facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Włoch staję się gwiazdą rozgrywek

Nie ma znaczenie, czy Węgrzcanka gra u siebie, czy na wyjeździe - regularnie wygrywa stając się rewelacją rozgrywek grupy zachodniej. Gospodarze podejmowali ekipę Orła, która zaprezentowała się bardzo solidnie. Mecz zbliżał się do końca, gdy obrońcy gości jeden jedyny raz nie upilnowali Marco Grandinettiego i Włoch wykorzystał podanie Brudzińskiego posyłając piłkę do siatki.

W 2 minucie Palczewskiego próbował zaskoczyć Prochwicz, ale rutyniarz nie dał się zaskoczyć. Po chwili z kornera dośrodkował Filipowski (4 asysty w tym sezonie) i Grandinetti nieznacznie się pomylił. W 20 min z rzutu wolnego tuż nad poprzeczką przymierzył Filipowski. Najlepszą okazję dla Orzeł miał w 36 minucie, gdy po strzale Wajdy, Jasowicz sparował piłkę, a dobijający Śliski posłał piłkę obok słupka. W 60 min po strzale Grandinettiego znów popisał się Palczewski. W odpowiedzi z dystansu przymierzył Wajda, ale Jasowicz pokazał pełną klasę.


Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Orzeł Piaski Wielkie 1:0 (0:0)
Grandinetti 89.
Węgrzcanka: Jasowicz - Łatka (87 Brudziński), Grotkowski, Niane, Lewiński - Filipowski (90 Zapiór), Kalicki (80 Drame), Stós, Prochwicz (65 Wiśniewski) - Burkat (86 Gaudyn), Grandinetti.
Orzeł: Palczewski - Kapera, Sadowski, Kret, Kutrzeba - Sosnowski (80 Jurek), Śliski, Stróżyk, Wajda, Szczytyński - Kozieł. 
Żółte kartki: Grandinetti, Strózyk, Szczytyński.
Sędziował Patryk Świerczek.
Widzów 300.

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-09-02 14:10:12


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

IV liga zachód 

Komentarze