facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 7-13 września

Futmal w delegacji: 7-13 września

Małopolska Liga Juniorów, 08.09.2018
Górnik Wieliczka - Dunajec Nowy Sącz, sb.10:00 - futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 08.09.2018
Clepardia Kraków - Pcimianka Pcim, sb.11:00 futmal.pl/patronat
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

II liga kobiet, 08.09.2018
Prądniczanka Kraków - Naprzód Sobolów, sb.16:00 futmal.pl/patronat
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Mecz towarzyski trampkarzy, 08.09.2018
LKS Śledziejowice - AP 21 Kraków, sb.14:00 - futmal.pl/patronat
reporterzy: Jakub Pieprzyk (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

Mecz towarzyski oldbojów, 08.09.2018
LKS Śledziejowice All Stars - Strażak Kokotów, sb.16:00 - futmal.pl/patronat
reporterzy: Jakub Pieprzyk (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

Klasa A (Chrzanów), 08.09.2018
Start Kamień - Wolanka Wola Filipowski, sb.17:00 - futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Klasa A (Kraków I), 08.09.2018
Strażak Goszcza - LKS Niedźwiedź, sb.17:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Mecz towarzyski, 08.09.2018
LKS Śledziejowice - Wisła Kraków Oldboje, sb.18:00 - futmal.pl/patronat
reporterzy: Jakub Pieprzyk (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video), Piotr Walkowiak (komentator)

Ekstraliga Kobiet, 09.09.2018
AZS UJ Kraków - Mitech Żywiec, nd.11:00 futmal.pl/patronat
reporterzy: Paweł Zapiór (tekst), Krzysztof Porębski, (foto), Piotr Kwiecień (video), Piotr Walkowiak (komentator)

IV liga (Kraków-Wadowice), 09.09.2018
Kaszowianka Kaszów - Słomniczanka Słomniki, nd.14:00 futmal.pl/patronat
reporter: Agata Murzańska (foto, video)

Klasa A (Kraków I), 09.09.2018
Galicja Raciborowice - Jastrzębiec Książ Wielki, nd.16:00
reporter: Michał Natkaniec (tekst, foto)

Klasa A (Myślenice), 09.09.2018
Górki Myślenice - Jordan Zakliczyn, nd.17:00
reporterzy: Oliwier Bzowski (tekst), Paweł Biela (foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 09.09.2018
Proszowianka - Prądniczanka Kraków, nd.17:00
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 09.09.2018
Orzeł Iwanowice - Grębałowianka Kraków, nd.17:00
reporter: Krzysztof Jazgar (video, foto)

I liga kobiet, 12.09.2018
Wanda Kraków - Resovia Rzeszów, śr.16:30 futmal.pl/patronat
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Rozgrywki amatorskie, 13.09.2018
Myślenicka Liga Firm - 9.kolejka, cz.20:00 - futmal.pl/patronat
rerporterzy: Piotr Kwiecień, Adam Murzański (video)


Lista delegacji aktualizowana jest na bieżąco

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-09-07 10:42:50


Futmal w delegacji 

Komentarze


I liga

Garbarnia Kraków
:
Warta Poznań
17.11.2018
12:45
Stomil Olsztyn
:
Bytovia Bytów
17.11.2018
16:00
Chrobry Głogów
:
GKS Tychy
17.11.2018
16:00
GKS Jastrzębie
:
Raków Częstochowa
17.11.2018
17:00

II liga

Resovia Rzeszów
:
Stal Stalowa Wola
17.11.2018
13:00
Widzew Łódź
:
Rozwój Katowice
17.11.2018
19:10
ROW Rybnik
:
Gryf Wejherowo
17.11.2018
13:00
Radomiak Radom
:
Ruch Chorzów
17.11.2018
13:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
17.11.2018
17:00
Elana Toruń
:
Znicz Pruszków
17.11.2018
13:00
Siarka Tarnobrzeg
:
GKS Bełchatów
17.11.2018
13:00
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
17.11.2018
13:30

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
:
Stal Rzeszów
17.11.2018
13:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Motor Lublin
17.11.2018
13:00
Avia Świdnik
:
Sokół Sieniawa
17.11.2018
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.11.2018
13:00
Soła Oświęcim
:
Hutnik Kraków
17.11.2018
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Stal Kraśnik
17.11.2018
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
17.11.2018
13:00
Chełmianka Chełm
:
Wisła Sandomierz
17.11.2018
13:30

Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
:
Gajowianka Gaj
17.11.2018
13:30

Klasa A (Olkusz)

Olimpia Łobzów
:
Hetman Dłużec
17.11.2018
13:30

Klasa A (Chrzanów)

MKS Libiąż
:
SPRiN Regulice
17.11.2018
13:00

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Kmita II Zabierzów
17.11.2018
13:30

Klasa B (Kraków III)

Bronowicki/Bratniak Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
17.11.2018
13:00

Centralna Liga Juniorów

Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
17.11.2018
12:00
GKS Bełchatów
:
Korona Kielce
17.11.2018
12:00
Legia Warszawa
:
Motor Lublin
17.11.2018
14:00
Arka G.
:
Escola Varsovia Warszawa
17.11.2018
13:00
Jagiellonia
:
Lech Poznań
17.11.2018
13:30
Ruch Chorzów
:
Górnik Zabrze
17.11.2018
12:30

III liga małopolska kobiet

Górnik Wieliczka
:
Pogorzanka Pogorzyce
14.11.2018
18:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Nowiny
:
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
17.11.2018
16:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
16.11.2018
19:30
Clepardia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
16.11.2018
19:30
Prokocim Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
16.11.2018
20:30
Dąbski
:
Wisła Kraków
16.11.2018
20:30
Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
16.11.2018
21:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Cracovia Kraków
16.11.2018
21:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
17.11.2018
17:00
AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
17.11.2018
19:00