Co się dzieje z Garbarzem?

Garbarz Zembrzyce słynął zawsze z solidności, a jeśli raz na jakiś czas miał słabszy skład, to imponował walecznością i nigdy nikomu nie było w Zembrzycach łatwo. Ten sezon dla ekipy z powiatu suskiego zaczął się dramatycznie. Podobnie mecz w Nowej Wsi, w którym po 6 minutach miejscowi prowadzili 2-0. Najpierw sytuację sam na sam wykorzystał Piskorek, a po chwili skutecznym strzałem głową akcję Klimczyńskiego sfinalizował Mateja. Potem Garbarz opanował sytuację, ale tylko a tyle, by nie tracić kolejnych goli. Druga połowa rozpoczęła się dokładnie, jak pierwsza i Garbarz zamyka tabelę wadowickiej "okręgowki".

Niwa Nowa Wieś – Garbarz Zembrzyce 5:0 (2:0)
Piskorek 1, Mateja 6, Nycz 53, Swarzyński 65, 5Holewa 80.
Niwa: Tlałka – Stawowczyk, Holewa, Gardyński (62 Zięba), Zwaryczuk - Nycz (75 D. Merta), Klimczyński(65 Deska), P. Merta (57 Swarzyński), Flis, Mateja – Piskorek.
Garbarz: Kołata – Kania, Balogun (53 D. Elżbieciak), Florczak, Talaga – Łach (63 Adamik), Boczkaja, Burliga, Skerleta – Mackiewicz, Monsuru.

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-08-26 16:01:27