facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wykorzystali brak skuteczności Orła (foto/video)

Pomimo przewagi przez większą część meczu i sporą ilość sytuacji bramkowych Orzeł Iwanowice odnotował kolejną porażkę przed własną publicznością. Duży wyczuciem trenerskim wykazał się Tomasz Bernas wpuszczając na boisko w 63 minucie Konrada Kozioła, który już po 3 minutach przebywania na murawie zdobył bramkę dającą ostatecznie trzy punkty drużynie Grębałowianki. Ten mecz pokazał, że nie ten wygrywa spotkanie kto ma przewagę i sytuacje bramkowe, lecz ten kto je wykorzysta i zdobędzie o jednego gola więcej od przeciwnika.


Klasa Okręgowa (Kraków I), 09.09.2018
Orzeł Iwanowice - Grębałowianka Kraków 0:1 (0:0)
Kozioł 66

Sędziowali: Pokwiczał Dawid – Pokwiczał Dariusz, Patyk Krzysztof
Żółte kartki: Ramires Joao (46), Talowski Bartosz (83) – Florkowski Paweł (46, 91), Kaczmarski Adrian (90), Krawczyk Piotr (96)
Czerwona kartka: Florkowski (90+1) (dwie żółte)
Orzeł Iwanowice: Miśkiewicz Wojciech -Talowski Bartosz, Leśko Sebastian, Jakub Adamski, Płatek Dawid - Solecki Adrian (60 Banaszek Grzegorz), Toledo Dairon, Serafin Rafał (30 Jazgar Dawid), Michał Kazanowski – Stanisław Świerk, Ramires Joao (75 Czuż Marcin).
Grębałowianka Kraków: Herdzik Kamil - Skalski Kamil (52 Liberacki Jan), Michalewski Maciej, Jańczyk Piotr (55 Wietrak Ernest), Lis Andrzej - Szypuła Mateusz, Kobiec Maksymilian (68 Sawicki Wojciech), Krawczyk Piotr, Kaczmarski Adrian, Kwater Mariusz (25 Florkowski Paweł), Zdziarski Oskar (63 Kozioł Konrad).


 

 

Źródło: Krzysztof Jazgar

Dodano: 2018-09-11 21:24:10


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków I)

Grębałowianka  Orzeł Iwanowice 

Komentarze


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
1:0
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
0:1
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Cracovia Kraków
26.04.2019
20:30
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
26.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00
Limanovia Limanowa
:
Poprad Muszyna
26.04.2019
17:30

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00