facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Pasternik zrezygnował

W III rundzie Pucharu Polski na szczeblu PPn Myślenice. Bez gry awansowała do dalszej rundy Wróblowianka, która otrzymała wolny los. Nie musiał też grać Orzeł II Myślenice, któryemu mecz walkowerem oddał Pasternik Ochojno. Mecze IV rundy odbędą się 26 września.

Wyniki: Iskra Głogoczów - Tempo Rzeszotary 0-4, Karpaty Siepraw - Dziecanovia 2-1, Skalnik Trzemeśnia - Gościbia Sułkowice 1-2, Cyrhla Krzczonów - Orzeł Myślenice 1-2, Grodzisko Raciechowice - Raba Dobczyce 0-4.

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2018-09-12 21:05:39


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków III)

Puchar Polski Myślenice 

Komentarze


Myślenicka Liga Firm

Polplast
:
OL-Fliz
20.09.2018
20:00
Talaga
:
Tonix
20.09.2018
20:00
K.B. Expansion
:
Pod Blachą
20.09.2018
21:00
Petrus Travel
:
Euforia
20.09.2018
21:00

Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Piast Gliwice
22.09.2018
 
Miedź Legnica
:
Legia Warszawa
22.09.2018
 
Pogoń Szczecin
:
Wisła Kraków
22.09.2018
 
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
22.09.2018
 
Arka Gdynia
:
Lech Poznań
22.09.2018
 
Lechia Gdańsk
:
Zagłębie Lubin
22.09.2018
 
Korona Kielce
:
Zagłębie Sosnowiec
22.09.2018
 
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia Białystok
22.09.2018
 

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chojniczanka Chojnice
19.09.2018
18:00
GKS Katowice
:
Odra Opole
19.09.2018
19:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
ŁKS Łódź
19.09.2018
19:00
GKS Jastrzębie
:
Stomil Olsztyn
19.09.2018
19:00
Chrobry Głogów
:
Puszcza Niepołomice
19.09.2018
18:00
Stal Mielec
:
Wigry Suwałki
19.09.2018
19:00
Bytovia Bytów
:
Wigry Suwałki
22.09.2018
16:00
ŁKS Łódź
:
GKS Tychy
22.09.2018
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
22.09.2018
17:00
GKS Katowice
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Sandecja Nowy Sącz
22.09.2018
18:00
Stomil Olsztyn
:
Odra Opole
22.09.2018
 
Stal Mielec
:
GKS Jastrzębie
22.09.2018
 
Warta Poznań
:
Raków Częstochowa
22.09.2018
 
Garbarnia Kraków
:
Chojniczanka Chojnice
22.09.2018
 

II liga

Błękitni Stargard
:
Elana Toruń
19.09.2018
17:00
Błękitni Stargard
:
Górnik Łęczna
22.09.2018
16:00
Radomiak Radom
:
Resovia Rzeszów
22.09.2018
16:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Elana Toruń
22.09.2018
16:00
GKS Bełchatów
:
Stal Stalowa Wola
22.09.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
:
Znicz Pruszków
22.09.2018
18:00
Pogoń Siedlce
:
Widzew Łódź
22.09.2018
18:00
Olimpia Elbląg
:
Rozwój Katowice
22.09.2018
19:45
Ruch Chorzów
:
Gryf Wejherowo
22.09.2018
 
Skra Bełchatów
:
ROW Rybnik
22.09.2018
 

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
:
Podlasie Biała Podlaska
22.09.2018
15:00
Stal Rzeszów
:
Czarni Połaniec
22.09.2018
16:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Soła Oświęcim
22.09.2018
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Spartakus Daleszyce
22.09.2018
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Hutnik Kraków
22.09.2018
19:29
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Avia Świdnik
22.09.2018
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

Słomniczanka Słomniki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
22.09.2018
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Pcimianka Pcim
22.09.2018
 
Clepardia Kraków
:
Wiślanka Grabie
22.09.2018
 
LKS Jawiszowice
:
Unia Oświęcim
22.09.2018
 
Beskid Andrychów
:
Orzeł Ryczów
22.09.2018
 
KS Olkusz
:
Górnik Wieliczka
22.09.2018
 
MKS Trzebinia
:
Jutrzenka Giebułtów
22.09.2018
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

LKS Szaflary
:
Barciczanka Barcice
22.09.2018
 
Dunajec Zakliczyn
:
Lubań Maniowy
22.09.2018
 
Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
22.09.2018
 
Poprad Muszyna
:
Watra Białka Tatrzańska
22.09.2018
 
Sandecja II Nowy Sącz
:
Olimpia Pisarzowa
22.09.2018
 
GKS Drwinia
:
BKS Bochnia
22.09.2018
 
Orkan Szczyrzyc
:
Okocimski Brzesko
22.09.2018
 
Limanovia Limanowa
:
Glinik Gorlice
22.09.2018
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
:
Sokół Kocmyrzów
22.09.2018
16:00
Piliczanka Pilica
:
Zieleńczanka Zielonki
22.09.2018
16:00
Przemsza Klucze
:
Sokół Kocmyrzów
22.09.2018
16:00
LOT Balice
:
Przebój Wolbrom
22.09.2018
16:00
Pogoń Miechów
:
Prądniczanka Kraków
22.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
:
Piast Wołowice
22.09.2018
16:00
Prokocim Kraków
:
Hutnik II Kraków
22.09.2018
16:00
Świt Krzeszowice
:
Wieczysta Kraków
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Kraków
:
Borek Kraków
22.09.2018
16:00
Błękitni Modlnica
:
Skawinka Skawina
22.09.2018
16:00
Bronowianka Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
22.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

LKS Śledziejowice
:
Gościbia Sułkowice
19.09.2018
17:00
Orzeł Myślenice
:
Wiarusy Igołomia
22.09.2018
 
Karpaty Siepraw
:
Gościbia Sułkowice
22.09.2018
 
Raba Dobczyce
:
Targowianka Targowisko
22.09.2018
 
Radziszowianka Radziszów
:
Czarni Staniątki
22.09.2018
 
Pasternik Ochojno
:
Tempo Rzeszotary
22.09.2018
 
Wróblowianka Wróblowice
:
Gdovia Gdów
22.09.2018
 
LKS Śledziejowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
22.09.2018
 

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Sosnowianka Stanisław Dln
:
Niwa Nowa Wieś
22.09.2018
15:00
KS Chełmek
:
Brzezina Osiek
22.09.2018
16:00
Victoria Jaworzno
:
Garbarz Zembrzyce
22.09.2018
16:00
Halniak Maków Podhalański
:
Zatorzanka Zator
22.09.2018
16:00
LKS Rajsko
:
Arka Babice
22.09.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia Kąty
:
Arkadia Olszyny
22.09.2018
11:00
LKS Gnojnik
:
Strażak Mokrzyska
22.09.2018
16:00
Olimpia B.
:
Naprzód Sobolów
22.09.2018
16:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Radłovia Radłów
22.09.2018
16:30
Orzeł Dębno
:
Rylovia Rylowa
22.09.2018
16:30

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Pogórze
:
Polan Żabno
22.09.2018
14:00
LKS Ładna
:
Wolania Wola Rzędzińska
22.09.2018
16:00
Wola Radłowska
:
KS US Śmigno
22.09.2018
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
:
Huragan Waksmund
19.09.2018
16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Skalnik Kamionka Wielka
21.09.2018
16:30
KS Tymbark
:
Kolejarz Stróże
22.09.2018
16:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Rupniów
22.09.2018
16:00
Sokół Słopnice
:
Gród Podegrodzie
22.09.2018
16:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
:
Galicja Raciborowice
22.09.2018
16:00
Spartak Wielkanoc
:
LKS Niedźwiedź
22.09.2018
 
Strażak Goszcza
:
Orzeł Bębło
22.09.2018
 
Kapitol Racławice
:
Szreniawa Koszyce
22.09.2018
 
Michałowianka Michałowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
22.09.2018
 
Ekler Baranówka
:
Wierzbowianka Wierzbno
22.09.2018
 

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
:
Górzanka Nawojowa Góra
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Rusocice
:
Kmita Zabierzów
22.09.2018
16:00
Orlęta Rudawa
:
Liszczanka Liszki
22.09.2018
 
Wisła Jeziorzany
:
Tęcza Piekary
22.09.2018
 
Sportowiec Modlniczka
:
Sokół Rybna
22.09.2018
 
Wisła Czernichów
:
Lotnik Kryspinów
22.09.2018
 
JKS Zelków
:
Strażak Rączna
22.09.2018
 

Klasa A (Kraków III)

Dąbski Kraków
:
Strzelcy Kraków
22.09.2018
16:00
Podgórze Kraków
:
Tramwaj Kraków
22.09.2018
 
Wawel Kraków
:
Radziszowianka II
22.09.2018
 
Wanda Nowa Huta
:
Krakus Swoszowice
22.09.2018
 
Cedronka Wola Radziszowska
:
Bieżanowianka Kraków
22.09.2018
 
Płomień Kostrze
:
Zwierzyniecki Kraków
22.09.2018
 
Iskra Krzęcin
:
Gajowianka Gaj
22.09.2018
 

Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
:
Błękitni Bodzanów
22.09.2018
 
Piłkarz Podłęże
:
Czarnochowice
22.09.2018
 
Piast Łapanów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
22.09.2018
 
Strażak Kokotów
:
Contra Sułków
22.09.2018
 
Wieliczanka Wieliczka
:
Złomex Branice
22.09.2018
 
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zieloni Niegowić
22.09.2018
 
UKS Sygneczów
:
Zryw Szarów
22.09.2018
 

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
20.09.2018
17:00
Topór Tenczyn
:
Orzeł Nowa Wieś
22.09.2018
 
Skalnik Trzemeśnia
:
Rokita Kornatka
22.09.2018
 
Beskid Tokarnia
:
Hejnał Krzyszkowice
22.09.2018
 
Clavia Świątniki Górne
:
Iskra Głogoczów
22.09.2018
 
Zielonka Wrząsowice
:
Lubomir Wiśniowa
22.09.2018
 
Górki Myślenice
:
Iskra Brzączowice
22.09.2018
 
LKS Rudnik
:
Jordan Sum Zakliczyn
22.09.2018
 

Klasa A (Olkusz)

Bolesław Bukowno
:
Trzy Korony Żarnowiec
22.09.2018
16:00
Centuria Chechło
:
Pilica Wierbka
22.09.2018
16:00
Laskowianka Laski
:
Hetman Dłużec
22.09.2018
16:00

Klasa A (Chrzanów)

MKS Alwernia
:
Korona Lgota
22.09.2018
11:00
Zagórzanka Zagórze
:
Victoria Zalas
22.09.2018
16:30
Tęcza Tenczynek
:
Start Kamień
22.09.2018
16:30
Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
22.09.2018
16:30
Ciężkowianka Ciężkowice
:
MKS Libiąż
22.09.2018
16:00

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
Sparta Skrzeszowice
22.09.2018
 
Słomniczanka II Słomniki
:
Iskra Pałecznica
22.09.2018
 
Orzeł II Iwanowice
:
LKS Polanowice
22.09.2018
 
Maszycanka Maszyce
:
Novi Narama
22.09.2018
 
Trątnowianka Trątnowice
:
Płomień Kościelec
22.09.2018
 
Agricola Klimontów
:
LKS Niedźwiedź II
22.09.2018
 

Klasa B (Kraków II)

Kmita II Zabierzów
:
Sparta Przeginia Duchowna
22.09.2018
16:00
Topór Aleksandrowice
:
Tyniec Kraków
22.09.2018
16:30

Klasa B (Kraków III)

Orzeł II Bębło
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
19.09.2018
17:00
Prądniczanka II Kraków
:
Polonia Wilczkowice
22.09.2018
 
Błękitni II Modlnica
:
Fairant Kraków
22.09.2018
 
Grębałowianka II Kraków
:
Zawisza Sulechów
22.09.2018
 
Albertus Kraków
:
Płomień Jerzmanowice
22.09.2018
 
Bronowicki/Bratniak Kraków
:
MKS Skała 2004
22.09.2018
 
Kabel
:
Clepardia II Kraków
22.09.2018
 

Klasa B (Kraków IV)

Pozowianka Pozowice
:
Rzozovia Rzozów
19.09.2018
17:00
Pozowianka Pozowice
:
Armatura Kraków
22.09.2018
 
Rybitwy Kraków
:
Borkowianka Borek Sz.
22.09.2018
 
Pychowianka Kraków
:
Grom Kraków
22.09.2018
 
Universum Kraków
:
Rzozovia Rzozów
22.09.2018
 
TKKF Kliny Kraków
:
Pogoń Skotniki
22.09.2018
 

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
:
Wilga Instalbud Golkowice
22.09.2018
 
Gryf Wiatowice
:
Gdovia II Gdów
22.09.2018
 
Gwiazda Brzegi
:
Dąb Zabierzów Bocheński
22.09.2018
 
Iskra Zakrzów
:
Błyskawica Wyciąże
22.09.2018
 
Sokół Chorągwica
:
Tęcza Słomiróg
22.09.2018
 
Start Brzezie
:
Batory Wola Batorska
22.09.2018
 
Rożnowa
:
Wiarusy II
22.09.2018
 

Klasa B (Myślenice I)

Szczebel Lubień
:
Górki II Myślenice
22.09.2018
 
Sokół Borzęta
:
Wicher Stróża
22.09.2018
 
Sęp Droginia
:
Grodzisko Raciechowice
22.09.2018
 
Orzeł II Myślenice
:
Karpaty II Siepraw
22.09.2018
 

Klasa B (Myślenice II)

Radwan Skomielna Czarna
:
Cisy Harbutowice
22.09.2018
 
Raba II Dobczyce
:
Staw Polanka
22.09.2018
 
Jawor Jawornik
:
Cyrhla Krzczonów
22.09.2018
 
Gościbia II Sułkowice
:
Dukla Bysina
22.09.2018
 

Klasa B (Olkusz II)

Strumyk Zarzecze
:
Victoria Smroków
22.09.2018
 
Sokół Gołaczewy
:
Czapla Czaple Male
22.09.2018
 
Zryw Przesławice
:
Trzy Buki Wierzchowisko
22.09.2018
 
Nidzica Słaboszów
:
Cobra Wężerów
22.09.2018
 
Northstar Miechów
:
Dłubnia Trzyciąż
22.09.2018
 
Błękitni Falniów
:
Błyskawica Kolbark
22.09.2018
 

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
:
Czarni II Staniątki
22.09.2018
 

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
:
Arka G.
19.09.2018
14:00
Zagłębie Lubin
:
GKS Bełchatów
19.09.2018
15:00
Jagiellonia
:
Korona Kielce
19.09.2018
11:00
Pogoń Szczecin
:
Śląsk Wrocław
19.09.2018
12:00
Lech Poznań
:
Wisła Kraków
19.09.2018
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
22.09.2018
 
Zagłębie Lubin
:
Arka G.
22.09.2018
 
Jagiellonia
:
Ruch Chorzów
22.09.2018
 
Elana Toruń
:
GKS Bełchatów
22.09.2018
 
Motor Lublin
:
Korona Kielce
22.09.2018
 
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
22.09.2018
 
Lech Poznań
:
Escola Varsovia Warszawa
22.09.2018
 
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
22.09.2018
 

Małopolska Liga Juniorów

Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
22.09.2018
10:00
Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
22.09.2018
11:00
Zatorzanka Zator
:
Unia Tarnów
22.09.2018
11:00
Górnik Wieliczka
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.09.2018
 
Hutnik Kraków
:
BKS Bochnia
22.09.2018
 
Okocimski Brzesko
:
Sokół Słopnice
22.09.2018
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Hutnik Kraków
22.09.2018
10:00
Dąb P.
:
Sandecja Nowy Sącz
22.09.2018
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dalin Myślenice
:
Soła Oświęcim
22.09.2018
 
Unia Tarnów
:
Pcimianka
22.09.2018
 
Sandecja II Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
22.09.2018
 

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Oświęcim
:
Krakus Nowa Huta
19.09.2018
17:00
Krakus Nowa Huta
:
Limanovia
22.09.2018
10:00
Glinik
:
AS Progres Kraków
22.09.2018
 
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
22.09.2018
 
Unia Oświęcim
:
Cracovia Kraków
22.09.2018
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
:
Unia II Tarnów
19.09.2018
18:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Orzeł Myślenice
22.09.2018
 
Unia II Tarnów
:
Górnik Wieliczka
22.09.2018
 
MKS Trzebinia
:
Okocimski Brzesko
22.09.2018
 
Hutnik Kraków
:
Karol Wadowice
22.09.2018
 

Ekstraliga Kobiet

AZS Wrocław
:
Górnik Łęczna
19.09.2018
17:00
Polonia Poznań
:
SMS Łódź
22.09.2018
 
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS Wrocław
22.09.2018
 
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
22.09.2018
 
Czarni Sosnowiec
:
Olimpia Szczecin
22.09.2018
 
AZS UJ Kraków
:
AZS PWSZ Wałbrzych
22.09.2018
 
Mitech Żywiec
:
Medyk Konin
22.09.2018
 

I liga kobiet (południe)

Wanda Nowa Huta
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.09.2018
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Czwórka Radom
22.09.2018
16:00
Rolnik Głogówek
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
22.09.2018
 
ISD-AJD Częstochowa
:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
22.09.2018
 
Respekt Myślenice
:
Resovia Rzeszów
22.09.2018
 
ROW Rybnik
:
Rekord Bielsko Biała
22.09.2018
 

II liga małopolska kobiet

Sparta Daleszyce
:
Łysica Bodzentyn
22.09.2018
14:00
Widok Lublin
:
Naprzód Sobolów
22.09.2018
15:00
Starówka Nowy Sącz
:
Potok Sitno
22.09.2018
15:30
UKS Staszkówka Jelna
:
GKS Majdan Sieniawski
22.09.2018
 

III liga małopolska kobiet

Podgórze Kraków
:
Puszcza Niepołomice
22.09.2018
14:30
Pogorzanka Pogorzyce
:
Prądniczanka II Kraków
22.09.2018
16:00
Olimpia Osieczany
:
Bronowianka Kraków
22.09.2018
 
Iskra Brzezinka KKPN
:
FSA Kraków
22.09.2018