facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Grandinetti w swoim stylu (foto/video)

Grandinetti w swoim stylu (foto/video)

Skład Węgrzcanki ewoluuje z każdą rundą, ale w formacji ataku trener Robert Nowak nie robi zmian. Nie ma takiej potrzeby Marco Grandinetti i Kamil Dudzik rozumieją się bez słów. Włoch prezentuje typowe calcio, potrafi dryblować, jest szybki, a jego akcją firmową jest szybkie odejście od rywala i strzał w dalszy róg bramki. Niby łatwe, ale jak go powstrzymać? Nie zaradzili temu defensorzy Clepardii i gospodarze wyszli na prowadzenie. Dudzik jest z kolei typem napastnika, który umie strzelić z każdej pozycji. Nowak dał mu szansę debiutu w IV lidze po godzinie gry. Za moment trener gości wpuścił aż czterech graczy, by odwrócić niekorzystny bieg wydarzeń. Dudzik pierwszy raz dotknął piłki i od razu utonął w objęciach rywali, a goście już wiedzieli, że niczego z beniaminkiem nie ugrają.

Mecz miał wyrównany przebieg, dobrze znów zagrał Jasowicz, który udanie interweniował po strzałach Martuszewskiego, Sadowskiego i Kupca. Gospodarze okazali się skuteczniejsi, ale mając taki duet można się było tego spodziewać.

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Clepardia Kraków 2-1 (1-0)
Grandinetti 14, Dudzik 62 - Kostuj 90.
Węgrzcanka: Jasowicz - Barnaś (14  Łatka), Grotkowski, Niane, Lewiński, Filipowski (80 Gaudyn), Stós, Kalicki (69 Drame), Prochwicz (60 Dudzik), Burkat, Grandinetti (60 Wiśniewski).
Clepardia: Fundament - Bąk, Matyja, Czerlunczakiewicz, Martuszewski (46 Gumula), Kupiec (61 Bosak), Próchno, Mączyński, Czech (61 Sadowski), Kania (61 P. Sajdak), Kawa.


-[FOTOGALERIA ADAMA MURZAŃSKIEGO 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-08-20 11:44:27


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

IV liga zachód 

Komentarze