facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 7-13 września

Futmal w delegacji: 7-13 września

Małopolska Liga Juniorów, 08.09.2018
Górnik Wieliczka - Dunajec Nowy Sącz, sb.10:00 - futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 08.09.2018
Clepardia Kraków - Pcimianka Pcim, sb.11:00 futmal.pl/patronat
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

II liga kobiet, 08.09.2018
Prądniczanka Kraków - Naprzód Sobolów, sb.16:00 futmal.pl/patronat
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Mecz towarzyski trampkarzy, 08.09.2018
LKS Śledziejowice - AP 21 Kraków, sb.14:00 - futmal.pl/patronat
reporterzy: Jakub Pieprzyk (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

Mecz towarzyski oldbojów, 08.09.2018
LKS Śledziejowice All Stars - Strażak Kokotów, sb.16:00 - futmal.pl/patronat
reporterzy: Jakub Pieprzyk (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

Klasa A (Chrzanów), 08.09.2018
Start Kamień - Wolanka Wola Filipowski, sb.17:00 - futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Klasa A (Kraków I), 08.09.2018
Strażak Goszcza - LKS Niedźwiedź, sb.17:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Mecz towarzyski, 08.09.2018
LKS Śledziejowice - Wisła Kraków Oldboje, sb.18:00 - futmal.pl/patronat
reporterzy: Jakub Pieprzyk (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video), Piotr Walkowiak (komentator)

Ekstraliga Kobiet, 09.09.2018
AZS UJ Kraków - Mitech Żywiec, nd.11:00 futmal.pl/patronat
reporterzy: Paweł Zapiór (tekst), Krzysztof Porębski, (foto), Piotr Kwiecień (video), Piotr Walkowiak (komentator)

IV liga (Kraków-Wadowice), 09.09.2018
Kaszowianka Kaszów - Słomniczanka Słomniki, nd.14:00 futmal.pl/patronat
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Klasa A (Kraków I), 09.09.2018
Galicja Raciborowice - Jastrzębiec Książ Wielki, nd.16:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Klasa A (Myślenice), 09.09.2018
Górki Myślenice - Jordan Zakliczyn, nd.17:00
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 09.09.2018
Proszowianka - Prądniczanka Kraków, nd.17:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 09.09.2018
Orzeł Iwanowice - Grębałowianka Kraków, nd.17:00
reporter: Krzysztof Jazgar (video, foto)

I liga kobiet, 12.09.2018
Wanda Kraków - Resovia Rzeszów, śr.16:30 futmal.pl/patronat
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Rozgrywki amatorskie, 13.09.2018
Myślenicka Liga Firm - 9.kolejka, cz.20:00 - futmal.pl/patronat
rerporterzy: Piotr Kwiecień, Adam Murzański (video)


Lista delegacji aktualizowana jest na bieżąco

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-09-07 10:42:50


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
1:0
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
0:1
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Cracovia Kraków
26.04.2019
20:30
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
26.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00
Limanovia Limanowa
:
Poprad Muszyna
26.04.2019
17:30

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00