facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

SMS Training - Konferencja dla trenerów!

 



Zapraszamy trenerów piłki nożnej do udziału w konferencji SMS TRAINING - Zestaw ćwiczeń w szkoleniu młodego piłkarza.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Józefa Kałuży i Henryka Reymana w Krakowie. Konferencja odbędzie się 12 czerwca 2018 r. na stadionie MKS Cracovia S.S.A | ul. Józefa Kałuży 1, Kraków.

Prelegentami będą m.in. Michał Probierz oraz Leszek Dyja.

Warsztaty oraz treningi pokazowe poprowadzą m.in. Mirosław Hajdo, Maciej Palczewski, Piotr Bora, Robert Kasperczyk.

Koszt udziału: 100 zł.

 

Więcej informacji na stronie: sms.krakow.pl/konferencja


 

 

Źródło: sms.krakow.pl

Dodano: 2018-05-15 21:51:15


SMS 

Komentarze


Klasa C (Kraków I)

Universum Kraków
1:6
Płomień II Jerzmanowice
22.05.2018
 

II liga polska

GKS Jastrzębie
:
Siarka Tarnobrzeg
23.05.2018
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
TS Węgrzce
23.05.2018
18:00
Górnik Wieliczka
:
Orzeł Ryczów
23.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
:
Słomniczanka Słomniki
23.05.2018
18:00

Klasa A (Kraków I)

Strażak Goszcza
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.05.2018
18:30
Szreniawa Koszyce
:
LKS Niedźwiedź
23.05.2018
18:30

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Strzelcy Kraków
23.05.2018
18:30

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Batory Wola Batorska
23.05.2018
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
:
Hejnał Krzyszkowice
23.05.2018
18:00

Klasa C (Kraków II)

Universum Kraków
:
Gajowianka II Gaj
23.05.2018
18:00

Małopolska Liga Juniorów

Soła Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.05.2018
17:00
Profi Zielonki
:
AS Progres II
23.05.2018
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Soła Oświęcim
:
Dunajec Nowy Sącz
21.05.2018
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
:
Orzeł Myślenice
23.05.2018
18:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Pcimianka Pcim
8:0
Orzeł Myślenice
22.05.2018
18:00

Futsal Ekstraklasa (gr.mistrzowska)

Clearex Chorzów
:
Gatta Zduńska Wola
21.05.2018
20:00
Rekord Bielsko Biała
:
Gatta Zduńska Wola
25.05.2018
18:30

I liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
2:0
Grębałowianka Kraków
21.05.2018
18:00
Hutnik Kraków
4:3
Dąbski
21.05.2018
18:00
Wisła Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.05.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
5:0
Clepardia Kraków
21.05.2018
18:00
Garbarnia Kraków
2:5
Cracovia Kraków
21.05.2018
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Tyniec Kraków
0:3
Prądniczanka Kraków
21.05.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
3:0
Krakus Swoszowice
21.05.2018
18:00
Wieczysta Kraków
5:0
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2018
18:00
Armatura Kraków
3:3
Wanda Kraków
21.05.2018
18:00
Borek Kraków
0:2
Strzelcy
21.05.2018
18:30

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
:
OL-Fliz
24.05.2018
20:00
Petrus Travel
:
Talaga
24.05.2018
20:00
Tonix
:
K.B. Expansion
24.05.2018
21:00
Euforia
:
Polplast
24.05.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny