facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zakończyła się IX edycja turnieju "Bądź Następny" (foto)

Zakończyła się IX edycja turnieju

W niedzielę 10 września na stadionie sportowym w Staniątkach odbyła się IX letnia edycja Ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej z cyklu „Bądź Następny”. W turnieju wzięły udział 23 drużyny z 20 klubów piłkarskich z całej Polski. 264 zawodników i zawodniczek w roczniku 2010 i 2011 spędziło łącznie na 4 boiskach 2550 minut, rozegrali 85 meczy i strzelili 384 bramki.
 
Po fazie grupowej, gdzie zespoły rywalizowały w systemie każdy z każdym w 4 grupach po 6 zespołów, przyszedł czas na fazę pucharową która była podzielona na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. W Lidze Mistrzów zgrały najlepsze 4 zespoły z każdej grupy w w Lidze Europy systemem pucharowym rywalizowały zespoły z miejsc 5 i 6 w grupach. Na zakończenie turnieju został rozegrany mecz o Superpuchar Europy w którym zmierzyli się zwycięzcy Ligi Mistrzów i Ligi Europy.
 
Najlepszymi zespołami okazały się:

Liga Mistrzów 
1 miejsce - WKS Śląsk Wrocław
2 miejsce - AP Bardomed Krosno
3 miejsce - AP Wieliczka 

Liga Europy 
1 miejsce - AP Proszowianka 
2 miejsce - Korona Beskidu
3 miejsce - Cracovia Kraków

Superpuchar Europy 
WKS Śląsk Wrocław

Nagrody Indywidualne 
Król Strzelców | Jakub Pękalski | WKS Śląsk Wrocław
Najlepszy Bramkarz | Filip Karp | AP Wieliczka  
Najlepszy Zawodnik | Wiktor Skrzeczyński | AP Wieliczka

 
Szkoła Futbolu Staniątki gratuluje i dziękuje wszystkim zespołom za udział w IX edycji Ogólnopolskiego turnieju Bądź Następny. Zapraszamy na IV zimową edycję turnieju która zostanie rozegrana na 4 halach w lutym 2019 roku z udziałem 32 drużyn!

-[FOTOGALERIA

 

 

Źródło: kt

Dodano: 2018-09-13 09:14:44


bądź następny 

Komentarze


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
1:0
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
0:1
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Cracovia Kraków
26.04.2019
20:30
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
26.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00
Limanovia Limanowa
:
Poprad Muszyna
26.04.2019
17:30

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00