facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Transferowe ruchy w Kmicie

Transferowe ruchy w Kmicie

W Zabierzowie przygotowania do jesieni idą pełną parą. Drużyna po spadku do A klasy przechodzi małą metamorfozę. W Kmicie nie zobaczymy już m.in Adama Popowicza, Dawida Burzyńskiego i Krzysztofa Barczuka, którzy zostali wytransferowani do Halaniaka Maków Podhalański. Pierwszych dwóch na zasadzie transferu definitywnego, a ostatni na wypożyczenie.

Kmita zamierza jednak podjąć się walki o powrót do okręgówki i solidnie wzmacnia zespół. W intensywnych przygotowaniach udział bierze około 10-osobowa grupa graczy testowanych. Czterech z nich zostało już dołączonych do kadry w ostatnich dniach. Prace nad formalnościami dotyczącymi pozyskania kolejnych wciąż trwają. 

Zespół prowadzony obecnie przez Marcina Rusina, wzmocniony został na dzień dzisiejszy Arkadiuszem Lekkim, który właśnie wywalczył z Lotem Balice awans do okręgówki. Ten środkowy obrońca w Kmicie grać będzie z numerem 4 na koszulce. Kolejnym transferem jest Mateusz Pietrzyk, którego waleczność, kreatywność w ofensywie i wysoka wydolność przekonały sztab szkoleniowy do współpracy z tym bocznym obrońcą, który ostatnio grał w Orle Bębło (w Kmicie zagra z nr 2 na koszulce). W środku pomocy brylować ma znakomicie wyszkolony technicznie, bramkostrzelny i z wysokimi umiejętnościami gry jeden na jeden zawodnik - Marcin Ryś, którego trener Rusin był trenerem w Nadwiślanie Rusocice. Za sobą ma występy m.in w Jutrzence Giebułtów czy TS Węgrzce. W Zabierzowie zagra z nr 11 na koszulce. W Kmicie zobaczymy także innego piłkarza z Nadwiślanu Rusocice. Będzie nim napastnik Tomasz Świder, on z kolei otrzymał trykot z numerem 9 na plecach.

Arkadiusz Lekki

Marcin Ryś

   

Mateusz Pietrzyk

   

Tomasz Świder

   

Marcin Rusin
- trener

 

 

Źródło: własne

Dodano: 2018-08-11 14:44:10


Zobacz też: Klasa A (Kraków II)

Kmita 

Komentarze