygrać, zasłużyły na to bo od dwóch meczy ciężko pracowały na to zwycięstwo - powiedział trener Respektu Przemysław Senderski.

Dargfil Tomaszów Mazowiecki - Respekt Myślenice 0-1 (0-0)
Jurka 65.
Respekt: Kania - Stojeba (83 Tupta), Kowalska, Łętocha, Maria Topa, Natalia Topa, Kamila Topa, Karolina Topa, Jurka, Jania, Dziadkowiec.

 

 

 

Źródło: Paweł Panuś, Respekt Myślenice

Dodano: 2018-09-17 08:13:51


Zobacz też: I liga kobiet (południe)

I liga kobiet 

Komentarze