facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Jadowniczanka nie dała szans rywalowi

W pierwszej rundzie rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu PPn Brzesko niespodzianek nie było. Jadowniczanka rozgromiła 10-0 Gwizdki Brzesko, a Rylovia wygrała wyjazdowy mecz ze Startem Biadoliny Szlacheckie 2-0. Mecz LKS Poręba Soytkowska - Arkadia Olszyny został przerwany przy staie 1-0 w 16 minucie z powodu gwałtownej ulewy.

Wyniki: Victoria Porąbka Uszewska - Kłos Łysa Góra 1-1, karne 4-3, LKS Uszew - Korona Niedzieliska 1-3, Tymon Tymowa - Olimpia Bucze 2-1, Grom Sufczyn - Sokół Maszkienice 1-1, karne 5-3, Iskra Szczepanów - Strażak Mokrzyska 1-4, Spółdzielcsa Grabno - Sokół Borzęcin Górny 1-2, Iva Iwkowa - LKS Gnojnik 1-4, Victoria Bielcza - Orzeł Dębno 1-4.


 

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-08-06 10:28:01


Zobacz też: Klasa Okręgowa (Tarnów II)

PPN Brzesko 

Komentarze


I liga

Garbarnia Kraków
:
Wigry Suwałki
23.03.2019
17:00
Stomil Olsztyn
1:1
Raków Częstochowa
23.03.2019
15:00
Warta Poznań
:
GKS Tychy
24.03.2019
15:00

II liga

Błękitni Stargard
1:1
Resovia Rzeszów
23.03.2019
13:00
Widzew Łódź
:
Elana Toruń
23.03.2019
19:10
Radomiak Radom
1:0
Stal Stalowa Wola
23.03.2019
14:00
Pogoń Siedlce
2:2
ROW Rybnik
23.03.2019
15:00
Olimpia Grudziądz
6:1
Górnik Łęczna
23.03.2019
17:00
GKS Bełchatów
:
Olimpia Elbląg
23.03.2019
17:00
Skra Częstochowa
2:4
Znicz Pruszków
23.03.2019
15:00
Siarka Tarnobrzeg
3:0
Gryf Wejherowo
23.03.2019
15:00
Ruch Chorzów
:
Rozwój Katowice
24.03.2019
13:05

III liga, gr. IV

Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
15:00
Soła Oświęcim
0:1
Motor Lublin
23.03.2019
15:30
Avia Świdnik
2:2
KSZO Ostrowiec Św.
23.03.2019
15:00
Wiślanie Jaśkowice
0:0
Chełmianka Chełm
23.03.2019
15:00
Spartakus Daleszyce
0:0
Stal Kraśnik
23.03.2019
15:00
Wisła Puławy
2:0
Hutnik Kraków
23.03.2019
15:00
Podlasie Biała Podlaska
0:0
Sokół Sieniawa
23.03.2019
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:5
Stal Rzeszów
23.03.2019
15:00
Wisła Sandomierz
:
Czarni Połaniec
24.03.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

LKS Jawiszowice
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
23.03.2019
15:00
Słomniczanka Słomniki
2:1
Clepardia Kraków
23.03.2019
13:00
Dalin Myślenice
2:0
Jutrzenka Giebułtów
23.03.2019
15:00
Górnik Wieliczka
0:4
MKS Trzebinia
23.03.2019
15:30
Kaszowianka Kaszów
:
KS Olkusz
24.03.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
24.03.2019
14:00
Unia Oświęcim
:
Orzeł Ryczów
24.03.2019
11:00
Pcimianka Pcim
:
Wiślanka Grabie
24.03.2019
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
:
Glinik Gorlice
23.03.2019
15:00
BKS Bochnia
1:0
Limanovia Limanowa
23.03.2019
15:30
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Szaflary
24.03.2019
16:00
Orkan Szczyrzyc
:
GKS Drwinia
24.03.2019
15:30
Poprad Muszyna
:
Sandecja II Nowy Sącz
24.03.2019
16:00
Lubań Maniowy
:
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
1:1
Prądnik Sułoszowa
23.03.2019
15:00
Spójnia Osiek
4:1
Zieleńczanka Zielonki
23.03.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
3:0
LOT Balice
23.03.2019
15:00
Pogoń Miechów
2:1
Przemsza Klucze
23.03.2019
15:00
Grębałowianka Kraków
2:3
Sokół Kocmyrzów
23.03.2019
15:00
Bibiczanka Bibice
:
Piliczanka Pilica
24.03.2019
15:00
Proszowianka Proszowice
:
Orzeł Iwanowice
24.03.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
2:0
Wiślanie II Jaśkowice
23.03.2019
12:00
Świt Krzeszowice
2:3
Garbarnia II Kraków
23.03.2019
15:00
Iskra Radwanowice
0:3 v.o.
Bronowianka Kraków
23.03.2019
15:00
Nadwiślan Kraków
3:2
Prokocim Kraków
23.03.2019
15:30
Skawinka Skawina
:
TS Węgrzce
24.03.2019
15:00
Wieczysta Kraków
:
Hutnik II Kraków
24.03.2019
11:00
Piast Wołowice
:
Błękitni Modlnica
24.03.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Brzezina Osiek
0:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.03.2019
15:00
Victoria Jaworzno
2:0
LKS Żarki
23.03.2019
15:00
Niwa Nowa Wieś
5:0
Arka Babice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanin Gromiec
2:0
Halniak Maków Podhalański
23.03.2019
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:6
Tempo Białka
23.03.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce
3:1
Zatorzanka Zator
23.03.2019
15:00
KS Chełmek
1:1
LKS Rajsko
23.03.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:3
Olimpia Kąty
23.03.2019
15:30
Orzeł Dębno
3:0
LKS Gnojnik
23.03.2019
15:30
Jadowniczanka Jadowniki
2:0
Strażak Mokrzyska
23.03.2019
15:30
Tarnavia
1:5
Arkadia Olszyny
23.03.2019
15:00
Naprzód Sobolów
:
Rylovia Rylowa
24.03.2019
13:00
Radłovia Radłów
:
Raba Książnice
24.03.2019
15:00
Olimpia B.
:
Sokół Maszkienice
24.03.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Polan Żabno
5:0
LUKS Skrzyszów
23.03.2019
15:30
Wola Radłowska
3:6
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
23.03.2019
15:30
Wolania Wola Rzędzińska
:
Metal Tarnów
24.03.2019
15:00
Pogórze
:
LKS Ładna
24.03.2019
13:30
KS US Śmigno
:
Zorza Zaczarnie
24.03.2019
11:30
Olimpia Wojnicz
:
Ciężkowianka Ciężkowice
24.03.2019
16:00
Wisła Szczucin
:
Dunajec Zbylitowska Góra
24.03.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
:
GLKS Gromnik
24.03.2019
15:00

Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
3:2
Zieloni Niegowić
23.03.2019
15:30
Contra Sułków
0:4
Złomex Branice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:0
Wolni Kłaj
23.03.2019
15:30
Wieliczanka Wieliczka
2:0
Piłkarz Podłęże
23.03.2019
15:30
Strażak Kokotów
:
UKS Sygneczów
24.03.2019
15:30
Piast Łapanów
:
Wilga Koźmice Wielkie
24.03.2019
15:30
Zryw Szarów
:
Błękitni Bodzanów
24.03.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
3:3
Strażak Przybysławice
23.03.2019
15:30
Bolesław Bukowno
5:0
Wielmożanka Wielmoża
23.03.2019
15:30
Orzeł K.
:
Pilica Wierbka
24.03.2019
13:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Olimpia Łobzów
24.03.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
:
Leśnik Gorenice
24.03.2019
15:30
Laskowianka Laski
:
Spartak Charsznica
24.03.2019
15:00
Błysk Zederman
:
Hetman Dłużec
24.03.2019
15:30
Promień Przeginia
:
Legion Bydlin
24.03.2019
15:30

Klasa A (Chrzanów)

Promyk Bolęcin
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
23.03.2019
15:00
Fablok Chrzanów
1:3
Start Kamień
23.03.2019
11:00
UKS Dulowa
1:6
Wisła Jankowice
23.03.2019
13:00
Wolanka Wola Filipowska
1:1
MKS Alwernia
23.03.2019
15:00
Zagórzanka Zagórze
4:0
SPRiN Regulice
23.03.2019
15:00
Victoria Zalas
:
MKS Libiąż
24.03.2019
11:00
Błyskawica Myślachowice
:
Korona Lgota
24.03.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Start Brzezie
23.03.2019
15:30
Gwiazda Brzegi
:
Rożnowa
23.03.2019
15:30
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Tęcza Słomiróg
23.03.2019
15:30
Batory Wola Batorska
:
Wilga Instalbud Golkowice
23.03.2019
14:30
Iskra Zakrzów
:
Naprzód Ochmanów
24.03.2019
15:00
Gryf Wiatowice
:
Sokół Chorągwica
24.03.2019
15:30
Wiarusy II
:
Błyskawica Wyciąże
24.03.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa
1:1
Lech Poznań
23.03.2019
14:00
Zagłębie Lubin
2:2
Korona Kielce
23.03.2019
15:30
Cracovia Kraków
1:1
GKS Bełchatów
23.03.2019
12:00
Arka G.
3:3
Ruch Chorzów
23.03.2019
11:00
Motor Lublin
:
Śląsk Wrocław
24.03.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Resovia Rzeszów
2:1
Wisła Kraków
23.03.2019
12:00
Korona Kielce
0:3
Podgórze Kraków
23.03.2019
12:00
BKS Lublin
1:3
Stal Mielec
23.03.2019
13:30
Cracovia Kraków
1:2
Motor Lublin
23.03.2019
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Wisła Kraków
0:0
Cracovia Kraków
23.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
1:0
TOP 54 Biała Podlaska
23.03.2019
14:30
AP 21 Kraków
:
Górnik Ł.
24.03.2019
12:00
Motor Lublin
:
KKP Korona
24.03.2019
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Okocimski Brzesko
2:1
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
10:00
Unia Tarnów
13:0
Zatorzanka Zator
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Profi Zielonki
23.03.2019
10:00
Dunajec Nowy Sącz
1:1
Limanovia Limanowa
23.03.2019
16:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
BKS Bochnia
:
Sokół Słopnice
24.03.2019
10:00
Górnik Wieliczka
:
Dalin Myślenice
24.03.2019
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Hutnik Kraków
4:4
Garbarnia Kraków
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.03.2019
12:30
Pcimianka
:
Dąb P.
24.03.2019
11:00
Soła Oświęcim
:
Tarnovia Tarnów
24.03.2019
11:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

MUKS TAP Tarnów
1:4
Dunajec Nowy Sącz
23.03.2019
11:30
Unia Oświęcim
6:1
Dalin Myślenice
23.03.2019
12:00
Profi Zielonki
4:1
Podhale Nowy Targ
23.03.2019
12:00
Limanovia Limanowa
4:2
Sandecja II Nowy Sącz
23.03.2019
14:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
1:1
Tarnovia Tarnów
23.03.2019
10:00
Unia Tarnów
3:3
Unia Oświęcim
23.03.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
24.03.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Glinik
24.03.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
5:2
Krakus Nowa Huta
23.03.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
5:1
Górnik Wieliczka
23.03.2019
12:00
Soła
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.03.2019
10:00
Raba Dobczyce
:
MKS Trzebinia
24.03.2019
14:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - jesień

Resovia Rzeszów
:
Wisła Kraków
23.03.2019
12:00
Korona Kielce
:
Podgórze Kraków
23.03.2019
12:00
BKS Lublin
:
Stal Mielec
23.03.2019
13:30
Cracovia Kraków
:
Motor Lublin
23.03.2019
15:00

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
8:0
Polonia Poznań
23.03.2019
11:00
AZS Wrocław
0:5
AZS PSW Biała Podlaska
23.03.2019
11:00
Olimpia Szczecin
2:6
Czarni Sosnowiec
23.03.2019
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
4:1
AZS UJ Kraków
23.03.2019
13:00
Medyk Konin
2:0
Mitech Żywiec
23.03.2019
11:00

I liga kobiet (południe)

Rekord Bielsko Biała
4:0
Wanda Nowa Huta
23.03.2019
16:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
1:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.03.2019
13:00
ROW Rybnik
3:3
Tarnovia Tarnów
23.03.2019
15:00
Czwórka Radom
:
Rolnik Głogówek
24.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
24.03.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Respekt Myślenice
24.03.2019
12:00