facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Cabaj tym razem bohaterem

Garbarnia przełamała w końcu niemoc i zdobyła punkt w meczu na własnym stadionie. Raków to zespół typowany do awansu, tymczasem to miejscowi pierwsi stworzyli sobie suytuacje i gdyby nie dobrze znany w Krakowie Michał Gliwa, to "Brązowi" szybko objęliby prowadzene. Podopieczni Mirosława Hajdy dopięli jednak swego, gdy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kostrubały Nowak głową skierował piłkę do bramki. Krakowainie nie cieszyli się dłigo z prowadzenia, bowiem w 38 minucie skuteczną dobitką popisał się Lewicki. 

W drugiej połowie atakowali jedni i druzy, mecz mógł się podobać, ale piłkę meczową mieli goście. W 88 min Raków miał rzut karny i wydawało się, że pech nie opuści Garbarzy. Tym razem na wysokości zadania stanął Marcin Cabaj, który sparował piłkę po strzale Formelli.


Garbarnia Kraków - Raków Częstochowa 1:1 (1:1)
Nowak 26 - Lewicki 38.
Garbarnia: Cabaj - Pyciak, Wrześniewski, Garzeł, Nieśmiałowski - Gawle, Pietras, Kostrubała (73 Masiuda), Kiebzak (69 Wójcik) - Wróbel (65 Ogar), Nowak.
Raków: Gliwa - Petrasek, Niewulis, Góra, Kun - Bartl (46 Malinowski), Schwarz, Sapała - Domański (64 Formella), Lewicki, Szczepański (84 Listkowski). 

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-09-10 16:18:38


Zobacz też: I liga

I liga 

Komentarze