facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Dziennikarze lepsi od radnych

Dziennikarze lepsi od radnych

Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę MDK im. Janusza Korczaka w Krakowie zorganizował piknik, którego głownym punktem był mecz pomiędzy reprezentacją radnych z Nowej Huty, a ekipą krakowskich dziennikarzy. Nie chwaląc się oczywiście, pokazaliśmy, że nie tylko potrafimy pisać o sporcie i wygrywaliśmy 15-7, choć nie wynik był tu sprawą najważniejszą. Byliśmy ekipą młodszą wiekiem i po końcowym gwizdku sędziny uznaliśmy zgodnie, że radni prezentowali naprawdę solidne umiejętności, a co bardzo istotne podparte dopingiem swoich żon, które wykazywały zadziwiającą wiedzę na temat futbolu.

Ekipa radnych wystąpiła w następującym składzie: Andrzej Buczkowski, Włodzimierz Pietrus, Michał Drewnicki, Andrzej Mazur, Tomasz Urynowicz, Piotr Dominik, Marcin Permus, Sławomir Góra, Robert Adamek, Zygmunt Bińczycki, Kamil Bartosik, Wiesław Szczurek, Grzegorz Król, Łukasz Cieślik i Stanisław Moryc.

 

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-05-15 07:29:06


radni Nowej Huty 

Komentarze


I liga

Garbarnia Kraków
:
Warta Poznań
17.11.2018
12:45
Stomil Olsztyn
:
Bytovia Bytów
17.11.2018
16:00
Chrobry Głogów
:
GKS Tychy
17.11.2018
16:00
GKS Jastrzębie
:
Raków Częstochowa
17.11.2018
17:00

II liga

Resovia Rzeszów
:
Stal Stalowa Wola
17.11.2018
13:00
Widzew Łódź
:
Rozwój Katowice
17.11.2018
19:10
ROW Rybnik
:
Gryf Wejherowo
17.11.2018
13:00
Radomiak Radom
:
Ruch Chorzów
17.11.2018
13:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
17.11.2018
17:00
Elana Toruń
:
Znicz Pruszków
17.11.2018
13:00
Siarka Tarnobrzeg
:
GKS Bełchatów
17.11.2018
13:00
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
17.11.2018
13:30

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
:
Stal Rzeszów
17.11.2018
13:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Motor Lublin
17.11.2018
13:00
Avia Świdnik
:
Sokół Sieniawa
17.11.2018
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.11.2018
13:00
Soła Oświęcim
:
Hutnik Kraków
17.11.2018
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Stal Kraśnik
17.11.2018
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
17.11.2018
13:00
Chełmianka Chełm
:
Wisła Sandomierz
17.11.2018
13:30

Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
:
Gajowianka Gaj
17.11.2018
13:30

Klasa A (Olkusz)

Olimpia Łobzów
:
Hetman Dłużec
17.11.2018
13:30

Klasa A (Chrzanów)

MKS Libiąż
:
SPRiN Regulice
17.11.2018
13:00

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Kmita II Zabierzów
17.11.2018
13:30

Klasa B (Kraków III)

Bronowicki/Bratniak Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
17.11.2018
13:00

Centralna Liga Juniorów

Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
17.11.2018
12:00
GKS Bełchatów
:
Korona Kielce
17.11.2018
12:00
Legia Warszawa
:
Motor Lublin
17.11.2018
14:00
Arka G.
:
Escola Varsovia Warszawa
17.11.2018
13:00
Jagiellonia
:
Lech Poznań
17.11.2018
13:30
Ruch Chorzów
:
Górnik Zabrze
17.11.2018
12:30

III liga małopolska kobiet

Górnik Wieliczka
:
Pogorzanka Pogorzyce
14.11.2018
18:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Nowiny
:
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
17.11.2018
16:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
16.11.2018
19:30
Clepardia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
16.11.2018
19:30
Prokocim Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
16.11.2018
20:30
Dąbski
:
Wisła Kraków
16.11.2018
20:30
Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
16.11.2018
21:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Cracovia Kraków
16.11.2018
21:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
17.11.2018
17:00
AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
17.11.2018
19:00