facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Stare Bukowno nie podołało rezerwom Piliczanki

Początek spotkania należał do gości. Szybko bo już w 3 minucie mieli rzut wolny. Strzał w środek bramki nie zagroził jednak bramce gospodarzy. Goście stworzyli sobie 2-3 klarowne sytuacje do zdobycia bramki (Oleś i Stopa). Jednak albo napastnicy chybiali nieznacznie albo dobrze spisywał się bramkarz gospodarzy. Niewykorzystane sytuacje zemściły się. Gospodarze groźnie kontrowali. Damian Musialski minął 3  zawodników na 18 metrze, a kolejny zatrzymał go faulując w polu karnym. Poszkodowany pewnie egzekwował karnego strzałem w środek bramki. W końcówce I połowy boisko musiał opuścić kontuzjowany Alan Stopa po starciu z zawodnikiem gospodarzy. Co wywowało nerwówkę na ławce rezerwowych. Sędzia pokazał 2 żółte kartki rezerwowym.

Druga bramka to sytuacja sam na sam z bramkarzem gości w końcówce I połowy. Po sparowaniu piłki na bok przez Kańtocha, futbolówkę dobił Kowalczyk do pustej bramki. Bramka na 3-0 to sytuacja sam na sam wykorzystana przez Dawida Węglarza. W końcówce spotkania  miejscowi dali się nieco zepchnąć do obrony i Tomasz Gądek zdobył honorową bramkę dla Starego Bukowna. 

Klasa B (Olkusz I), 09.09.2018
Piliczanka II Pilica - Stare Bukowno 3:1 (2:0)

Sędziował: W. Pączek (Olkusz)
Żółte kartki: M. Poczęsny (na ławce rezerwowych), I. Sadzawicki (na ławce rezerwowych)
Stare Bukowno: Kańtoch - Kuś, Dąbek, T.Gądek, A.Gądek - T.Kaczmarczyk, J.Poczęsny (70 Sadzawicki), Piasta, Szczepara - Oleś (75 M.Poczęsny), Stopa (42 Gądek) 
 

 

 

Źródło: t86

Dodano: 2018-09-11 11:01:52


Zobacz też: Klasa B (Olkusz I)

Piliczanka  Stare Bukowno 

Komentarze