facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Orzeł górował nad spadkowiczem

Grzegorz Pater zbudował w Ryczowie solidny zespół, w którym grają piłkarze znani z ligowych boisk, jak i tacy, których "Grzela" wypatrzył w niższych ligach, do czego ma smykałkę. Jednym  nich jest Zębala, który zaczynał w Podgórzu Krakow, ale w IV lidze radzi sobie bardzo dobrze i gdy dostał piłkę od Falla, to wiedział jak zaskoczyć Wróbla. Po chwili piłka po strzale Drobniaka trafiła w słuopek, a wynik do przerwy ustalił Włosiak, który z bliska posłał piłkę do bramki. Orzeł wygrywał zasłużenie, bo piłkarze tej drużyny mieli sporo bramkowych okazji.

Po godzinie gry było wiadoe, kto wygra, bowiem Zębala wpisal się na listę strzelców po raz drugi finalizując akcję A. Patera. Gospodarzom, którzy w końcówce wyraźnie się ożywili pozostał tylko honorowy gol Kowalika.

MKS Trzebinia - Orzeł Ryczów 1-3 (0-2)
Kowalik 84 - Zębala 20, 60, Włosiak 45.


Trzebinia: Wróbel - Martyniak, Górka (38 Sawczuk), Kalinowski, M. Marszałek (46 Jarosz), Sz. Kurek (62 Kukiełka), Skrzypek, P. Sermak (46 Sochacki), Szczurek, Kowalik, Wilczek (75 Cząstka).

Orzeł: Kawaler - Biela (74 D. Dukała), Matejko, Skwarczeński, Pluta, Para, Drobniak, Włosiak (46 Wilczyński), A. Pater (66 Kowalówka), Zębala (85 Kozioł), Fall (85 Wnęk)

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-09-10 17:21:40


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

IV liga zachód 

Komentarze


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
1:0
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
0:1
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Cracovia Kraków
26.04.2019
20:30
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
26.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00
Limanovia Limanowa
:
Poprad Muszyna
26.04.2019
17:30

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00