facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ta porażka była wkalkulowana

Soła dzielnie walczyła z faworytem rozgrywek, ale tym razem nie miała tyle szczęścia, co w meczu w Lublinie. Podopieczni trenera Wojciecha Skrzypka starali się, walczyli jak równy z równym w pierwszej połowie, ale w drugiej musieli uznać wyższość rywala.

Na początku meczu obie drużyny miały swoje okazje, dla oświęcimian najbliższy szczęścia był uderzający z rzutu wolnego Szewczyk. W ekipie gości vrylowali weterami Dariusz Jarecki i Wojciech Reiman, niemniej Mioduszewski zachował czyste konto, ale oddać trzeba, że kipie z Podkarpacia nie dała mu wielkich powodó do wykazania się umiejętnościami.

W drugiej połowie ataki Stali stawały się z każdą minutą konkretniejsze i w 61 minucie po zagraniu Płonki Reiman z bliska posłał pikę do bramki. Po chwili Płonka sam wpisał się na listę strzelców i sytuacja Soły stała się mało interesująca. Wynik zawodów ustalił w 78 minucie Zagdański, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Reimana popia się skutecznym strzałem głową.

Stal Rzeszów - Soła Oświęcim 3-0 (0-0)
Reiman 61, Ponka 67, Zagdański 78.
Soła: Mioduszewski - Chowaniec, Chlebowski, Rutkowski, Duda - Kuczak (42 Rogala), Skrzypniak, Szewczyk (87 Skiba), Staniewicz (82 Nowak), Szela (82 Gudyn) - Wójcik.

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-08-29 19:07:24


Zobacz też: III liga, gr. IV

III liga 

Komentarze