facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Z Olimpią tylko na remis


To już czwarty kolejny mecz pomiędzy OlimpiąSzczecin i AZS UJ Kraków, który zakończył się podziałem punktów. Wynik już w 7. minucie otworzyła Roksana Ratajczyk i to gospodynirprowadziły po pierwszej połowie. W drugiej odsłonie aktywniejsze były Jagiellonki, które w 71 minucie spotkania, po strzale Eweliny Bolko strzałem w okienko doprowadziły do remisu. 

Za tydzień 21. kolejka Ekstraligi. w której a Jagiellonki na Suchych Stawach podejmą Czarne Sosnowiec.


Olimpia Szczecin - AZS UJ Kraków 1:1 (1:0) 
Ratajczyk 7 - Bolko 70.
Olimpia: Niesterowicz – Grosicka, Szymaszek (66 Niewolna), Szwed, Böhm (57 Fil), Michalczyk, Hryb (46 Sudyk), Ratajczyk, Janik, Bińkowska (81 Witczak), Kovtun.
AZS UJ : Klabis – Woźniak (78 Dul), Maziarz (90 Bryzek), Nieciąg (60 Sitarz), Zapała, Bartosiewicz, Bolko, Kubaszek, Wilk, Konopka, Wójcik (88 Ładocha) .

 

 

Źródło: Paweł Panuś

Dodano: 2018-04-15 01:37:33


Zobacz też: Ekstraliga Kobiet

futbol kobiet 

Komentarze


Ekstraklasa

Wisła Płock
:
Zagłębie Lubin
27.04.2018
18:00
Legia Warszawa
:
Korona Kielce
27.04.2018
20:30
Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
28.04.2018
20:30
Arka Gdynia
:
Piast Gliwice
28.04.2018
15:30
Pogoń Szczecin
:
Sandecja Nowy Sącz
28.04.2018
18:00

I liga polska

Olimpia Grudziądz
2:2
Stal Mielec
24.04.2018
19:00
Stomil Olsztyn
2:2
Ruch Chorzów
24.04.2018
19:00
Górnik Łęczna
2:1
Chrobry Głogów
24.04.2018
17:00
Puszcza Niepołomice
1:0
GKS Katowice
25.04.2018
17:00
Chojniczanka Chojnice
0:1
Raków Częstochowa
25.04.2018
18:00
Bytovia Bytów
1:0
GKS Tychy
25.04.2018
18:00

II liga polska

Gryf Wejherowo
1:3
Olimpia Elbląg
25.04.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Legionovia Legionowo
25.04.2018
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Wiślanka Grabie
1:1
Beskid Andrychów
25.04.2018
17:30
Sosnowianka Stanisław Dln
0:1
Clepardia Kraków
25.04.2018
17:30
Unia Oświęcim
0:0
Górnik Wieliczka
25.04.2018
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Iskra Klecza Dolna
28.04.2018
17:00
Clepardia Kraków
:
Jutrzenka Giebułtów
28.04.2018
11:00
Beskid Andrychów
:
Michałowianka Michałowice
28.04.2018
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Orzeł Ryczów
28.04.2018
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
:
Barciczanka Barcice
28.04.2018
16:00
Lubań Maniowy
:
Tuchovia Tuchów
28.04.2018
17:00
MLKS Żabno
:
Poprad Rytro
28.04.2018
17:00
BKS Bochnia
:
GKS Drwinia
28.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bolesław Bukowno
:
Przemsza Klucze
28.04.2018
 
Spójnia Osiek
:
Strażak Przybysławice
28.04.2018
 
Grębałowianka Kraków
:
Prądniczanka Kraków
28.04.2018
17:00
Piliczanka Pilica
:
Proszowianka Proszowice
28.04.2018
 
Sokół Kocmyrzów
:
Przebój Wolbrom
28.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prokocim Kraków
:
Wieczysta Kraków
28.04.2018
17:30
Nadwiślan Kraków
:
Błękitni Modlnica
28.04.2018
17:00
Iskra Radwanowice
:
Bronowianka Kraków
28.04.2018
17:00
Skawinka Skawina
:
Kmita Zabierzów
28.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce
:
Gdovia Gdów
28.04.2018
 
Tempo Rzeszotary
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
28.04.2018
 
Orzeł Myślenice
:
Karpaty Siepraw
28.04.2018
 
Pasternik Ochojno
:
Gościbia Sułkowice
28.04.2018
 
Targowianka Targowisko
:
Wolni Kłaj
28.04.2018
 
LKS Mogilany
:
Czarni Staniątki
28.04.2018
 
Radziszowianka Radziszów
:
Zielonka Gamar Wrząsowice
28.04.2018
 

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
0:3
Nadwiślanin Gromiec
25.04.2018
17:00
Naroże
:
Niwa Nowa Wieś
28.04.2018
16:00
Zatorzanka Zator
:
Zagórzanka Zagórze
28.04.2018
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
28.04.2018
16:00
LKS Żarki
:
KS Chełmek
28.04.2018
17:00
Dąb Paszkówka
:
LKS Jawiszowice
28.04.2018
16:00
Brzezina Osiek
:
Tempo Białka
28.04.2018
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Okocimski Brzesko
:
Novi/Rzezawianka Rzezawa
28.04.2018
17:00
LKS Gnojnik
:
Tarnavia
28.04.2018
17:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Sokół Maszkienice
28.04.2018
17:00
Olimpia B.
:
Naprzód Sobolów
28.04.2018
17:00
Orzeł Dębno
:
Radłovia Radłów
28.04.2018
17:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Sokół Borzęcin Górny
28.04.2018
 
Radłovia Radłów
:
Olimpia B.
28.04.2018
 
Tarnavia
:
Olimpia Kąty
28.04.2018
 
Sokół Maszkienice
:
Rylovia Rylowa
28.04.2018
 
Strażak Mokrzyska
:
LKS Gnojnik
28.04.2018
 
Naprzód Sobolów
:
Okocimski Brzesko
28.04.2018
 
Orzeł Dębno
:
Jadowniczanka Jadowniki
28.04.2018
 

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Metal Tarnów
28.04.2018
17:00
LKS Wietrzychowice
:
LUKS Skrzyszów
28.04.2018
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Łukovia Łukowa
28.04.2018
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Nowa Jastrząbka
28.04.2018
17:00
Zorza Zaczarnie
:
Olimpia Wojnicz
28.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Orzeł Wojnarowa
:
Jarmuta
28.04.2018
17:00
Gród Podegrodzie
:
Kolejarz Stróże
28.04.2018
17:00
Płomień Limanowa
:
Skalnik Kamionka Wielka
28.04.2018
17:00
LKS Rupniów
:
Huragan Waksmund
28.04.2018
17:00
Sokół Słopnice
:
Bobowa
28.04.2018
17:00

Klasa A (Kraków I)

LKS Niedźwiedź
3:0
Orzeł Bębło
25.04.2018
18:00
Hutnik II Kraków
9:0
Galicja Raciborowice
25.04.2018
18:00
Jastrzębiec Książ Wielki
2:3
Strażak Goszcza
25.04.2018
18:00
MKS Skała 2004
1:2
Szreniawa Koszyce
25.04.2018
18:00
Ekler Baranówka
3:1
Juvenia Prandocin
25.04.2018
18:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:0
Pogoń Wronin
25.04.2018
18:00
Partyzant Dojazdów
:
Jastrzębiec Książ Wielki
28.04.2018
15:00
Galicja Raciborowice
:
LKS Niedźwiedź
28.04.2018
17:00
Ekler Baranówka
:
Wierzbowianka Wierzbno
28.04.2018
17:00
Pogoń Wronin
:
Szreniawa Koszyce
28.04.2018
17:30
Strażak Goszcza
:
Czarni 03 Grzegorzowice
28.04.2018
17:30

Klasa A (Kraków II)

Wawel Kraków
:
LOT Balice
28.04.2018
17:00
Prądniczanka II Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
28.04.2018
14:00
Wanda Nowa Huta
:
Krakus Swoszowice
28.04.2018
17:30
Dragon Szczyglice
:
Liszczanka Liszki
28.04.2018
17:00

Klasa A (Kraków III)

Bieżanowianka Kraków
:
Gajowianka Gaj
28.04.2018
17:00
Strażak Rączna
:
Wisła Czernichów
28.04.2018
17:00
Sokół Rybna
:
Wiślanie II Jaśkowice
28.04.2018
17:00
Tęcza Piekary
:
Tramwaj Kraków
28.04.2018
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Lotnik Kryspinów
28.04.2018
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
:
Złomex Branice
28.04.2018
 
Wiarusy Igołomia
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
28.04.2018
 
UKS Sygneczów
:
Piłkarz Podłęże
28.04.2018
 
LKS Śledziejowice
:
Piast Łapanów
28.04.2018
 
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zieloni Niegowić
28.04.2018
 
Wieliczanka Wieliczka
:
Zryw Szarów
28.04.2018
 
Strażak Kokotów
:
Błękitni Bodzanów
28.04.2018
 

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
:
Olimpia Łobzów
28.04.2018
11:00
Unia Jaroszowiec
:
Centuria Chechło
28.04.2018
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Arka Babice
:
Jutrzenka Ostrężnica
28.04.2018
16:00
Wisła Jankowice
:
UKS Dulowa
28.04.2018
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Start Kamień
28.04.2018
17:00
Błyskawica Maślachowice
:
MKS Alwernia
28.04.2018
17:00

Klasa B (Kraków I)

Polonia Wilczkowice
:
Zawisza Sulechów
28.04.2018
15:00
Kapitol Racławice
:
Spartak Wielkanoc
28.04.2018
15:00

Klasa B (Kraków II)

Strzelcy Kraków
:
Bronowicki Kraków
28.04.2018
17:00
Tyniec Kraków
:
Niegoszowianka
28.04.2018
17:00
Potok Więckowice
:
TKKF Kliny Kraków
28.04.2018
17:30

Klasa B (Kraków III)

Wisła II Jeziorzany
:
Piast S.
28.04.2018
14:30
Trzebol Wielkie Drogi
:
Borkowianka Borek Sz.
28.04.2018
14:30

Klasa B (Wieliczka)

Gwiazda Brzegi
:
Błyskawica Wyciąże
28.04.2018
 
Gdovia II Gdów
:
Czarnochowice
28.04.2018
 
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Batory Wola Batorska
28.04.2018
 
Gryf Wiatowice
:
Contra Sułków
28.04.2018
 
Naprzód Ochmanów
:
Sokół Chorągwica
28.04.2018
 
Iskra Zakrzów
:
Start Brzezie
28.04.2018
 
Promień Zakrzowiec
:
Rożnowa
28.04.2018
 

Klasa C (Kraków II)

Universum Kraków
:
Grom Kraków
28.04.2018
14:00
Gajowianka II Gaj
:
Rybitwy Kraków
28.04.2018
17:00
Clepardia II Kraków
:
Pogoń Skotniki
28.04.2018
14:30

Klasa C (Kraków III)

Tęcza II Piekary
0:3 v.o.
Topór Aleksandrowice
28.04.2018
17:00

Klasa C (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
:
Wiarusy II
28.04.2018
 
Start II Brzezie
:
Złomex II Branice
28.04.2018
 
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
:
Czarni II Staniątki
28.04.2018
 
Wieliczanka II Wieliczka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
28.04.2018
 
Ledniczanka
:
Czarnochowice II
28.04.2018
 
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Contra II
28.04.2018
 

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Cracovia Kraków
3:1
Korona Kielce
25.04.2018
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Limanovia Limanowa
3:1
Dunajec Zakliczyn
25.04.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D - wiosna)

Karpaty Krosno
1:0
KKP Korona Kielce
25.04.2018
15:30
Cracovia Kraków
:
Stal Mielec
28.04.2018
 
Juventa
:
Resovia Rzeszów
28.04.2018
16:00
KKP Korona Kielce
:
Motor Lublin
28.04.2018
14:00
Karpaty Krosno
:
Korona Kielce
28.04.2018
13:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.04.2018
17:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Wisła Kraków
28.04.2018
10:30
Garbarnia Kraków
:
AP 21 Kraków
28.04.2018
11:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Ostrowsko
28.04.2018
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko
:
Hutnik Kraków
28.04.2018
10:00
Soła Oświęcim
:
Dąb P.
28.04.2018
11:00
Wiatr Ludźmierz
:
Limanovia Limanowa
28.04.2018
16:00
Pcimianka
:
Dunajec Nowy Sącz
28.04.2018
17:30

I Małopolska Liga Trampkarzy

Beskid A.
:
Cracovia Kraków
28.04.2018
10:00
Limanovia
:
Tarnovia Tarnów
28.04.2018
10:00
AS Progres Kraków
:
Sokół Stary Sącz
28.04.2018
11:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Wolania
0:7
Glinik
24.04.2018
17:00
Orzeł Myślenice
1:4
Unia Oświęcim
24.04.2018
17:00
Wolania
:
Unia Oświęcim
28.04.2018
10:00
Glinik
:
Karol Wadowice
28.04.2018
12:00
Okocimski Brzesko
:
Orzeł Myślenice
28.04.2018
13:00
Górnik Wieliczka
:
Puszcza
28.04.2018
14:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Pcimianka Pcim
0:0
Górnik Wieliczka
25.04.2018
17:30
Gościbia Sułkowice
:
UKS Sygneczów
28.04.2018
11:00
Beskid Tokarnia
0:3 v.o.
Orzeł Myślenice
28.04.2018
 

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
2:1
AZS Wrocław
25.04.2018
16:00
Górnik Łęczna
3:2
Medyk Konin
25.04.2018
16:00
Unifreeze Górzno
2:3
AZS UJ Kraków
25.04.2018
16:00
SMS Łódź
1:2
AZS PWSZ Wałbrzych
25.04.2018
16:00
Czwórka Radom
2:1
AZS PSW Biała Podlaska
25.04.2018
16:00
Czarni Sosnowiec
2:0
Mitech Żywiec
25.04.2018
16:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny