facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Clepardia zapłaciła frycowe (foto/video)

Clepardia zapłaciła frycowe (foto/video)

Jako, że w dwóch pierwszych kolejkach zespół Clepardii przełożył swoje mecze dopiero w trzeciej serii spotkań doszło do ich inauguracji sezonu. Przeciwnikiem była Słomniczanka. Pierwsza połowa była dość wyrównana i mimo że przez pierwsze 10 minut głównie Clepardia utrzymywała się przy piłce to wynik otworzyli goście. Bramkę zdobył Damian Bęben wykorzystując niefortunną interwencję obrońcy gospodarzy. Po bramce zespół ze Słomnik chciał pójść za ciosem i podwyższyć prowadzenie, lecz w bramce gospodarzy z bardzo dobrej strony pokazał się Jakub Godula. Gdy wydawało się, że kwestią czasu jest kolejna bramka dla gości, to Clepardia uzyskała bramkę wyrównującą. Dłuższe podanie za obrońców otrzymał Bartłomiej Krewniak i w sytuacji sam na sam pokonał Wyjadłowskiego. Dalsza część pierwszej odsłony to akcje zarówno gospodarzy, jak i przyjezdnych, aczkolwiek wynik remisowy nie ulega zmianie.

Na początku drugiej połowy warty odnotowania jest strzał z dystansu Filipa Seweryna, który wybronił Wyjadłowski. Od około 45 minuty pełną kontrolę nad przebiegiem meczu przejęli zawodnicy ze Słomnik którzy z biegiem czasu powiększali przewagę uzyskując kolejne gole których autorami byli kolejno; Sochacki, Zagrodzki (dwukrotnie) oraz Pikiel. W ostatnich minutach stwarzali kolejne okazje i gdyby nie bramkarze Clepardii wygraliby w jeszcze większym wymiarze. Z zawodników Clepardii uszło powietrze, i oddali pola Słomniczance. Gospodarze złożeni głównie z rocznika 2005 i 2006 znacznie odstawali fizycznie starszym rywalom co miało przełożenie na ostateczny wynik. Goscie wygrali w pełni zasłużenie.

I liga trampkarzy (Kraków I), 02.09.2018
Clepardia Kraków - Słomniczanka Słomniki 1:5 (1:1)
Krewniak - Bęben, Sochacki, Pikiel, Zagrodzki 2x

Sędziował: Mateusz Małek
Clepardia: Godula,Gwiżdż, Chronowski, Szymański (kpt), Seweryn, Kuś, Krok, Regulski, Sanak, Mirek, Suski. Czyszczoń, Per, Krewniak, Działach, Skorek, Sternal.
Słomniczanka: Wyjadłowski, Kołacz, Nowak, Jatczak, Sochacki, Bęben, Pikiel, Łojek, Nowak, Konieczny, Rybiński, Zagrodzki, Gryc, Gacek, Płaszewski

-[FOTOGALERIA AGATY MURZAŃSKIEJ


 

 

Źródło: Agata Murzańska

Dodano: 2018-09-06 09:44:43


Clepardia  Słomniczanka 

Komentarze