facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Jeszcze nie weszli w sezon

Patrząc na personalia w Wierzbowiance trudno się nadziwić, że zespól ten nie sięga regularnie po komplet punktów. A jednak. Partyzant zaś, kolejny już sezon, zalicza się do najlepszych. Podopieczni Łukasza Stachurskiego wiedzą, co maja grac, wiedzą, jak relizować taktykę i bawią się futbolem. W końcu to tylko klasa A, czyli miejsce, gdzie tacy rutyniarze jak Poskrobko, W. Kalisz czy Rutka udowadniają, że kiedyś trzeba było słono zapłacić, by oglądać ich ligowe popisy. Gospodarze wygrali mecz pewnie. Dwie pierwsze bramki padły po prostopadłych zagraniach. Tak kazał grać trener, widząc, że w drugiej połowie formacja obronna rywala operuje zbyt wysoko od własnej bramki. Gol Białego padł w zamieszaniu podbramowym. Dobijała 90 minuta, gdy Kutela z karnego uzyskał honorowe trafienie.

Partyzant Dojazdów - Wierzbowianka 3-1 (0-0)
Bramki: Wójcik, Gruchała, Biały - Kutela.
Partyzant: Matuszczyk - Kozik (80 Poskrobko), Przemysław Kalisz, Morański, Chłoń, Kubacki (70 Gruchała), Patryk Kalisz, Rutka, Socha (65 K. Stachurski), Biały, Wójcik (65 W. Kalisz).
Wierzbowianka: Hardyn - Sobczyk, Gląbicki, Gąsiorek, Frączek, Jabłoński, Przeniosło, Sowa, Kutela, Makuła, N. Wyjadlowski oraz K. Wyjadłowski, Gajoch, Turczak, Dziubla.

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-09-10 13:53:31


Zobacz też: Klasa A (Kraków I)

Klasa A Kraków 

Komentarze