Powrót młodszego "Zico"

Zwierzyniecki zmierzył się towarzysko na swoim boisku z Lotem Balice. Otwarta gra napełniona walką i grą taktyczną w podsumowaniu dała kibicom świetny mecz. Początek był dosyć wyrównany. Jednak po 20 minucie zawodnicy Lotu przeciągnęli linę na swoją stronę. Zaczęli więcej operować piłką i stwarzać więcej akcji obok bramki lajkoników. Utratę bramki spowodowała strata piłki na środku pola. Środkowi pomocnicy nie porozumieli się między sobą po czym zawodnik Lotu przechwycił piłkę i zagrał w tempo na napastnika. Teterycz był bezsilny – 0:1.

W drugiej połowie sytuacja się trochę zmieniła. W 55 minucie po przegraniu Protopopova do Dziury ten odgrywając na 16 metr Protopopov silnym strzałem trafia w poprzeczkę. W ciągu kolejnych 5 minut udało się gospodarzom przycisnąć przeciwnika. Po udanym wyprowadzeniu piłki z obrony przez Stacha Rymarskiego, zagrał w jeden kontakt na Młodnickiego. Szymon uciekł od obrońcy i oddał celny strzał na bramkę przeciwnika – 1:1. Kilka zmian przeprowadzonych przez trenera Klauze dodało świeżości jego drużynie, a jedna z nich w szczególności. Mowa o Macieju Szmalu (pseudo: Zico młodszy). Ledwie zakończył półroczną rehabilitację po kontuzji, a już wpisał się na listę strzelców.  W walce z przeciwnikiem na jego połowie na lewym skrzydle wywalczył piłkę i wyszedł sam na sam z bramkarzem. Strzelił w przeciwny od bramkarza róg i poprowadził drużynę do przodu 2-1.