facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zwiększona oferta w ofensywie

Przed tym sezonem Jastrzębiec Książ Wielki dokonał pewnych wzmocnień, zwłaszcza w formacji ofensywnej. Do tej pory taktyka drużyny polegała na tym, że dogrywano piłki do szybkiego Srebnickiego, a były gwiazdor Skały 2004 zdobywał gole. Teraz angaż Arkadiusza Krawca sprawił, że ekipa z miechowskiego powiatu może zaskakiwać na rózne sposoby. Otóż lewonożny rozgrywający znalazł wspólny język z dotychczasowym liderem środka pola Zygułą i stworzyli duet ciekawy i zaskakujący jednocześnie. Zanim goście uzyskali gola, po centrze z kornera i główce jednego z zawodników, Jastrzębiec miał trzy stuprocentowe okazje. Potem było ich o wiele więcej, stąd rozmiary zwycięstwa były imponujące. W drugiej połowie mecz nieco stracił na atrakcyjności, bo miejscowym nie zależało na gnębieniu rywala, tylko na tym, aby nie powiększyć i tak sporej liczby kontuzjowanych piłkarzy.

Jastrzębiec Książ Wielki -  Ekler Baranówka 5-1 (4-1)
Bramki dla Jastrzębca: A. Krawiec 15, 29, Zyguła 27, 36, Srebnicki 75.
Jastrzębiec: Cielesta - Mnich, Rosół, Celary, Trojanowski, Czaja, Galicki (60 Wojciechowski), A. Krawiec (73 P. Krawiec), Karwat, Zyguła, Srebnicki (80 Wróblewski).
Ekler: Szczałba - Kaczmarczyk, Wierzbiński, Marzec, Łach, Stefańczyk, Stryszawski, Makrzykiewicz, Socha, Nowak, Limanówka oraz Bubak, Szturma, Selega, Bandura.

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-09-16 11:07:58


Zobacz też: Klasa A (Kraków I)

Klasa A Kraków 

Komentarze