facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

W derbach górą był faworyt

Orlęta Rudawa udawały się do sąsiedniego Zabierzowa w glorii zwycięstwa z Nadwiślanem Rusocice 12-1! Kmita, który poprzedni sezon spędził w klasie okręgowej, zmienił znacznie skład i ma jeden cel - wrócić szybko na szósty szczebel rozgrywkowy. Pierwszą okazję w meczu mieli goście, konkretnie były gracz... Kmity Nęcka. Potem dominowali gospodarze, którzy z wieu okazji wykorzystali jedną, gdy Świder przelobował bramkarza. Drugi gol padł po strzale Lekkiego z rzutu karnego (faulowany był Ryś). Miejscowi mieli jeszcze sporo okazji, m.in. piłka po strzale Szafrana z rzutu wolnego trafiła w poprzeczkę, po strzale Rysia w słupek, a bramki zdobytej przez Terebieńca nie uznał arbiter. - Przestraszyliśmy się rywala - nie ukrywa grający trener Orląt Piotr Chlipała. - Cieszy, że gramy coraz lepiej - skomentował występ prezes Kmity Artur Gaweł.

Kmita Zabierzów - Orlęta Rudawa 2-0 (1-0)
Bramki: Świder, Lekki.
Kmita: Mucha - Ramut (kotnicki), Śliwiński, Szafran, Kawałek, Mlostek, Lekki, Ryś, Świder, Góral (Kwiatkowski), Markowski (Terebieniec).
Orlęta: Mazur - Patej, Kołodziejczyk, Tataruch, Karoń, Palczewski (46 Całek), Skrobowski, Miucha, Nęcka, Król, Chlipała.


 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-09-17 06:49:33


Zobacz też: Klasa A (Kraków II)

Klasa A Kraków 

Komentarze