facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Soła nadal płaci frycowe (foto/video)

Soła nadal płaci frycowe (foto/video)

3 liga Grupa IV 14.04.2018 g.17:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Soła Oświęcim 3:0 (1:0)  
Smuczyński 21, 57, Jamróz 61-k
 
Sędziował: Mariusz Myszka (Stalowa Wola) Asystenci: Katarzyna Wójs i Igor Samołyk
Żółte kartki: Czajowski, Jamróz, Cheba - Chlebowski
Widzów: 800 
 
KSZO: Olszewski – Czajkowski, Smuczyński (66 Kapsa), D.Cheba, P.Cheba, Jamróz (80 Puton), Łokieć (77 Ziółkowski), Sarwicki, Kudryavtsev, Kamiński (71 Grunt), Mężyk
Soła: Mioduszewski – Płonka, Chlebowski, Skrzypniak (46 Fortuna), Stankiewicz (87 Wandas), Duda, Rogala, Pańkowski, Ceglarz (33 Gaudyn), Syguła (79 Tracz), Ptak (59 Repa) 

FOTOGALERIA WOJCIECHA TRACZA

 

 

 
Relacja filmowa WUTE TV


Materiały dodatkowe "Wokół meczu" WUTE TV



Konferencja Prasowa Trenerów Tomasza Świderskiego i Przemysława Cecherza WUTE TV

Źródło: wojciech tracz

Dodano: 2018-04-16 10:18:15


Zobacz też: III liga (gr. IV)

Soła Oświęcim  Tomasz Świderski  Przemysław Cecherz 

Komentarze


Ekstraklasa

Wisła Płock
:
Zagłębie Lubin
27.04.2018
18:00
Legia Warszawa
:
Korona Kielce
27.04.2018
20:30
Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
28.04.2018
20:30
Arka Gdynia
:
Piast Gliwice
28.04.2018
15:30
Pogoń Szczecin
:
Sandecja Nowy Sącz
28.04.2018
18:00

I liga polska

Olimpia Grudziądz
2:2
Stal Mielec
24.04.2018
19:00
Stomil Olsztyn
2:2
Ruch Chorzów
24.04.2018
19:00
Górnik Łęczna
2:1
Chrobry Głogów
24.04.2018
17:00
Puszcza Niepołomice
1:0
GKS Katowice
25.04.2018
17:00
Chojniczanka Chojnice
0:1
Raków Częstochowa
25.04.2018
18:00
Bytovia Bytów
1:0
GKS Tychy
25.04.2018
18:00

II liga polska

Gryf Wejherowo
1:3
Olimpia Elbląg
25.04.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Legionovia Legionowo
25.04.2018
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Wiślanka Grabie
1:1
Beskid Andrychów
25.04.2018
17:30
Sosnowianka Stanisław Dln
0:1
Clepardia Kraków
25.04.2018
17:30
Unia Oświęcim
0:0
Górnik Wieliczka
25.04.2018
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Iskra Klecza Dolna
28.04.2018
17:00
Clepardia Kraków
:
Jutrzenka Giebułtów
28.04.2018
11:00
Beskid Andrychów
:
Michałowianka Michałowice
28.04.2018
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Orzeł Ryczów
28.04.2018
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
:
Barciczanka Barcice
28.04.2018
16:00
Lubań Maniowy
:
Tuchovia Tuchów
28.04.2018
17:00
MLKS Żabno
:
Poprad Rytro
28.04.2018
17:00
BKS Bochnia
:
GKS Drwinia
28.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bolesław Bukowno
:
Przemsza Klucze
28.04.2018
 
Spójnia Osiek
:
Strażak Przybysławice
28.04.2018
 
Grębałowianka Kraków
:
Prądniczanka Kraków
28.04.2018
17:00
Piliczanka Pilica
:
Proszowianka Proszowice
28.04.2018
 
Sokół Kocmyrzów
:
Przebój Wolbrom
28.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prokocim Kraków
:
Wieczysta Kraków
28.04.2018
17:30
Nadwiślan Kraków
:
Błękitni Modlnica
28.04.2018
17:00
Iskra Radwanowice
:
Bronowianka Kraków
28.04.2018
17:00
Skawinka Skawina
:
Kmita Zabierzów
28.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce
:
Gdovia Gdów
28.04.2018
 
Tempo Rzeszotary
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
28.04.2018
 
Orzeł Myślenice
:
Karpaty Siepraw
28.04.2018
 
Pasternik Ochojno
:
Gościbia Sułkowice
28.04.2018
 
Targowianka Targowisko
:
Wolni Kłaj
28.04.2018
 
LKS Mogilany
:
Czarni Staniątki
28.04.2018
 
Radziszowianka Radziszów
:
Zielonka Gamar Wrząsowice
28.04.2018
 

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
0:3
Nadwiślanin Gromiec
25.04.2018
17:00
Naroże
:
Niwa Nowa Wieś
28.04.2018
16:00
Zatorzanka Zator
:
Zagórzanka Zagórze
28.04.2018
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
28.04.2018
16:00
LKS Żarki
:
KS Chełmek
28.04.2018
17:00
Dąb Paszkówka
:
LKS Jawiszowice
28.04.2018
16:00
Brzezina Osiek
:
Tempo Białka
28.04.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Okocimski Brzesko
:
Novi/Rzezawianka Rzezawa
28.04.2018
17:00
LKS Gnojnik
:
Tarnavia
28.04.2018
17:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Sokół Maszkienice
28.04.2018
17:00
Olimpia B.
:
Naprzód Sobolów
28.04.2018
17:00
Orzeł Dębno
:
Radłovia Radłów
28.04.2018
17:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Sokół Borzęcin Górny
28.04.2018
 
Radłovia Radłów
:
Olimpia B.
28.04.2018
 
Tarnavia
:
Olimpia Kąty
28.04.2018
 
Sokół Maszkienice
:
Rylovia Rylowa
28.04.2018
 
Strażak Mokrzyska
:
LKS Gnojnik
28.04.2018
 
Naprzód Sobolów
:
Okocimski Brzesko
28.04.2018
 
Orzeł Dębno
:
Jadowniczanka Jadowniki
28.04.2018
 

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Metal Tarnów
28.04.2018
17:00
LKS Wietrzychowice
:
LUKS Skrzyszów
28.04.2018
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Łukovia Łukowa
28.04.2018
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Nowa Jastrząbka
28.04.2018
17:00
Zorza Zaczarnie
:
Olimpia Wojnicz
28.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Orzeł Wojnarowa
:
Jarmuta
28.04.2018
17:00
Gród Podegrodzie
:
Kolejarz Stróże
28.04.2018
17:00
Płomień Limanowa
:
Skalnik Kamionka Wielka
28.04.2018
17:00
LKS Rupniów
:
Huragan Waksmund
28.04.2018
17:00
Sokół Słopnice
:
Bobowa
28.04.2018
17:00

Klasa A (Kraków I)

LKS Niedźwiedź
3:0
Orzeł Bębło
25.04.2018
18:00
Hutnik II Kraków
9:0
Galicja Raciborowice
25.04.2018
18:00
Jastrzębiec Książ Wielki
2:3
Strażak Goszcza
25.04.2018
18:00
MKS Skała 2004
1:2
Szreniawa Koszyce
25.04.2018
18:00
Ekler Baranówka
3:1
Juvenia Prandocin
25.04.2018
18:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:0
Pogoń Wronin
25.04.2018
18:00
Partyzant Dojazdów
:
Jastrzębiec Książ Wielki
28.04.2018
15:00
Galicja Raciborowice
:
LKS Niedźwiedź
28.04.2018
17:00
Ekler Baranówka
:
Wierzbowianka Wierzbno
28.04.2018
17:00
Pogoń Wronin
:
Szreniawa Koszyce
28.04.2018
17:30
Strażak Goszcza
:
Czarni 03 Grzegorzowice
28.04.2018
17:30

Klasa A (Kraków II)

Wawel Kraków
:
LOT Balice
28.04.2018
17:00
Prądniczanka II Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
28.04.2018
14:00
Wanda Nowa Huta
:
Krakus Swoszowice
28.04.2018
17:30
Dragon Szczyglice
:
Liszczanka Liszki
28.04.2018
17:00

Klasa A (Kraków III)

Bieżanowianka Kraków
:
Gajowianka Gaj
28.04.2018
17:00
Strażak Rączna
:
Wisła Czernichów
28.04.2018
17:00
Sokół Rybna
:
Wiślanie II Jaśkowice
28.04.2018
17:00
Tęcza Piekary
:
Tramwaj Kraków
28.04.2018
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Lotnik Kryspinów
28.04.2018
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
:
Złomex Branice
28.04.2018
 
Wiarusy Igołomia
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
28.04.2018
 
UKS Sygneczów
:
Piłkarz Podłęże
28.04.2018
 
LKS Śledziejowice
:
Piast Łapanów
28.04.2018
 
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zieloni Niegowić
28.04.2018
 
Wieliczanka Wieliczka
:
Zryw Szarów
28.04.2018
 
Strażak Kokotów
:
Błękitni Bodzanów
28.04.2018
 

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
:
Olimpia Łobzów
28.04.2018
11:00
Unia Jaroszowiec
:
Centuria Chechło
28.04.2018
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Arka Babice
:
Jutrzenka Ostrężnica
28.04.2018
16:00
Wisła Jankowice
:
UKS Dulowa
28.04.2018
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Start Kamień
28.04.2018
17:00
Błyskawica Maślachowice
:
MKS Alwernia
28.04.2018
17:00

Klasa B (Kraków I)

Polonia Wilczkowice
:
Zawisza Sulechów
28.04.2018
15:00
Kapitol Racławice
:
Spartak Wielkanoc
28.04.2018
15:00

Klasa B (Kraków II)

Strzelcy Kraków
:
Bronowicki Kraków
28.04.2018
17:00
Tyniec Kraków
:
Niegoszowianka
28.04.2018
17:00
Potok Więckowice
:
TKKF Kliny Kraków
28.04.2018
17:30

Klasa B (Kraków III)

Wisła II Jeziorzany
:
Piast S.
28.04.2018
14:30
Trzebol Wielkie Drogi
:
Borkowianka Borek Sz.
28.04.2018
14:30

Klasa B (Wieliczka)

Gwiazda Brzegi
:
Błyskawica Wyciąże
28.04.2018
 
Gdovia II Gdów
:
Czarnochowice
28.04.2018
 
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Batory Wola Batorska
28.04.2018
 
Gryf Wiatowice
:
Contra Sułków
28.04.2018
 
Naprzód Ochmanów
:
Sokół Chorągwica
28.04.2018
 
Iskra Zakrzów
:
Start Brzezie
28.04.2018
 
Promień Zakrzowiec
:
Rożnowa
28.04.2018
 

Klasa C (Kraków II)

Universum Kraków
:
Grom Kraków
28.04.2018
14:00
Gajowianka II Gaj
:
Rybitwy Kraków
28.04.2018
17:00
Clepardia II Kraków
:
Pogoń Skotniki
28.04.2018
14:30

Klasa C (Kraków III)

Tęcza II Piekary
0:3 v.o.
Topór Aleksandrowice
28.04.2018
17:00

Klasa C (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
:
Wiarusy II
28.04.2018
 
Start II Brzezie
:
Złomex II Branice
28.04.2018
 
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
:
Czarni II Staniątki
28.04.2018
 
Wieliczanka II Wieliczka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
28.04.2018
 
Ledniczanka
:
Czarnochowice II
28.04.2018
 
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Contra II
28.04.2018
 

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Cracovia Kraków
3:1
Korona Kielce
25.04.2018
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Limanovia Limanowa
3:1
Dunajec Zakliczyn
25.04.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D - wiosna)

Karpaty Krosno
1:0
KKP Korona Kielce
25.04.2018
15:30
Cracovia Kraków
:
Stal Mielec
28.04.2018
 
Juventa
:
Resovia Rzeszów
28.04.2018
16:00
KKP Korona Kielce
:
Motor Lublin
28.04.2018
14:00
Karpaty Krosno
:
Korona Kielce
28.04.2018
13:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.04.2018
17:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Wisła Kraków
28.04.2018
10:30
Garbarnia Kraków
:
AP 21 Kraków
28.04.2018
11:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Ostrowsko
28.04.2018
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko
:
Hutnik Kraków
28.04.2018
10:00
Soła Oświęcim
:
Dąb P.
28.04.2018
11:00
Wiatr Ludźmierz
:
Limanovia Limanowa
28.04.2018
16:00
Pcimianka
:
Dunajec Nowy Sącz
28.04.2018
17:30

I Małopolska Liga Trampkarzy

Beskid A.
:
Cracovia Kraków
28.04.2018
10:00
Limanovia
:
Tarnovia Tarnów
28.04.2018
10:00
AS Progres Kraków
:
Sokół Stary Sącz
28.04.2018
11:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Wolania
0:7
Glinik
24.04.2018
17:00
Orzeł Myślenice
1:4
Unia Oświęcim
24.04.2018
17:00
Wolania
:
Unia Oświęcim
28.04.2018
10:00
Glinik
:
Karol Wadowice
28.04.2018
12:00
Okocimski Brzesko
:
Orzeł Myślenice
28.04.2018
13:00
Górnik Wieliczka
:
Puszcza
28.04.2018
14:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Pcimianka Pcim
0:0
Górnik Wieliczka
25.04.2018
17:30
Gościbia Sułkowice
:
UKS Sygneczów
28.04.2018
11:00
Beskid Tokarnia
0:3 v.o.
Orzeł Myślenice
28.04.2018
 

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
2:1
AZS Wrocław
25.04.2018
16:00
Górnik Łęczna
3:2
Medyk Konin
25.04.2018
16:00
Unifreeze Górzno
2:3
AZS UJ Kraków
25.04.2018
16:00
SMS Łódź
1:2
AZS PWSZ Wałbrzych
25.04.2018
16:00
Czwórka Radom
2:1
AZS PSW Biała Podlaska
25.04.2018
16:00
Czarni Sosnowiec
2:0
Mitech Żywiec
25.04.2018
16:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny