facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 12-13 maja

Futmal w delegacji: 12-13 maja

III liga małopolska kobiet, 12.05.2018
Prądniczanka Kraków - Tuchovia Tuchów, sb.14:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

III liga, 12.05.2018
Soła Oświęcim - Karpaty Krosno, sb.17:00
reporter: Wojciech Tracz (video)

Ekstraliga Kobiet, 12.05.2018
AZS UJ Kraków - Unifreeze Górzno, sb.17:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Jakub Pieprzyk (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 12.05.2018
Bolesław Bukowno - Orzeł Iwanowice, sb.17:30
reporter: Krzysztof Jazgar/Piotr Prochownik (video, foto)

Klasa B (Kraków II), 12.05.2018
Orlęta Rudawa - Potok Więckowice, sb.18:00 
reporter: Waldemar Ignaciuk (tekst, foto)

Turniej dziewcząt, 13.05.2018
Małopolska Akademia Kobiecego Futbolu U-14 i U-10, nd.09:00
reporter: Paweł Panuś (tekst), Adam Murzański (wyniki, foto)

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 13.05.2018
Gdovia Gdów - Górnik Wieliczka, nd.12:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 13.05.2018
Bibiczanka Bibice - Sokół Kocmyrzów, nd.17:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, video)

Lotto Ekstraklasa, 13.05.2018
Wisła Kraków - Lech Poznań, nd.18:00
reporterzy: Grzegorz Saj (tekst), Jakub Pieprzyk (foto)


Lista delegacji aktualizowana jest do soboty g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-05-11 12:48:37


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
3:1
Cracovia Kraków
21.07.2018
15:30
Wisła Kraków
0:0
Arka Gdynia
21.07.2018
18:00
Legia Warszawa
1:3
Zagłębie Lubin
21.07.2018
20:30
Górnik Zabrze
1:1
Korona Kielce
22.07.2018
15:30
Wisła Płock
1:2
Lech Poznań
22.07.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Piast Gliwice
23.07.2018
18:00

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:2
Bytovia Bytów
21.07.2018
17:00
Odra Opole
2:1
GKS Tychy
21.07.2018
17:45
GKS Katowice
0:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.07.2018
18:00
Raków Częstochowa
3:0
Puszcza Niepołomice
21.07.2018
20:00
GKS Jastrzębie
1:2
Wigry Suwałki
21.07.2018
20:30

II liga

Błękitni Stargard
1:2
Olimpia Grudziądz
21.07.2018
16:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Ruch Chorzów
21.07.2018
17:00
Gryf Wejherowo
2:2
Górnik Łęczna
21.07.2018
17:00
Pogoń Siedlce
0:0
GKS Bełchatów
21.07.2018
17:00
Resovia Rzeszów
1:3
Znicz Pruszków
21.07.2018
17:30
Widzew Łódź
1:0
Olimpia Elbląg
21.07.2018
19:10
Elana Toruń
2:2
Rozwój Katowice
22.07.2018
15:00