facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Spadkowicz nie miał łatwego zadania

Wisła Jeziorzany po spadku z klasy okręgowej pozbierała się, dokonała korekt w składzie i liczy po cichu, że uda się jej szybko wrócić na szósty szczebel rozgrywkowy. Inauguracyjny mecz zespół zagrałw Rudawie z beniaminkiem, który po ponad dekadzie wraca do klasy A. mecz wielkim piłkarskim widowiskiem nie był, za to emocji i bramek było sporo. Gospodarze trzy bramki zdobyli po stałych fragmentach gry, najpierw Chlipała wyprowadził swój zespół na prowadzenie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, potem Mucha strzelił z bliska po centrze z kornera, a w końcówce punkt Orlętom uratował Kołodziejczyk po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Wisła miała w tym meczu wszystkie atuty w swoich rękach. prowadziła 3-2 i prezentowała się jak bokserski mistrz świata w walce z nieopierzonym pretendentem. Dała mu się jednak zbyt bardzo wyszaleć, a trener Marcin Królik musi potrenować ustawienie obrony przy dośrodkowaniach, inaczej plany awansu trzeba bedzie odkładać.

Orlęta Rudawa - Wisła Jeziorzany 3-3 (2-1)
Bramki: Chlipała, Mucha, Kołodziejczyk - Romaniuk, C. Przebinda, T. Królik.
Orlęta: Mazur - Mucha, Palczewski, Całek, Karoń, Kołodziejczyk, Król, Nęcka, Patej, Skrobwski, Chlipała oraz Zięba, Tataruch, Klita.
Wisła: Gruca - K. Korcel, D. Korcel, Tyrała, Gaweł, Nowak, Mlostek, Taborski, Sikora, Galos, Romaniuk oraz C. Przebinda, Guzik, Solecki, Musiał, Królik.

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-08-21 09:29:08


Zobacz też: Klasa A (Kraków II)

Klasa A Kraków 

Komentarze