facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 21-25 kwietnia

Futmal w delegacji: 21-25 kwietnia

Ekstraliga Kobiet, 21.04.2018
AZS UJ Kraków - Czarni Sosnowiec, sb.11:00 www.futmal.pl/patronat
reporterzy: Jakub Pieprzyk (tekst, foto), Piotr Kwiecień (video)

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 21.04.2018
Górnik Wieliczka - UKS Sygneczów, sb.13:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Prochownik (tekst, foto)

I liga polska kobiet, 21.04.2018
Wanda Kraków - Praga Warszawa, sb.16:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 21.04.2018
Kaszowianka Kaszów - Bronowianka Kraków, sb.17:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

Klasa A (Chrzanów), 21.04.2018
Start Kamień - Wisła Jankowice, sb.16:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

IV liga (Kraków-Wadowice), 21.04.2018
Unia Oświęcim - Beskid Andrychów, sb.17:00
reporter: Wojciech Tracz (video, foto)


III liga, 21.04.2018
Soła Oświęcim - Podhale Nowy Targ, sb.17:00
reporter: Wojciech Tracz (video, foto)


Lotto Ekstraklasa, 22.04.2018
Wisła Kraków - Legia Warszawa, nd.18:00
reporterzy: Grzegorz Saj (tekst), Dariusz Grochal (foto), Jakub Pieprzyk (foto)

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 25.04.2018
Pcimianka Pcim - Górnik Wieliczka, śr.17:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)


Lista delegacji aktualizowana jest do soboty g.12:00.

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-04-20 10:37:27


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraliga Futsalu Kobiet (południe)

Wanda Słomniczanka Słomniki
4:3
ROW Rybnik
19.01.2019
18:00
AZS UJ Kraków
6:3
ISD-AJD Częstochowa
19.01.2019
18:30
Rolnik Głogówek
3:1
Rekord Bielsko Biała
19.01.2019
17:00
Wanda Słomniczanka Słomniki
:
Rolnik Głogówek
23.01.2019
20:00

I liga futsalu kobiet (południe)

Gwiazda Prószków
3:4
Unia Opole
20.01.2019
17:30
AZS UŚ Katowice
7:4
Plon Błotnica Strzelecka
20.01.2019
18:00

I liga futsalu (południe)

Odra Futsal Opole
:
Maxfarbex Busko Zdrój
19.01.2019
16:30
Futsal Team Brzeg
2:5
Heiro Rzeszów
19.01.2019
18:00
GST Gliwice
6:3
Gwiazda Ruda Śląska
20.01.2019
17:00
AZS UMCS Lublin
3:0
FC Pyskowice
20.01.2019
17:00
Berland OSiR Komprachcice
4:5
KS Polkowice
20.01.2019
17:00
GKS Futsal Tychy
8:4
Futsal Nowiny
20.01.2019
15:00

II liga futsalu (Małopolska)

BSF Bochnia
:
AZS UEK Kraków
21.01.2019
20:15