facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Dawne gwiazdy grają dalej

W meczach drugiej rundy Pucharu Polski w PPN Kraków z reguły wygrywali faworyci, choć były też momenty, gdy dochodziło do niespodzianek. Do rywalizacji zgłoisli się oldboje Kaszowianki i są już w trzecej rundzie, pokazując, że potrafią naprawde wiele. Kilka drużyn zrezygnowało z gry, m.in. Wawel. Udanie zaprezentowała się Liszczanka, która diametralnie zmieniła swój skład w przerwie letniej.


Wyniki: Novi Narama - Wanda Kraków 0-3, Płomień Jerzmanowice - Galicja Raciborowice 0-2, Olimpia Czaple Wielkie - Prądniczanka II 1-4, Płomień Kościelec - Wawel 3-0, Skała - Jastrzębiec Książ Wielki 3-1, Juvenia Prandocin - Niedźwiedź 0-3, Ekler Baranówka - Zwierzyniecki 2-3, Wierzbowianka - Podgórze 5-4, Albertus Kraków - Orzeł Bębło 0-8, Strzelcy Kraków - Strażak Goszcza 3-4, Pozowianka - Dragon Szczyglice 4-3, Radzszowianka II - Liszczanka 1-3, Trzebol Wieie Drogi - Tęcza Piekary 1-6, Kaszowianka oldboje - Iskra Krzęcin 3-0, Iskra Czułów - Bieżanowianka 2-9, Tramwaj - Sokół Rybna 3-0, Strażak Rączna - Gajowianka 2-4, Zelków - Lotnik Kryspinów 0-3.



 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-08-14 15:15:27


Zobacz też: Klasa A (Kraków II)

PPN Kraków 

Komentarze


I liga

Garbarnia Kraków
:
Warta Poznań
17.11.2018
12:45
Stomil Olsztyn
:
Bytovia Bytów
17.11.2018
16:00
Chrobry Głogów
:
GKS Tychy
17.11.2018
16:00
GKS Jastrzębie
:
Raków Częstochowa
17.11.2018
17:00

II liga

Resovia Rzeszów
:
Stal Stalowa Wola
17.11.2018
13:00
Widzew Łódź
:
Rozwój Katowice
17.11.2018
19:10
ROW Rybnik
:
Gryf Wejherowo
17.11.2018
13:00
Radomiak Radom
:
Ruch Chorzów
17.11.2018
13:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
17.11.2018
17:00
Elana Toruń
:
Znicz Pruszków
17.11.2018
13:00
Siarka Tarnobrzeg
:
GKS Bełchatów
17.11.2018
13:00
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
17.11.2018
13:30
Błękitni Stargard
:
Olimpia Elbląg
18.11.2018
13:00

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
:
Stal Rzeszów
17.11.2018
13:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Motor Lublin
17.11.2018
13:00
Avia Świdnik
:
Sokół Sieniawa
17.11.2018
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.11.2018
13:00
Soła Oświęcim
:
Hutnik Kraków
17.11.2018
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Stal Kraśnik
17.11.2018
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
17.11.2018
13:00
Chełmianka Chełm
:
Wisła Sandomierz
17.11.2018
13:30
Spartakus Daleszyce
:
Czarni Połaniec
18.11.2018
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Radłovia Radłów
:
Olimpia Kąty
18.11.2018
 

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
:
Huragan Waksmund
18.11.2018
11:30

Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
:
Gajowianka Gaj
17.11.2018
13:30

Klasa A (Olkusz)

Olimpia Łobzów
:
Hetman Dłużec
17.11.2018
13:30
Unia Jaroszowiec
:
Pilica Wierbka
18.11.2018
11:00
Spartak Charsznica
:
Bolesław Bukowno
18.11.2018
11:00
Legion Bydlin
:
Centuria Chechło
18.11.2018
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Trzy Korony Żarnowiec
18.11.2018
11:00
Leśnik Gorenice
:
Promień Przeginia
18.11.2018
13:00
Strażak Przybysławice
:
Błysk Zederman
18.11.2018
13:30
Orzeł K.
:
Laskowianka Laski
18.11.2018
13:30

Klasa A (Chrzanów)

MKS Libiąż
:
SPRiN Regulice
17.11.2018
13:00

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Kmita II Zabierzów
17.11.2018
13:30

Klasa B (Kraków III)

Bronowicki/Bratniak Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
17.11.2018
13:00

Klasa B (Kraków IV)

Grom Kraków
:
Piast Skawina
18.11.2018
13:30

Centralna Liga Juniorów

Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
17.11.2018
12:00
GKS Bełchatów
:
Korona Kielce
17.11.2018
12:00
Legia Warszawa
:
Motor Lublin
17.11.2018
14:00
Arka G.
:
Escola Varsovia Warszawa
17.11.2018
13:00
Jagiellonia
:
Lech Poznań
17.11.2018
13:30
Ruch Chorzów
:
Górnik Zabrze
17.11.2018
12:30
Elana Toruń
:
Pogoń Szczecin
18.11.2018
13:00
Cracovia Kraków
:
Śląsk Wrocław
18.11.2018
12:00

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
:
AZS Wrocław
18.11.2018
11:00
SMS Łódź
:
AZS PWSZ Wałbrzych
18.11.2018
13:30
Polonia Poznań
:
Mitech Żywiec
18.11.2018
12:00
Czarni Sosnowiec
:
AZS UJ Kraków
18.11.2018
 
GKS Katowice
:
Medyk Konin
18.11.2018
13:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
Górnik Łęczna
18.11.2018
11:00

II liga małopolska kobiet

Resovia II Rzeszów
:
UKS Staszkówka Jelna
18.11.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Nowiny
:
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
17.11.2018
16:00
FC Pyskowice
:
KS Polkowice
18.11.2018
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
Heiro Rzeszów
18.11.2018
18:00
GST Gliwice
:
AZS UMCS Lublin
18.11.2018
16:00
GKS Futsal Tychy
:
Futsal Team Brzeg
18.11.2018
15:00
Berland OSiR Komprachcice
:
Odra Futsal Opole
18.11.2018
17:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
16.11.2018
19:30
Clepardia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
16.11.2018
19:30
Prokocim Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
16.11.2018
20:30
Dąbski
:
Wisła Kraków
16.11.2018
20:30
Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
16.11.2018
21:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Cracovia Kraków
16.11.2018
21:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
17.11.2018
17:00
AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
17.11.2018
19:00
ISD-AJD Częstochowa
:
ROW Rybnik
18.11.2018
16:00