facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Nadal są groźni i bardzo skuteczni

Rozpoczął się nowy sezon w małopolskiej lidze juniorów. Gdyby nie reforma rozgrywek likwidująca dwie grupy Centralnej Ligi Juniorów to ekipa Garbarni grałaby na szczeblu ogólnopolskim. Przegrana w drugim etapie baraży na pewno siedzi w zespole z Krakowa, mimo to trener Stanisław Śliwa zaprezentował na inaugurację znów ciekawy zespół, który na pewno zaliczać się będzie do najlepszych. Grę juniorów Garbarni ogląda się z przyjemnością, bo w tym klubie trenerzy szkolą zawodników pod kątem ich późniejszych karier, a nie tylko dla wyników. To dlatego w III, IV i V lidze aż roi się od wychowanków klubu z Ludwinowa, a i pierwszy zespół "Brązowych" ma pożytek z najzdolniejszych graczy.

Garbarnia - Zatorzanka 7-0 (2-0)
Buda 5, 50, 57, Bierówka 53, 56, Wąsik 36, Zięba 75.

Garbarnia: Buryło - Wąsik (60 Dziarkowski), Pasternak, Stoch (60 Mielec), Baranik - Piotrowski, Kudelski (53 Guguła), Klimczyk (70 Suwała), Bierówka - Radłowski, Buda (64 Zięba).

Zatorzanka: Dudko - Toporek, Kozak, Szostak (86 Paryła), Hajduk (34 Galus), P. Wądrzyk (60 D. Wądrzyk), Woźniak, Celej (77 Banaszak), Latuszek (60 B. Miętka), M. Miętka, Czerwik.

 


 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-08-15 10:05:20


Zobacz też: Małopolska Liga Juniorów

Małopolska Liga Juniorzów 

Komentarze