facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 27.04-03.05

Futmal w delegacji: 27.04-03.05

IV liga (Kraków-Wadowice), 28.04.2018
Clepardia Kraków - Jutrzenka Giebułtów, sb.11:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

III liga, 28.04.2018
Soła Oświęcim - Resovia Rzeszów, sb.14:30
reporter: Wojciech Tracz (video, foto)

Liga Młodzików 2010
Małopolska Liga Talentów, nd.09:00
reporter: Wojciech Tracz (video, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 29.04.2018
Orzeł Iwanowice - Bibiczanka Bibice, nd.14:00
reporter: Krzysztof Jazgar (video, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 29.04.2018
Kaszowianka Kaszów - Borek Kraków, nd.14:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

I liga juniorów (Kraków), 29.04.2018
Wieczysta Kraków - SMS II Kraków, nd.14:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Lotto Ekstraklasa, 29.04.2018
Cracovia Kraków - BBT Nieciecza, nd.15:30
reporter: Jakub Pieprzyk (foto), Paweł Panuś (tekst)

Klasa C (Kraków I), 29.04.2018
LKS Polanowice - Iskra Pałecznica, nd.17:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

I liga polska, 29.04.2018
Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko Biała, nd.17:00
reporter: Paweł Panuś (tekst)

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 01.05.2018
Orzeł Myślenice - Górnik Wieliczka, wt.11:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 01.05.2018
Iskra Klecza Dolna - Clepardia Kraków, wt.17:00
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)

Ekstraliga Kobiet, 02.05.2018
AZS UJ Kraków - AZS Biała Podlaska, śr.17:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Piotr Kwiecień (video), Piotr Prochownik (tekst, foto)


Lista delegacji aktualizowana jest do poniedziałku g.12:00


 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-04-27 14:22:03


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraliga Futsalu Kobiet (południe)

Wanda Słomniczanka Słomniki
4:3
ROW Rybnik
19.01.2019
18:00
AZS UJ Kraków
6:3
ISD-AJD Częstochowa
19.01.2019
18:30
Rolnik Głogówek
3:1
Rekord Bielsko Biała
19.01.2019
17:00
Wanda Słomniczanka Słomniki
:
Rolnik Głogówek
23.01.2019
20:00

I liga futsalu kobiet (południe)

Gwiazda Prószków
3:4
Unia Opole
20.01.2019
17:30
AZS UŚ Katowice
7:4
Plon Błotnica Strzelecka
20.01.2019
18:00

I liga futsalu (południe)

Odra Futsal Opole
:
Maxfarbex Busko Zdrój
19.01.2019
16:30
Futsal Team Brzeg
2:5
Heiro Rzeszów
19.01.2019
18:00
GST Gliwice
6:3
Gwiazda Ruda Śląska
20.01.2019
17:00
AZS UMCS Lublin
3:0
FC Pyskowice
20.01.2019
17:00
Berland OSiR Komprachcice
4:5
KS Polkowice
20.01.2019
17:00
GKS Futsal Tychy
8:4
Futsal Nowiny
20.01.2019
15:00

II liga futsalu (Małopolska)

BSF Bochnia
:
AZS UEK Kraków
21.01.2019
20:15