Legion lepszy od beniaminka

Do ciekawego pojedynku doszło na boisku w Laskach gdzie miejscowa Laskowianka (red. beniaminek olkuskiej A klasy) podejmował Legion Bydlin który jeszcze w tym sezonie nie zdobył nawet punktu. Gospodarzą sił wystarczyło na 60 minut, ograniczając się do kontrataków na szybkiego Kurka. Bydlin spokojnie konstruował akcje i w pierwszej połowie powinien objąć prowadzenie ale K. Ossowski nie trafił z 5 minut w bramkę przenosząc piłkę nad poprzeczką. Mecz rozstrzygnął się między 70 a 80 minutą. Pierwszy bramkę strzelił P. Banyś wykańczając prostopadłe podanie od M. Demarczyka a wynik meczu ustalił strzałem głową po dośrodkowaniu z prawej strony J.Gil.

Po 3 kolejkach Laskowianka plasuje się na 8 pozycji a Legion na miejscu 10. W najbliższy weekend beniaminek z Lasek uda się na trudny teren do Wielmoży natomiast Legion podejmie Unię Jaroszowiec.