facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Przyjdź na Krakowskie Forum Sportu

8 września, w sobotę, w godz. 11-16 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie (od strony Al. 3 Maja) odbędzie się Krakowskie Forum Sportu. –Przygotowane zostanie mnóstwo ciekawych atrakcji, szczególnie dla najmłodszych! Będzie można nie tylko zapoznać się z ofertą klubów sportowych, ale również spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportu, wziąć udział w licznych animacjach, spotkać się ze znanymi sportowcami, a także wygrać nagrody!

Każdy młody uczestnik 3. Krakowskiego Forum Sportu otrzyma specjalną kartę, na której będą zaznaczone puste pola do zbierania pieczątek ze stref z atrakcjami. Po uzbieraniu wszystkich pieczątek, będzie można odebrać atrakcyjne nagrody! W każdej strefie znajdować się będzie stolik, przy którym wolontariusze będą przybijać pieczątki potwierdzające udział w atrakcjach organizowanych na poszczególnych stoiskach. Karty do zbierania pieczątek będą rozdawane w strefie Expo, przy punkcie informacji.

Zainstalowane będzie lekkoatletyczne miasteczko, w którym będzie można spróbować swoich sił, pokazy zaplanowało kilkadziesiąt krakowskich klubów, m.in. Akademia Karate Pawła Janusza, KS Korona, KS Bronowianka, Wisła Kraków, Cracovia, Juvenia, Akademia Badmintona, My Fitness Place, Klub Żeglarski Horn i inni. 

 

Wspomniane strefy to: kulinarna, moto, służb mundurowych, zabawy i expo. W tej ostatniej odbywać się będą spotkania z gwiazdami od godziny 11 kolejno: z Justyną Żurowską-Cegielską, Eweliną Kobryń (koszykarki Wisły), Józefą Ogrodnik (medalistką MP w żeglarstwie, obecnie prezes KŻ Horn) i Pawłem Januszem, prezesem i trenerem Akademii Karate z Niepołomic, a także czołowym polskim karateką.

Będą pokazy rolkarzy, tancerzy, piłkarzy - słowem każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-09-07 07:12:51


Zobacz też: Ekstraklasa

Forum Sportu 

Komentarze