facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Gra nie zachwyciła, wynik poszedł w świat

W sobotnie słoneczne popołudnie w spotkaniu klasy A klasy (Kraków I), spotkały się drużyny Partyzanta Dojazdów i Wierzbowianki.  Ciemne chmury które to raz po raz zaglądały do Dojazdowa, szczęśliwie ominęły ten rejon i mecz można było rozegrać bez dodatkowych pogodowych wrażeń. Obie drużyny są na przeciwnych biegunach tabeli w tym momencie sezonu. Partyzant zajmuje pozycje wicelidera, natomiast Wierzbowianka okupuje dolne rejony tabeli. Jednakże kibice obu drużyn wiedzą, że co sezon mecze tych ekip, są ciekawymi widowiskami bez względu na zajmowane w tabeli miejsca.

 

 

Zobaczmy jak było to teraz...
 

Początek meczu to nerwowa gra obu zespołów, a akcje kończyły się najczęściej przed polem karnym obu ekip jak też w środkowych rejonach boiska. Wartymi odnotowania w tej częsci meczu sa trzy sytuacje:

 


- 13 min: od tej minuty zarysowała się lekka przewaga gospodarzy co przełożyło się na sytuacje bramkowe. Najpierw w tejże minucie z rzutu wolnego z 20 metra zacentrował w pole karne Wójcik, do piłki najwyżej wyskoczył Przemysław Kalisz – lecz piłka mineła o metr bramkę góści.


- 19 min: goście nie zamierzali się bronić i wyprowadzili ładną, składną akcję, po której Wyjadłowski z 16 metra próbował zaskoczyć Matuszczyka.


- 21 min: najlepsza sytuacja dla miejscowych. Wójcik dostaje idealne podanie w pole karne i zamiast uderzać z pierwszej piłki, przekłada piłke z nogi na nogę tracąc tym samym możliwość zakończenia akcji celnym strzałem.


Od 25 minuty mecz się wyrównał, a akcje przenosiły się z jednego pola karnego na drugie. Zrobił się otwarty mecz a nielicznie zgromadzeni kibice, nie mogli narzekać na boiskowe wydarzenia. Do kluczowych sytuacji bramkowych jednak nie dochodziło. Wymiana ciosów trwała jednak krótko i po 10 minutach spotkanie przypominało to z początkowych minut tego meczu, kiedy to zespoły prezentowały bardzo chaotyczną grę bez składnych akcji i bramkowych sytuacji.  Kibice zaczęli się nudzić, przywiązując większą wagę do "zestawów kibica" przyniesionych na mecz, niż oglądaniem samego spotkania.

 


Pauza 0:0 – wynik sprawiedliwy

 


Na drugą połowę meczu, drużyna Partyzanta wyszła z "mocnym postanowieniem poprawy swojej gry". Słowa usłyszane z szatni gospodarzy przełożyły się na to co działo się na boisku po przerwie. 

 


 - 1:0 53 min: Składna akcja całej drużyny gospodarzy, w środkowej częsci boiska podania między sobą wymieniają Wójcik z Morańskim, po czym obrońca mija całą linie obrony gości, wychodzi sam na sam z bramkarzem – podaje do wspomagającego go Wójcika a temu zostaje tylko skierować piłke do bramki.

 


- 2:0 62 min: bramka idealna kopia tego co wydarzyło się przy pierwszym golu, tyle że inni wykonawcy.. tym razem z dobrej strony pokazali się wprowadzeni chwilę wcześniej Gruchała i Waldemar Kalisz.. Kalisz dogrywał a dwójkową akcję na gola zamienił Gruchała.

 


- 3:0 79 min: w zamieszaniu podbramkowym w polu karnym gości najlepiej odnalazł się Biały, który  to ładnym strzałem w okienko bramki podwyższył wynik meczu.

 


- 3:1 82 min: honorowego gola dla Wierzbowianki zdobywa z rzutu karnego Kutela, pewnie wykorzystujac sytuacje.

 

 

 Mecz ciekawym widowiskiem dla kibica nie był, powiedzieć trzeba otwarcie. Jednakże czasami są takie mecze, gdzie "wynik idzie w świat" a zapomina się jak wygladała sama gra. Drużyna z Dojazdowa kiedy skupia się na graniu w piłkę, wygląda całkiem fajnie...jednakże kiedy zaczynają się niesmaczne rozmowy między piłkarzami i arbitrem, zapominają że to mecz piłkarski a nie obrady Sejmu. Drużyny zostały po meczu na tych samych pozycjach w tabeli, tyle że Partyzant jest bogatszy o 3 pkt. Po zwyciestwie Niedźwiedzia w Goszczy, Dojazdów jest wciąż wiceliderem!

 


Klasa A (Kraków I), 08.09.2018 - Dojazdów
Partyzant Dojazdów – Wierzbowianka Wierzbno 3:1 (0:0)
Wójcik 53, Gruchała 61, Biały 79 – Kutela 83 (k)


Partyzant:
Matuszczyk – Przemysław Kalisz, Chłoń, Kozik (80 Poskrobko), Morański – Rutka,  Biały, Kubacki ( 70 Stachurski Konrad), Socha (60 Gruchała), Patryk Kalisz – Wójcik (60 Waldemar Kalisz)
Wierzbowianka: Hardyn – Sobczyk, Głąbicki, Gąsiorek, Frączek – Sowa, Jabłoński, Przeniosło, Makuła – Kutela, Wyjadłowski

 

 

Źródło: Gradinho

Dodano: 2018-09-10 11:08:26


Zobacz też: Klasa A (Kraków I)

Partyzant  Wierzbowianka 

Komentarze


Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
20.04.2019
15:30
Zagłębie Lubin
:
Pogoń Szczecin
20.04.2019
18:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
20.04.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Lech Poznań
20.04.2019
18:00
Wisła Kraków
:
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
:
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
:
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
:
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00

I liga

Stomil Olsztyn
0:2
Chrobry Głogów
18.04.2019
19:45
Bytovia Bytów
2:2
Raków Częstochowa
18.04.2019
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
3:3
Wigry Suwałki
18.04.2019
18:00
ŁKS Łódź
2:0
Sandecja Nowy Sącz
19.04.2019
20:30
Warta Poznań
:
GKS Jastrzębie
20.04.2019
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
GKS Katowice
20.04.2019
16:30
Garbarnia Kraków
:
Odra Opole
20.04.2019
13:00
Stal Mielec
:
Chojniczanka Chojnice
20.04.2019
17:30
GKS Tychy
:
Puszcza Niepołomice
20.04.2019
18:00

II liga

Rozwój Katowice
0:1
Górnik Łęczna
18.04.2019
16:00
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
20.04.2019
12:00
Pogoń Siedlce
:
Błękitni Stargard
20.04.2019
13:30
Siarka Tarnobrzeg
:
Widzew Łódź
20.04.2019
13:00
Olimpia Elbląg
:
Znicz Pruszków
20.04.2019
15:00
Ruch Chorzów
:
ROW Rybnik
20.04.2019
18:00
GKS Bełchatów
:
Gryf Wejherowo
20.04.2019
17:00
Radomiak Radom
:
Elana Toruń
20.04.2019
13:05
Olimpia Grudziądz
:
Stal Stalowa Wola
20.04.2019
18:00

III liga, gr. IV

Wiślanie Jaśkowice
:
Avia Świdnik
20.04.2019
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Czarni Połaniec
20.04.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Spartakus Daleszyce
20.04.2019
16:00
Stal Rzeszów
:
Wisła Puławy
20.04.2019
15:00
Motor Lublin
:
Hutnik Kraków
20.04.2019
15:00
Chełmianka Chełm
:
Podlasie Biała Podlaska
20.04.2019
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Soła Oświęcim
20.04.2019
13:00
Stal Kraśnik
:
Sokół Sieniawa
20.04.2019
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisła Sandomierz
20.04.2019
14:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
0:2
MKS Trzebinia
18.04.2019
17:30
Dalin Myślenice
:
Orzeł Piaski Wielkie
20.04.2019
13:00
Wiślanka Grabie
:
Jutrzenka Giebułtów
20.04.2019
12:00
Pcimianka Pcim
:
Clepardia Kraków
20.04.2019
13:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
LKS Jawiszowice
20.04.2019
12:00
Górnik Wieliczka
:
Beskid Andrychów
20.04.2019
13:00
Unia Oświęcim
:
KS Olkusz
20.04.2019
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Kaszowianka Kaszów
20.04.2019
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
:
LKS Szaflary
20.04.2019
 
BKS Bochnia
:
Unia Tarnów
20.04.2019
13:30
Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
20.04.2019
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Dunajec Zakliczyn
20.04.2019
13:00
Barciczanka Barcice
:
Sandecja II Nowy Sącz
20.04.2019
13:00
Lubań Maniowy
:
GKS Drwinia
20.04.2019
12:00
Poprad Muszyna
:
Orkan Szczyrzyc
20.04.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
LOT Balice
20.04.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
:
Przebój Wolbrom
20.04.2019
14:00
Prądnik Sułoszowa
:
Przemsza Klucze
20.04.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
20.04.2019
14:30
Pogoń Miechów
:
Bibiczanka Bibice
20.04.2019
15:00
Spójnia Osiek
:
Piliczanka Pilica
20.04.2019
16:00
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
20.04.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

TS Węgrzce
2:1
Bronowianka Kraków
18.04.2019
17:00
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
20.04.2019
13:00
Piast Wołowice
:
Świt Krzeszowice
20.04.2019
15:00
Skawinka Skawina
:
Wiślanie II Jaśkowice
20.04.2019
16:30
Borek Kraków
:
Garbarnia II Kraków
20.04.2019
11:00
Hutnik II Kraków
:
Błękitni Modlnica
20.04.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka Targowisko
:
Tempo Rzeszotary
20.04.2019
15:00
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
20.04.2019
12:00
Gościbia Sułkowice
:
Orzeł Myślenice
20.04.2019
17:00
LKS Śledziejowice
:
Karpaty Siepraw
20.04.2019
16:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Czarni Staniątki
20.04.2019
17:00
Raba Dobczyce
:
Dziecanovia Dziekanowice
20.04.2019
16:00
Pasternik Ochojno
:
Gdovia Gdów
22.04.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Garbarz Zembrzyce
:
LKS Rajsko
20.04.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Victoria Jaworzno
20.04.2019
12:00
KS Chełmek
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.04.2019
11:00
Niwa Nowa Wieś
:
Brzezina Osiek
20.04.2019
11:00
Zatorzanka Zator
:
Tempo Białka
20.04.2019
11:00
Arka Babice
:
Halniak Maków Podhalański
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Arkadia Olszyny
:
Orzeł Dębno
20.04.2019
13:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Kąty
20.04.2019
15:00
Raba Książnice
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.04.2019
11:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Strażak Mokrzyska
20.04.2019
17:00
Tarnavia
:
Rylovia Rylowa
20.04.2019
14:00
LKS Gnojnik
:
Olimpia B.
20.04.2019
15:00
Radłovia Radłów
:
Sokół Maszkienice
20.04.2019
11:30

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wisła Szczucin
:
Wola Radłowska
20.04.2019
14:00
Metal Tarnów
:
Zorza Zaczarnie
20.04.2019
13:30
KS US Śmigno
:
LKS Ładna
20.04.2019
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Dunajec Zbylitowska Góra
20.04.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
:
Pogórze
20.04.2019
12:00
LUKS Skrzyszów
:
Ciężkowianka Ciężkowice
20.04.2019
13:00
Polan Żabno
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
20.04.2019
15:00
Olimpia Wojnicz
:
GLKS Gromnik
20.04.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Jarmuta
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
20.04.2019
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Sokół Słopnice
20.04.2019
14:00
LKS Łużna
:
Orzeł Wojnarowa
20.04.2019
12:00
Zalesianka
:
Gród Podegrodzie
20.04.2019
13:30
LKS Rupniów
:
Kolejarz Stróże
20.04.2019
17:00
Huragan Waksmund
:
KS Tymbark
20.04.2019
11:00
Sokół Stary Sącz
:
Poprad Rytro
20.04.2019
14:00
Laskovia
:
Wierchy Rabka Zdrój
20.04.2019
14:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
:
Partyzant Dojazdów
20.04.2019
17:00
Szreniawa Koszyce
:
Juvenia Prandocin
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
:
Strażak Goszcza
20.04.2019
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Michałowianka Michałowice
20.04.2019
16:00
Kapitol Racławice
:
Spartak Wielkanoc
20.04.2019
11:00
Orzeł Bębło
:
Ekler Baranówka
20.04.2019
12:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Galicja Raciborowice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Kraków II)

Kmita Zabierzów
:
Dragon Szczyglice
20.04.2019
16:00
Strażak Rączna
:
Lotnik Kryspinów
20.04.2019
15:30
Górzanka Nawojowa Góra
:
JKS Zelków
20.04.2019
14:00
Nadwiślan Rusocice
:
Orlęta Rudawa
20.04.2019
14:00
Tęcza Piekary
:
Sportowiec Modlniczka
20.04.2019
15:00
Sokół Rybna
:
Wisła Czernichów
20.04.2019
12:00
Liszczanka Liszki
:
Wisła Jeziorzany
20.04.2019
11:00

Klasa A (Kraków III)

Radziszowianka II
:
Dąbski Kraków
20.04.2019
11:00
Płomień Kostrze
:
Wawel Kraków
20.04.2019
16:00
Krakus Swoszowice
:
Bieżanowianka Kraków
20.04.2019
11:00
Tramwaj Kraków
:
Wanda Nowa Huta
20.04.2019
11:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Podgórze Kraków
20.04.2019
14:00
Strzelcy Kraków
:
Iskra Krzęcin
20.04.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
:
Piłkarz Podłęże
20.04.2019
12:00
Czarnochowice
:
UKS Sygneczów
20.04.2019
13:00
Błękitni Bodzanów
:
Zieloni Niegowić
20.04.2019
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Strażak Kokotów
20.04.2019
12:30
Zryw Szarów
:
Wilga Koźmice Wielkie
20.04.2019
13:30
Złomex Branice
:
Wolni Kłaj
20.04.2019
13:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
LKS Rudnik
20.04.2019
15:30
Skalnik Trzemeśnia
:
Clavia Świątniki Górne
20.04.2019
15:00
Lubomir Wiśniowa
:
Iskra Brzączowice
20.04.2019
14:30
LKS Trzebunia
:
Iskra Głogoczów
20.04.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Beskid Tokarnia
20.04.2019
14:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Hejnał Krzyszkowice
20.04.2019
14:00
Rokita Kornatka
:
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
:
Olimpia Łobzów
20.04.2019
12:30
Spartak Charsznica
:
Pilica Wierbka
20.04.2019
14:00
Promień Przeginia
:
Hetman Dłużec
20.04.2019
13:00
Bolesław Bukowno
:
Błysk Zederman
20.04.2019
16:00
Centuria Chechło
:
Trzy Korony Żarnowiec
20.04.2019
17:00
Orzeł K.
:
Wielmożanka Wielmoża
20.04.2019
13:00
Leśnik Gorenice
:
Legion Bydlin
20.04.2019
16:30
Unia Jaroszowiec
:
Strażak Przybysławice
20.04.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Zagórzanka Zagórze
:
MKS Alwernia
20.04.2019
16:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Start Kamień
20.04.2019
16:00
Promyk Bolęcin
:
Wisła Jankowice
20.04.2019
14:00
Tęcza Tenczynek
:
Ciężkowianka Jaworzno
20.04.2019
16:00
Błyskawica Myślachowice
:
Fablok Chrzanów
20.04.2019
12:00
Victoria Zalas
:
UKS Dulowa
20.04.2019
16:00
SPRiN Regulice
:
MKS Libiąż
20.04.2019
16:00

Klasa B (Kraków I)

Novi Narama
:
Słomniczanka II Słomniki
20.04.2019
14:00
LKS Polanowice
:
Maszycanka Maszyce
20.04.2019
16:30
Płomień Kościelec
:
Milenium Radziemice
20.04.2019
15:00
Sparta Skrzeszowice
:
Olimpia Czaple Wielkie
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
:
Trątnowianka Trątnowice
20.04.2019
14:15

Klasa B (Kraków III)

Płomień Jerzmanowice
:
Błękitni II Modlnica
20.04.2019
17:00
Orzeł II Bębło
:
Grębałowianka II Kraków
20.04.2019
17:00
Zawisza Sulechów
:
Albertus Kraków
20.04.2019
16:00
MKS Skała 2004
:
Clepardia II Kraków
20.04.2019
14:00
Polonia Wilczkowice
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
20.04.2019
13:00

Klasa B (Kraków IV)

Grom Kraków
:
Trzebol Wielkie Drogi
20.04.2019
16:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Pychowianka Kraków
20.04.2019
16:00
Piast Skawina
:
Universum Kraków
20.04.2019
11:00
Rybitwy Kraków
:
TKKF Kliny Kraków
20.04.2019
17:00
Armatura Kraków
:
Pogoń Skotniki
20.04.2019
11:00

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Naprzód Ochmanów
20.04.2019
15:00
Gryf Wiatowice
:
Gwiazda Brzegi
20.04.2019
17:30
Gdovia II Gdów
:
Iskra Zakrzów
20.04.2019
13:00
Wiarusy II
:
Start Brzezie
20.04.2019
17:00
Batory Wola Batorska
:
Tęcza Słomiróg
20.04.2019
17:00
Błyskawica Wyciąże
:
Rożnowa
20.04.2019
11:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Sokół Chorągwica
20.04.2019
17:30

Klasa B (Myślenice I)

Górki II Myślenice
:
Wicher Stróża
20.04.2019
13:00
Orzeł II Myślenice
:
Sęp Droginia
20.04.2019
12:00
Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

Klasa B (Myślenice II)

Cisy Harbutowice
:
Staw Polanka
20.04.2019
12:00
Dukla Bysina
:
Raba II Dobczyce
20.04.2019
16:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Zryw Przesławice
20.04.2019
15:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
20.04.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Promień Zakrzowiec
20.04.2019
15:00
Czarnochowice II
:
Górnik II Wieliczka
20.04.2019
11:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
2:0
Śląsk Wrocław
18.04.2019
16:00
Wisła Kraków
2:0
Escola Varsovia Warszawa
18.04.2019
11:00
Lech Poznań
1:3
Górnik Zabrze
18.04.2019
12:00
Pogoń Szczecin
3:3
Korona Kielce
18.04.2019
11:00
Motor Lublin
1:2
GKS Bełchatów
18.04.2019
13:00
Elana Toruń
2:2
Ruch Chorzów
18.04.2019
12:00
Jagiellonia
1:1
Arka G.
18.04.2019
10:30
Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
20.04.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Stal Mielec
1:0
Korona Kielce
18.04.2019
12:00
Motor Lublin
1:3
Wisła Kraków
18.04.2019
17:30
Cracovia Kraków
:
Podgórze Kraków
19.04.2019
11:00
BKS Lublin
:
Resovia Rzeszów
19.04.2019
13:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Górnik Ł.
1:1
KKP Korona
18.04.2019
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:3
Wisła Kraków
18.04.2019
11:00
AP 21 Kraków
:
Cracovia Kraków
20.04.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
2:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.04.2019
10:00
Limanovia Limanowa
5:2
BKS Bochnia
18.04.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
8:0
Zatorzanka Zator
18.04.2019
10:30
Dalin Myślenice
:
Okocimski Brzesko
19.04.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Dąb P.
2:4
Garbarnia Kraków
18.04.2019
11:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
20.04.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
20.04.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
20.04.2019
10:00
MUKS TAP Tarnów
:
Profi Zielonki
20.04.2019
11:30
Limanovia Limanowa
:
Unia Oświęcim
20.04.2019
13:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Tarnovia Tarnów
1:0
Unia Oświęcim
18.04.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Unia Tarnów
18.04.2019
17:00
AS Progres Kraków
:
Glinik
20.04.2019
16:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
1:2
Podhale Nowy Targ
18.04.2019
12:30
MKS Trzebinia
1:0
Górnik Wieliczka
18.04.2019
11:00
Krakus Nowa Huta
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.04.2019
10:00
Soła
:
Raba Dobczyce
20.04.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

AZS PWSZ Wałbrzych
1:1
Medyk Konin
18.04.2019
16:30
SMS Łódź
2:0
AZS PSW Biała Podlaska
18.04.2019
16:30
Olimpia Szczecin
0:4
AZS UJ Kraków
18.04.2019
16:00
AZS Wrocław
3:0
Mitech Żywiec
18.04.2019
15:00
Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
20.04.2019
11:30

I liga kobiet (południe)

Dargfil Tomaszów Mazowiecki
2:4
Tarnovia Tarnów
18.04.2019
16:00
Resovia Rzeszów
6:0
Wanda Nowa Huta
18.04.2019
12:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:2
Rolnik Głogówek
18.04.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
2:0
Respekt Myślenice
18.04.2019
16:00
ROW Rybnik
:
ISD-AJD Częstochowa
18.04.2019
17:00

II liga małopolska kobiet

Widok Lublin
:
Sparta Daleszyce
20.04.2019
14:30
Naprzód Sobolów
:
Prądniczanka Kraków
20.04.2019
13:00
KSP Kielce
:
Starówka Nowy Sącz
20.04.2019
 
LKS Wierzchowiska
:
UKS Staszkówka Jelna
20.04.2019
 
Łysica Bodzentyn
:
Resovia II Rzeszów
20.04.2019
11:00
GKS Majdan Sieniawski
:
Potok Sitno
20.04.2019
12:00