facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Sposób na grę przez cały rok

W hali Prądniczanki rozegrana została druga edycja Małopolskiej Akademii Kobiecego Futbolu, imprezy organizowanej przez KS Prądniczanka w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Kolejny turniej przewidziano we wrześniu już na nowym stadionie klubu z Czerwonego Prądnika, gdzie trwają prace nad budową nowego obiektu, który ma służyć młodzieży z Czerwonego Prądnika.

W zgodnej opinii szkoleniowców turnieje w ramach AKF są doskonałą formą podnoszenia umiejętności wśród dziewcząt w wieku 10 i 14 lat. Klasyfikacja prowadzona jest tylko dla celów organizacyjnych, każdy zespół otrzymał natomiast takie same koszulki oraz piłki ufundowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Po dwóch seriach gier ukształtowała się grupa drużyn, które walczyć będą o zwyciestwo. W grupie U-14 są to ekipy AS Progresm, Piast Skawina i Prądniczanka, w gronie 10-latk Naprzód Sobolów i AS Progres.

Wyniki
U-14: AZS UJ Kraków - Victoria Gaj 1-0, Jedynka Krzeszowice - Respekt Myslenice 3-1, AS Świątniki Górne - Prądniczanka Kraków 2-1, Puszcza Niepołomice - Naprzód Sobolów 0-1, AKF Bukowno - Starówka Nowy Sącz 0-0, AZS UJ - AS Progres Kraków 0-3, Naprzód - AS Świątniki 2-0, Starówka - Puszcza 0-1, Victoria - Respekt 0-1, Prądniczanka - Jedynka 4-1, AZS UJ - AKF Bukowno 3-0, Starówka - Naprzód 0-4, Bukowno - Prądniczanka 1-3, Progres - Victoria3-0, Puszcza - Respekt 1-0, AS Świątniki - Progres 0-2, Jedynka - Victoria 1-0.
Po II turniejach prowadzi Progres 18 pkt przed Prądniczanką - 12, Piastem Skawina i AS Świątniki po 9 pkt.

U-10: AS Progres - Starówka 3-0, Nieszkowianka - Victoria 0-2, Progres - Prądnicznka 3-0, Piast - Nieszkowianka 2-0, AZ UJ - Victoria 4-0, Naprzód - Starówka 2-0, Jedynka - Prądniczanka 1-1, Progres - AZS UJ 5-2, Jedynka - Naprzód 0-1, Starówka - Victoria 1-0, Jedynka - Piast 0-3, Prądnicnka - Nieszkowianka 0-1, Prądnicznka - Naprzód 0-6, Jedynka - AZS UJ 0-3.
Po II turniejach prowadzi Naprzód - 18 pkt przed AS Progres - 16 i Starówką - 8.

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-05-15 07:52:54


AKF 

Komentarze


Klasa C (Kraków I)

Universum Kraków
1:6
Płomień II Jerzmanowice
22.05.2018
 

II liga polska

GKS Jastrzębie
:
Siarka Tarnobrzeg
23.05.2018
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
TS Węgrzce
23.05.2018
18:00
Górnik Wieliczka
:
Orzeł Ryczów
23.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
:
Słomniczanka Słomniki
23.05.2018
18:00

Klasa A (Kraków I)

Strażak Goszcza
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.05.2018
18:30
Szreniawa Koszyce
:
LKS Niedźwiedź
23.05.2018
18:30

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Strzelcy Kraków
23.05.2018
18:30

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Batory Wola Batorska
23.05.2018
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
:
Hejnał Krzyszkowice
23.05.2018
18:00

Klasa C (Kraków II)

Universum Kraków
:
Gajowianka II Gaj
23.05.2018
18:00

Małopolska Liga Juniorów

Soła Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.05.2018
17:00
Profi Zielonki
:
AS Progres II
23.05.2018
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Soła Oświęcim
:
Dunajec Nowy Sącz
21.05.2018
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
:
Orzeł Myślenice
23.05.2018
18:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Pcimianka Pcim
8:0
Orzeł Myślenice
22.05.2018
18:00

Futsal Ekstraklasa (gr.mistrzowska)

Clearex Chorzów
:
Gatta Zduńska Wola
21.05.2018
20:00
Rekord Bielsko Biała
:
Gatta Zduńska Wola
25.05.2018
18:30

I liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
2:0
Grębałowianka Kraków
21.05.2018
18:00
Hutnik Kraków
4:3
Dąbski
21.05.2018
18:00
Wisła Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.05.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
5:0
Clepardia Kraków
21.05.2018
18:00
Garbarnia Kraków
2:5
Cracovia Kraków
21.05.2018
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Tyniec Kraków
0:3
Prądniczanka Kraków
21.05.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
3:0
Krakus Swoszowice
21.05.2018
18:00
Wieczysta Kraków
5:0
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2018
18:00
Armatura Kraków
3:3
Wanda Kraków
21.05.2018
18:00
Borek Kraków
0:2
Strzelcy
21.05.2018
18:30

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
:
OL-Fliz
24.05.2018
20:00
Petrus Travel
:
Talaga
24.05.2018
20:00
Tonix
:
K.B. Expansion
24.05.2018
21:00
Euforia
:
Polplast
24.05.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny