facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wynik, który przejdzie do historii

Jutzenka Giebułtów gromiąc Sosnowianke skazła ekipa z powiatu wadowickiego na spadek do klasy okręgowej. Sosnowianka liczyła sie z tym od początku sezonu, gdy stało sie jasne, że w klubie kończy się czas gremialnego zciagu zawodników z Krakowa i okolic. Ekipa z Giebułtowa ma w swojej historii rundy, w których nie przegrywała meczów, ale ostatnie podobne zwycięstwo odniosła, gdy walczyła z powodzeniem, o awans do klasy B. To jednak było ponad dekadę temu.

Jutrzenka Giebułtów - Sosnowianka 12-0 (6-0)
Michniak 18, 40, 45, 70, 77, 85, Kaczor 3, 15, Kiczorowski 20, Stec 65, Powroźnik 75, 82.

Jutrzenka: Iliński (55 Pluciński) - Bizoń, Ciastoń, Banaś, Romuzga (60 Powroźnik), Kiczorowski, Kaczor, Tabak, Stec, Litewka, Michniak. 

Sosnowianka: Sienkiewicz (77 Gąstała) - Ciuba, K. Mamcarczyk, Konopka, Żak, Pacut (85 Szydłowski), Sikora, Filek (46 Meres), Grzegórzko, Wojtaszek, Sadłoń (75 Leńczowski). 

 

 

Źródło: ap

Dodano: 2018-05-14 18:43:42


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

IV liga zachód 

Komentarze


Klasa C (Kraków I)

Universum Kraków
1:6
Płomień II Jerzmanowice
22.05.2018
 

II liga polska

GKS Jastrzębie
:
Siarka Tarnobrzeg
23.05.2018
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
TS Węgrzce
23.05.2018
18:00
Górnik Wieliczka
:
Orzeł Ryczów
23.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
:
Słomniczanka Słomniki
23.05.2018
18:00

Klasa A (Kraków I)

Strażak Goszcza
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.05.2018
18:30
Szreniawa Koszyce
:
LKS Niedźwiedź
23.05.2018
18:30

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Strzelcy Kraków
23.05.2018
18:30

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Batory Wola Batorska
23.05.2018
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
:
Hejnał Krzyszkowice
23.05.2018
18:00

Klasa C (Kraków II)

Universum Kraków
:
Gajowianka II Gaj
23.05.2018
18:00

Małopolska Liga Juniorów

Soła Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.05.2018
17:00
Profi Zielonki
:
AS Progres II
23.05.2018
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Soła Oświęcim
:
Dunajec Nowy Sącz
21.05.2018
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
:
Orzeł Myślenice
23.05.2018
18:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Pcimianka Pcim
8:0
Orzeł Myślenice
22.05.2018
18:00

Futsal Ekstraklasa (gr.mistrzowska)

Clearex Chorzów
:
Gatta Zduńska Wola
21.05.2018
20:00
Rekord Bielsko Biała
:
Gatta Zduńska Wola
25.05.2018
18:30

I liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
2:0
Grębałowianka Kraków
21.05.2018
18:00
Hutnik Kraków
4:3
Dąbski
21.05.2018
18:00
Wisła Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.05.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
5:0
Clepardia Kraków
21.05.2018
18:00
Garbarnia Kraków
2:5
Cracovia Kraków
21.05.2018
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Tyniec Kraków
0:3
Prądniczanka Kraków
21.05.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
3:0
Krakus Swoszowice
21.05.2018
18:00
Wieczysta Kraków
5:0
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2018
18:00
Armatura Kraków
3:3
Wanda Kraków
21.05.2018
18:00
Borek Kraków
0:2
Strzelcy
21.05.2018
18:30

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
:
OL-Fliz
24.05.2018
20:00
Petrus Travel
:
Talaga
24.05.2018
20:00
Tonix
:
K.B. Expansion
24.05.2018
21:00
Euforia
:
Polplast
24.05.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny