facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Pierwsze punkty Prądniczanki (foto/video)

Pierwsze punkty Prądniczanki (foto/video)

Przed meczem drużyna Prądniczanki, otrzymała z rąk Pani Katarzyny Gubernat, Przewodniczącej Komisji Piłkarstwa Kobiecego MZPN, puchary za awans do II i III ligi.

- W pierwszej połowie kontrolowaliśmy grę i pomimo problemów z dokładnością stwarzaliśmy sytuacje. Zdecydowanie kluczem do dobrej gry było zdominowanie drugiej linii. I to udawało się nam w pierwszych 45 minutach. Niestety po przerwie oddaliśmy pole przyjezdnym, dodatkowo musiałem wcześniej odesłać do szatni Kaczmarczyk, która dobrze spisywała się w pierwszej połowie. Kinga miała problemy żołądkowe i nie mogła zagrać na 100% swoich możliwości. To spowodowało, że mecz się wyrównał. Na szczęście szybko zdobyliśmy bramkę na 2-0 co dało nam komfort i spokój. Naprzód nie miał też wielu argumentów po swojej stronie co wpłynęło na jakość widowiska. No ale ostatnio cieszyłem się z wyśmienitej gry zespołu w Lublinie a przyjechaliśmy z zerowym dorobkiem a teraz kręcę nosem na jakość gry a komplet punktów został na Prądniku. Zatem chyba teraz czas na dobry mecz w naszym wykonaniu i komplet punktów. Po to właśnie pojedziemy do Bodzentyna - powiedział po meczu Piotr Sędor, szkoleniowiec Prądniczanki.

II liga małopolska kobiet, 08.09.2018
Prądniczanka Kraków - Naprzód Sobolów 2:0 (1:0)
Howińska 37, Porosło 53

Prądniczanka: Rybacka – Karp, Kuś Malota, Marszałek, Payerhin ( 70 Żywioł), Kaczmarczyk ( 46 Mandziej), Popławska, Porosło, Howińska , Kuciel.
Naprzód: Konopka – Zelek (25 Waligóra P.), Waligóra S., Stalmach, Serafin ( 80 Budzyn), Przybyłko, Piech, Nowak ( 80 Kowalczyk A), Kowalczyk M. ( 10 Stachel), Czapeczka, Chlebda.

 
-[FOTOGALERIA AGATY MURZAŃSKIEJ


 

 

Źródło: Agata Murzańska

Dodano: 2018-09-12 00:57:23


Zobacz też: II liga małopolska kobiet

Prądniczanka  Naprzód Sobolów 

Komentarze