facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

W derbach górą goście

Zarówno Liszczanka jak i Lotnik Kryspinów przystępowały do sezonu wzmocnione kadrowo. Do klubu z Kryspinowa wrócili dwaj doświadczeni gracze Komenda i Jurek, którzy grali w tym klubie w IV lidze. Drużyna oparta na młodzieży potrzebuje wsparcia rutyniarzy i z pewnością Lotnik będzie w stanie walczyć o wyższe lokaty. Skład Liszczanki zmienił się bardziej, bo doszło sześciu nowych graczy i trener.

Gospodarze nadawali ton wydarzeniom w pierwszej połowie. Grali lepiej od rywala, ale udokumentowali to jedną bramką. Mało. Przyjezdni po przerwie zagrali lepiej, doprowadzili do remisu i końcówka meczu była zaiste derbowa. Im bliżej końcowego gwizdka, tym bardziej atakowała Liszczanka, a w 90 minucie Lotnik wyprowadził kontrę, po której Dzieduszyński uzyskał zwycięską bramkę.

Liszczanka - Lotnik Kryspinów 1-2 (1-0)
Ł. Koczwara 21 - Nogieć 55, Dzieduszyński 90.
Liszczanka: Cholewa - Machnik, Turek, Marek, K. Koczwara, Szewczyk, Sobesto, Ptak, Kopeć, Czubaj, Karpij oraz Haber, Bąk, Kowalski.
Lotnik: Iżyk - Brzeźniak, Komenda, Jurek, Karoń, Gędłek, Kuchasz, Michalczyk, Nogieć, Przebinda, Merus oraz Lorek, Dzieduszyński, Wąsowicz, Wilczyński.

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-08-21 09:11:32


Zobacz też: Klasa A (Kraków II)

Klasa A Kraków 

Komentarze