facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 27.04-03.05

Futmal w delegacji: 27.04-03.05

IV liga (Kraków-Wadowice), 28.04.2018
Clepardia Kraków - Jutrzenka Giebułtów, sb.11:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

III liga, 28.04.2018
Soła Oświęcim - Resovia Rzeszów, sb.14:30
reporter: Wojciech Tracz (video, foto)

Liga Młodzików 2010
Małopolska Liga Talentów, nd.09:00
reporter: Wojciech Tracz (video, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 29.04.2018
Orzeł Iwanowice - Bibiczanka Bibice, nd.14:00
reporter: Krzysztof Jazgar (video, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 29.04.2018
Kaszowianka Kaszów - Borek Kraków, nd.14:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

I liga juniorów (Kraków), 29.04.2018
Wieczysta Kraków - SMS II Kraków, nd.14:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Lotto Ekstraklasa, 29.04.2018
Cracovia Kraków - BBT Nieciecza, nd.15:30
reporter: Jakub Pieprzyk (foto), Paweł Panuś (tekst)

Klasa C (Kraków I), 29.04.2018
LKS Polanowice - Iskra Pałecznica, nd.17:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

I liga polska, 29.04.2018
Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko Biała, nd.17:00
reporter: Paweł Panuś (tekst)

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 01.05.2018
Orzeł Myślenice - Górnik Wieliczka, wt.11:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 01.05.2018
Iskra Klecza Dolna - Clepardia Kraków, wt.17:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Ekstraliga Kobiet, 02.05.2018
AZS UJ Kraków - AZS Biała Podlaska, śr.17:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Piotr Kwiecień (video), Piotr Prochownik (tekst, foto)


Lista delegacji aktualizowana jest do poniedziałku g.12:00


 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-04-27 14:22:03


Futmal w delegacji 

Komentarze


Klasa C (Kraków I)

Universum Kraków
1:6
Płomień II Jerzmanowice
22.05.2018
 

II liga polska

GKS Jastrzębie
:
Siarka Tarnobrzeg
23.05.2018
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
TS Węgrzce
23.05.2018
18:00
Górnik Wieliczka
:
Orzeł Ryczów
23.05.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
:
Słomniczanka Słomniki
23.05.2018
18:00

Klasa A (Kraków I)

Strażak Goszcza
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.05.2018
18:30
Szreniawa Koszyce
:
LKS Niedźwiedź
23.05.2018
18:30

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Strzelcy Kraków
23.05.2018
18:30

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
:
Batory Wola Batorska
23.05.2018
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
:
Hejnał Krzyszkowice
23.05.2018
18:00

Klasa C (Kraków II)

Universum Kraków
:
Gajowianka II Gaj
23.05.2018
18:00

Małopolska Liga Juniorów

Soła Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.05.2018
17:00
Profi Zielonki
:
AS Progres II
23.05.2018
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Soła Oświęcim
:
Dunajec Nowy Sącz
21.05.2018
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
:
Orzeł Myślenice
23.05.2018
18:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Pcimianka Pcim
8:0
Orzeł Myślenice
22.05.2018
18:00

Futsal Ekstraklasa (gr.mistrzowska)

Clearex Chorzów
:
Gatta Zduńska Wola
21.05.2018
20:00
Rekord Bielsko Biała
:
Gatta Zduńska Wola
25.05.2018
18:30

I liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
2:0
Grębałowianka Kraków
21.05.2018
18:00
Hutnik Kraków
4:3
Dąbski
21.05.2018
18:00
Wisła Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.05.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
5:0
Clepardia Kraków
21.05.2018
18:00
Garbarnia Kraków
2:5
Cracovia Kraków
21.05.2018
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Tyniec Kraków
0:3
Prądniczanka Kraków
21.05.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
3:0
Krakus Swoszowice
21.05.2018
18:00
Wieczysta Kraków
5:0
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2018
18:00
Armatura Kraków
3:3
Wanda Kraków
21.05.2018
18:00
Borek Kraków
0:2
Strzelcy
21.05.2018
18:30

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
:
OL-Fliz
24.05.2018
20:00
Petrus Travel
:
Talaga
24.05.2018
20:00
Tonix
:
K.B. Expansion
24.05.2018
21:00
Euforia
:
Polplast
24.05.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny