facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futmal w delegacji: 14-18 kwietnia

Futmal w delegacji: 14-18 kwietnia

III liga kobiet, 14.04.2018
Prądniczanka Kraków - LKS Szaflary, sb.11:00
reporter: Paweł Panuś (tekst), Adam Murzański (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków I), 14.04.2018
Prądniczanka Kraków - Orzeł Iwanowice, sb.13:00
reporter: Krzysztof Jazgar (video, foto)

Turniej Kobiet, 14.04.2018
Turniej Akademii Futbolu Kobiet U-14, sb.14:00
reporter: Paweł Panuś (tekst), Adam Murzański (foto, video)

Klasa Okręgowa (Kraków III), 14.04.2018
Węgrzcanka Węgrzce Wlk - Wolni Kłaj, sb.16:00
reporter: Mariusz Mielcarz (tekst, foto, livescore)

III liga, 14.04.2018
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Soła Oświęcim, sb.17:00
reporter: Wojciech Tracz (video, foto)

Turniej Kobiet, 14.04.2018
Turniej Akademii Futbolu Kobiet U-10, nd.10:00
reporter: Paweł Panuś (tekst)

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice), 15.04.2018
Contra Sułków - Górnik Wieliczka, nd.13:00 www.futmal.pl/patronat
reporter: Piotr Kwiecień (tekst, foto)

Klasa Okręgowa (Kraków II), 15.04.2018
Kaszowianka Kaszów - Skawinka Skawina, nd.14:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

I liga polska, 15.04.2018
Puszcza Niepołomice - Bytovia Bytów, nd.17:00
reporter: Paweł Panuś (tekst)

I liga oldbojów (Kraków), 16.04.2018
Grębałowianka Kraków - Cracovia Kraków, pn.18:00
reporter: Adam Murzański (foto, video)

IV liga (Kraków-Wadowice), 18.04.2018
Unia Oświęcim - Clepardia Kraków, śr.17:30
reporter: Adam Murzański (tekst, foto, video)


Lista delegacji aktualizowana jest do soboty g.12:00

 

 

Źródło: futmal.pl

Dodano: 2018-04-12 21:40:16


Futmal w delegacji 

Komentarze


Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
1:0
Zagłębie Sosnowiec
08.12.2018
15:30
Wisła Kraków
2:2
Jagiellonia Białystok
08.12.2018
20:30
Korona Kielce
2:2
Wisła Płock
08.12.2018
18:00
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

I liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
09.12.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Heiro Rzeszów
:
Berland OSiR Komprachcice
08.12.2018
18:00
Maxfarbex Busko Zdrój
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2018
17:00
Futsal Nowiny
:
Gwiazda Ruda Śląska
08.12.2018
17:00
Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

ROW Rybnik
1:8
Wanda Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:9
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00