facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kędziora wziął sprawy w swoje ręce

Kibice, którzy wybierali się na mecz Hutnika liczyli na sporo bramek i pewne zwycięstwo swojej drużyny. Dostali to, na co liczyli, a dodatkowo ogrom emocji.


 

 

Tyle, że to wcale nie Hutnik zaczął w tym meczu strzelanie i to wcale nie Hutnik był bliżej zwycięstwa. Krakowanie mieli inicjatywę, wypracowali dwie bardzo groźne sytuacje, jednak ich gra nie była tak porywająca, jak w poprzednich meczach. Rywal zaś zaskoczył i po strzale głową Dudzika objął prowadzenie. Utrzymywał je do 89 minuty, gdy dwukrotnie nerwy zawiodły obrońcę Olkusza Terbalyana, który sprokurował dwa rzuty karne, których egzekutorem był Kędziora. W doliczonym czasie gry Pachowicz wykorzystał sytuację sam na sam pieczętując zwycięstwo lidera grupy zachodniej.


Hutnik Kraków - KS Olkusz 3-1 (0-1)
Kędziora 87, 90, Pachowicz 90 - Dudzik 37
Hutnik: Siwiecki - Makuch, Jaklik, Kędziora, Tetych (68 Radwanek) - Sobala, Gawęcki, Bienias (46 Antoniak), Świątek, Guja - Kotwica (46 Pachowicz).
Olkusz: Wiśniewski - Terbalyan, Wdowik, Kiczyński, Chabinka (65 Spurna) - Dudzik (78 Pope), Mrożek, Żmudka, Barczyk, Tumiłowicz - Szymański.

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-04-16 11:36:23


Zobacz też: IV liga (Kraków-Wadowice)

Hutnik 

Komentarze