facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Obawy, które szybko minęły

Słomnicznka solidnie przygotowywała się do sezonu w IV lidze. Beniaminek pozyskał Kozickiego ze Stali Rzeszów, Wszołka z Kmity Zabierzów, Filipka z Pcimianki i toczy rozmowy z AS Progres w sprawie angażu dwóch młodych graczy. Gwałtowne opady deszczu sprawiły, że płyta w Słomnikach była grząska i istniały obawy, że inauguracja nie dojdzie do skutku. Arbiter dopuścił jednak do gry i szybko nastroje w Słomnikach się poprawiły, bo najlepszy strzelec poprzedniego sezonu Kozieł po akcji Knyszczenki posłał w 4 minucie piłkę do bramki. Goście szybko otrząsneli się i doprowadzili do wyrównania, ale potem dali sobie wbić trzy bramki. Kluczowy był moment tuż po wznowieniu gry po przerwie, gdy Kozieł dopadł do straconej wydawało się piłki i dograł dokładnie Knyszczence. Mając cztery gole do odrobienia niedawny trzecioligowiec poddał się i beniaminek odniósł niespodziewanie wysokie zwycięstwo.

- Byliśmy bardzo zeterminowani i skuteczni. Stworzylismy dziewięć okazji i zobyliśmy siedem goli. Oby taka skuteczność dopisywała nam dalej. Dobrze funkcjonował nasz szybki atak i to był klucz do zwycięstwa - powiedział po meczu trener Słomniczanki Marcin Dudziński.

Słomnicznka - Beskid Andrychów 7-1 (4-1)
Kozieł 4, 33, 82, Knyszczenko 46, Biszczanin 20, Kozicki 44, Filipek 60 - Kantyka 19.
Słomniczanka: Widawski - Jaworski (60 Warchoł) Dębowski, Strona, Filipek, Khyshchenko, Kozicki, Bieszczanin, Sarota (70 Skrzydlewski), Rojek, Kozieł.
Beskid: Penkala - Kantyka, Motyka, Kapera, Kasiński, Koim (83 Stuglik), Lozniak, Młynarczyk (77 Wandzel), Moskała (60 Targosz), Tylek (70 Marczak), Węglarz.

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-08-12 13:36:54


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

IV liga zachód 

Komentarze