facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Udany rewanż Orła z Bukownem (foto/video)

Bolesław Bukowno podejmował u siebie Orła Iwanowice. W rundzie jesiennej drużyna z Bukowna wygrała na boisku w Biskupicach k/ Iwanowic 3:1. Orzeł Iwanowice po dwóch przegranych spotkaniach kolejno z Proszowianką oraz Grębałowianką chciał przerwać złą passę. Pierwsza połowa nie była zbyt ciekawym wydarzeniem i pomimo optycznej przewagi gości zakończyła się remisem 1:1, a bramki padły w ostatnich dwóch minutach regulaminowanego czasu gry.

Druga odsłona była już ciekawszym widowiskiem i zaowocowała aż czterema bramkami i to bardzo ładnymi. W tej części spotkania trzy razy trafiali zawodnicy Orła Iwanowice, natomiast Bolesław tylko raz doprowadzając w 73 minucie do wyniku 2:2. Od 88 minuty gospodarze grali w dziesiątkę po tym jak drugą żółta kartkę zobaczył Przybyła Maksymilian. Orzeł wykorzystał ostatnie minuty gry w przewadze i zdobywając w 90 minucie czwartą bramkę ustalił wynik meczu.

Z perspektywy całego spotkania Orzeł Iwanowice zasłużenie wywiózł z Bukowna komplet punktów.

 

Klasa Okręgowa (Kraków I), 12.05.2018
Bolesław Bukowno - Orzeł Iwanowice 2:4 (1:1)
Dudek 45, Kałudyński 73 - Płatek 43, Świerk 69, Adamski 87 (k), Toledo 90


Żółte kartki: Kałudyński, Przybyła - Łuciów, Świerk, Adamski Jakub
Czerwona kartka: Przybyła 88 (druga żółta)
Sędziował: Mateusz Gądek.
Bolesław: Mucha Karol - Duch Michał, Rejnowicz Karol, Kubański Michał, Szczepanik Paweł, Karkos Sebastian, Dudek Dawid, Maćkowski Bartosz, Krzywdziński Karol, Flakiewicz Łukasz, Przybyła Łukasz
Orzeł: Miśkiewicz Wojciech – Talowski Bartosz, Leśko Sebastian, Adamski Jakub, Płatek Dawid – Toledo Dairon, Kazanowski Michał, Jazgar Dawid (Rafał Witaszyk 90’), Łuciów Michał (Mróz Jakub  65’)Waś Wojciech (Bartosz Prochownik 46’) – Stanisław Świerk



 

 

Źródło: Krzysztof Jazgar

Dodano: 2018-05-16 17:03:48


Galeria zdjęć

 

Zobacz też: Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Iwanowice  Bolesław Bukowno 

Komentarze


Klasa C (Kraków I)

Universum Kraków
1:6
Płomień II Jerzmanowice
22.05.2018
 

II liga polska

GKS Jastrzębie
:
Siarka Tarnobrzeg
23.05.2018
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
TS Węgrzce
23.05.2018
18:00
Górnik Wieliczka
:
Orzeł Ryczów
23.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
:
Słomniczanka Słomniki
23.05.2018
18:00

Klasa A (Kraków I)

Strażak Goszcza
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.05.2018
18:30
Szreniawa Koszyce
:
LKS Niedźwiedź
23.05.2018
18:30

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Strzelcy Kraków
23.05.2018
18:30

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Batory Wola Batorska
23.05.2018
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
:
Hejnał Krzyszkowice
23.05.2018
18:00

Klasa C (Kraków II)

Universum Kraków
:
Gajowianka II Gaj
23.05.2018
18:00

Małopolska Liga Juniorów

Soła Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.05.2018
17:00
Profi Zielonki
:
AS Progres II
23.05.2018
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Soła Oświęcim
:
Dunajec Nowy Sącz
21.05.2018
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
:
Orzeł Myślenice
23.05.2018
18:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Pcimianka Pcim
8:0
Orzeł Myślenice
22.05.2018
18:00

Futsal Ekstraklasa (gr.mistrzowska)

Clearex Chorzów
:
Gatta Zduńska Wola
21.05.2018
20:00
Rekord Bielsko Biała
:
Gatta Zduńska Wola
25.05.2018
18:30

I liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
2:0
Grębałowianka Kraków
21.05.2018
18:00
Hutnik Kraków
4:3
Dąbski
21.05.2018
18:00
Wisła Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.05.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
5:0
Clepardia Kraków
21.05.2018
18:00
Garbarnia Kraków
2:5
Cracovia Kraków
21.05.2018
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Tyniec Kraków
0:3
Prądniczanka Kraków
21.05.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
3:0
Krakus Swoszowice
21.05.2018
18:00
Wieczysta Kraków
5:0
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2018
18:00
Armatura Kraków
3:3
Wanda Kraków
21.05.2018
18:00
Borek Kraków
0:2
Strzelcy
21.05.2018
18:30

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
:
OL-Fliz
24.05.2018
20:00
Petrus Travel
:
Talaga
24.05.2018
20:00
Tonix
:
K.B. Expansion
24.05.2018
21:00
Euforia
:
Polplast
24.05.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny