facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Zespół medyczny HSM przyjmuje na stadionie Hutnika!

Zespół medyczny HSM przyjmuje na stadionie Hutnika!

Jeśli doznałeś kontuzji i potrzebujesz szybkiej i trafnej diagnozy, jeśli potrzebujesz skutecznej rehabilitacji, jeśli chcesz ocenić poziom swojego przygotowania motorycznego lub chciałbyś profesjonalnie podejść do kwestii Twojego odżywiania to zapraszamy do nowo otwartego gabinetu HSM.

Lekarze, fizjoterapeuci, dietetyk przyjmują od poniedziałku do piątku.

Poniedziałki od godziny 16:00 do  18:00 – Lekarz ortopeda Michał Starmach

Wtorki od godziny 12:00 do godziny 18:00 – Fizjoterapeuta  Mariusz Cholewiński

Środy od godziny 10:00 Lekarz medycyny sportowej i ortopeda  Maciej Trybalski

Środy od godziny 16:00 - Dietetyk Olga Kaczmaryk Bicz

Czwartki od godziny 12:00-  Fizjoterapeuta Katarzyna Maliszewska

 
Rejestracja pod numerem telefonu 604 540 999.

 

 

Źródło: hsm.com.pl

Dodano: 2018-05-14 16:07:44


HSM 

Komentarze


Klasa C (Kraków I)

Universum Kraków
1:6
Płomień II Jerzmanowice
22.05.2018
 

II liga polska

GKS Jastrzębie
:
Siarka Tarnobrzeg
23.05.2018
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
TS Węgrzce
23.05.2018
18:00
Górnik Wieliczka
:
Orzeł Ryczów
23.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
:
Słomniczanka Słomniki
23.05.2018
18:00

Klasa A (Kraków I)

Strażak Goszcza
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.05.2018
18:30
Szreniawa Koszyce
:
LKS Niedźwiedź
23.05.2018
18:30

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Strzelcy Kraków
23.05.2018
18:30

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Batory Wola Batorska
23.05.2018
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
:
Hejnał Krzyszkowice
23.05.2018
18:00

Klasa C (Kraków II)

Universum Kraków
:
Gajowianka II Gaj
23.05.2018
18:00

Małopolska Liga Juniorów

Soła Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.05.2018
17:00
Profi Zielonki
:
AS Progres II
23.05.2018
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Soła Oświęcim
:
Dunajec Nowy Sącz
21.05.2018
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
:
Orzeł Myślenice
23.05.2018
18:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Pcimianka Pcim
8:0
Orzeł Myślenice
22.05.2018
18:00

Futsal Ekstraklasa (gr.mistrzowska)

Clearex Chorzów
:
Gatta Zduńska Wola
21.05.2018
20:00
Rekord Bielsko Biała
:
Gatta Zduńska Wola
25.05.2018
18:30

I liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
2:0
Grębałowianka Kraków
21.05.2018
18:00
Hutnik Kraków
4:3
Dąbski
21.05.2018
18:00
Wisła Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.05.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
5:0
Clepardia Kraków
21.05.2018
18:00
Garbarnia Kraków
2:5
Cracovia Kraków
21.05.2018
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Tyniec Kraków
0:3
Prądniczanka Kraków
21.05.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
3:0
Krakus Swoszowice
21.05.2018
18:00
Wieczysta Kraków
5:0
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2018
18:00
Armatura Kraków
3:3
Wanda Kraków
21.05.2018
18:00
Borek Kraków
0:2
Strzelcy
21.05.2018
18:30

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
:
OL-Fliz
24.05.2018
20:00
Petrus Travel
:
Talaga
24.05.2018
20:00
Tonix
:
K.B. Expansion
24.05.2018
21:00
Euforia
:
Polplast
24.05.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny