facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Znakomity finisz ekipy z Podhala

Każdy na ten mecz patrzył inaczej. Opiekun Watry Łukasz Surma powatpiewał w słuszność podyktowania karnego, którego wykorzystał najlpeszy gracz Limanovii Lampart, zś trener Andrzej Paszkiewicz bardziej skłaniała się ku temu, że jego ekipa jest przemęczona grając co trzy dni. Jakby nie patrzeć emocje były, zwłaszcza w końcówce. Najpierw Buć zdobył dwie bramki, a potem otrzymał czerwoną kartkę, zaś tuż przed końcowym gwizdkiem gola na wagę trzech punktów dla gości uzyskał Kołbon. 

Limanovia - Watra Białka Tatrzańska 2:3 (2:0)
Lampart 20, 44 - Buć 82, 87, Kołbon 90.

Limanovia: Bomba - Witek, Nowak, Plata (83 Śmierciak), Matlęga - Kurczab (79 M. Kordeczka), Jacak, Orłowski, K. Mus - Lampart (82 G. Mus), Burkat (50 Krzyżak).

Watra: Pliusnov - Gąsiorek, Łojek, Surma, Kostrzewa (80 Kurnyta) – Kosturko, Misiura (67 Bartos), Kołbon, Czubin, Kuchta – Buć.

 

 

 

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-05-16 21:50:32


Zobacz też: IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

IV liga wschód 

Komentarze


Klasa C (Kraków I)

Universum Kraków
1:6
Płomień II Jerzmanowice
22.05.2018
 

II liga polska

GKS Jastrzębie
:
Siarka Tarnobrzeg
23.05.2018
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
TS Węgrzce
23.05.2018
18:00
Górnik Wieliczka
:
Orzeł Ryczów
23.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
:
Słomniczanka Słomniki
23.05.2018
18:00

Klasa A (Kraków I)

Strażak Goszcza
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.05.2018
18:30
Szreniawa Koszyce
:
LKS Niedźwiedź
23.05.2018
18:30

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Strzelcy Kraków
23.05.2018
18:30

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Batory Wola Batorska
23.05.2018
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
:
Hejnał Krzyszkowice
23.05.2018
18:00

Klasa C (Kraków II)

Universum Kraków
:
Gajowianka II Gaj
23.05.2018
18:00

Małopolska Liga Juniorów

Soła Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.05.2018
17:00
Profi Zielonki
:
AS Progres II
23.05.2018
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Soła Oświęcim
:
Dunajec Nowy Sącz
21.05.2018
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
:
Orzeł Myślenice
23.05.2018
18:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Pcimianka Pcim
8:0
Orzeł Myślenice
22.05.2018
18:00

Futsal Ekstraklasa (gr.mistrzowska)

Clearex Chorzów
:
Gatta Zduńska Wola
21.05.2018
20:00
Rekord Bielsko Biała
:
Gatta Zduńska Wola
25.05.2018
18:30

I liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
2:0
Grębałowianka Kraków
21.05.2018
18:00
Hutnik Kraków
4:3
Dąbski
21.05.2018
18:00
Wisła Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.05.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
5:0
Clepardia Kraków
21.05.2018
18:00
Garbarnia Kraków
2:5
Cracovia Kraków
21.05.2018
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Tyniec Kraków
0:3
Prądniczanka Kraków
21.05.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
3:0
Krakus Swoszowice
21.05.2018
18:00
Wieczysta Kraków
5:0
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2018
18:00
Armatura Kraków
3:3
Wanda Kraków
21.05.2018
18:00
Borek Kraków
0:2
Strzelcy
21.05.2018
18:30

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
:
OL-Fliz
24.05.2018
20:00
Petrus Travel
:
Talaga
24.05.2018
20:00
Tonix
:
K.B. Expansion
24.05.2018
21:00
Euforia
:
Polplast
24.05.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny